Jump to content
[I-B-R-O]

Nogometna reprezentacija BiH

Recommended Posts

Fuj! Jedna velika sramota! Ali i nije tolika ako uzmemo u obzir da su juce bili prisiljeni trenirati u hotelu, tj. letali po hodnicima...

Evo vidim da je sudac dva bezze penala dosudio za Rijeku... Ali necemo se sada cupati... Ovo nije nikako ok. Nit je protivnik bio ok nit je rezultat ok...

Bice bolje protiv Belgije. Njih cemo u obje utakmice pobijediti..

[quote name='farko_Legenda' post='311253' date='11.02.2009, 20:19']Rat Savezu? Od čega će se sastojati, ko će ga provoditi, da li će biti uspje

Ama ljudi sljivi li mene iko ovdje ? hahaha :D

Svi se okrenimo Santiago Bernabeu :D

[quote name='cviki' post='311258' date='11.02.2009, 21:30']e pa to ce sigurno biti neredi na tribinama i velika novčana

[quote name='cviki' post='311251' date='11.02.2009, 21:13']ma hebi vise i real...ovo kod nas postaje sve ozbiljnije ;) ovaj savez sto prije treba rasturiti mamu imm njihovu pohlepnu...unistavaju nam ponos...prije nisam bio uz BHF a sad stajem uz njih i boricu se protiv cirkusanata koji sjede u savezu i kradu pare...RAT SAVEZU[/quote]
uz duzno postovanje i prema tebi i svima koji tako govore,mislim da s tim sto govoris kako ces se boriti protiv saveza samo ispadas smijesan.da se razumijemo,i ja sam protiv njih,ali ustroj u nasem nogometnom savezu je takav da se ti ljudi ne mogu smijeniti,eventualno mogu samo preraspodijeliti funkcije medju sobom.to je tako regulisano jos od pocetka njihovog mandata,tako da su se ljudi osigurali za sva vremena.
prosto receno,na te funkcije u ns mogu doci novi ljudi samo u slucaju da ovi sadasnji svi umru.
zato manite se tih prica o borbi,valjda bi ljudi dosad pronasli nacin da ih smijene da taj nacin postoji.
kad je u pitanju ova utakmica danas,ne znam sto se nervirate,jer velika vecina zna da je bila dogovorena.tri penala svirana,zar to nije malo sumnjivo?
mene ne bi iznenadilo da se u iducih par dana procuje kako su nasi zvjezdani reprezentativci odigrali 1 na rijeku,kao sto je bio slucaj u cazinu sa kosarkasima.

[quote name='cviki' post='311258' date='11.02.2009, 21:30']e pa to ce sigurno biti neredi na tribinama i velika novčana

[quote name='farko_Legenda' post='311363' date='12.02.2009, 10:42']Koliki je bio kofecijent na Rijeku na kladionicama ? Sudija je bio Hrvat Ivan Bebek ! :)[/quote]

Nisam siguran. Ja sam rezultat par puta pratio na HTV teletext 720. Stranica neke hrvatske kladionice. Nakon sto je rezultat potvrdjen, pokraj rezultata je pisalo 6.50. Moguce de je to bio dobitni koeficijent.

[quote name='sead_f1' post='311362' date='12.02.2009, 10:34'][b]Juceresnja igra sa Rijekom:[/b]
Bolje je sacekati da vidimo sta ce uraditi sa Belgijom - Tada se broji! Neka oni i protiv Krajine izgube 10:0, ako ce u utakmicama koje se broje pobijediti.
Pa spanija je evropski prvak, pa su protiv ti nasi bosanaca izvukli 1:0. Mozda nam ekipa nije imala ni motivacije protiv Rijeke i protivnik to znao iskoristiti. Trebali su pobijediti, nisu, pa sta fali. Sacekajmo Belgiju. Tu, hoce, nece, moraju pobijediti. Pa pruzimo im podrsku da to uspiju![/quote]

Klap Klap...

Treba sacekati susret sa Belgijom. Tad ce se ozbiljno igrati i aBd ce svi igraci biti na raspolaganju.

Maloprije sam vidio da je kapiten reprezentacije Emir Spahic rekao Ciri da mora vratiti Nadarevica u repku jer je odbrana pravo suplja bez njega i nema prave zakrpe.. Jos su to neki reprezentativci trazili, ali se samo Spahic spominje kao vodja bh. tima.. Valjda ce Ciro biti pametan pa vratiti Saju...

Farko, juce je 4 KM bio koeficijent na Rijeku a 1,60 na BiH... Zao mi sto nisam imao para uza se.. Bogam sam mislio staviti 10 na Rijeku i 10 na BiH.. :(

Pogledao sam i golove sa utakmice. Pa ono je fakat presmijesno kako su penali dosudjivani :rofl:

Kao sto Keran rece, utakmica je vjerovatno dogovorena :rolleyes:

[quote name='ne_znam_ko_sam' post='311367' date='12.02.2009, 11:58']Klap Klap...

Treba sacekati susret sa Belgijom. Tad ce se ozbiljno igrati i aBd ce svi igraci biti na raspolaganju.

Maloprije sam vidio da je kapiten reprezentacije Emir Spahic rekao Ciri da mora vratiti Nadarevica u repku jer je odbrana pravo suplja bez njega i nema prave zakrpe.. Jos su to neki reprezentativci trazili, ali se samo Spahic spominje kao vodja bh. tima.. Valjda ce Ciro biti pametan pa vratiti Saju...

Farko, juce je 4 KM bio koeficijent na Rijeku a 1,60 na BiH... Zao mi sto nisam imao para uza se.. Bogam sam mislio staviti 10 na Rijeku i 10 na BiH.. :(

Pogledao sam i golove sa utakmice. Pa ono je fakat presmijesno kako su penali dosudjivani :rofl:

Kao sto Keran rece, utakmica je vjerovatno dogovorena :rolleyes:[/quote]

do

Ovo sto se navodi je vojna tajna... svi mi odavno znamo kakvo je stanje kod nas sto se tice nogometa i nase PL, i jos mnogo godina c eproci dok se kod nas neke stvari ne dovedu u red...kad kod nas bude kao u italiji da se jedan Juventus izbaci iz prve lige, pa se izbace "veliki" klubovi, Sarajevo,Zeljo, Zrinjski, Siroki... da ne nabrajam, e onda cemo i mi postati neko i nesto u evropi, a dok god se nerijesi ovaj problem necemo imati ni reprezentaciju za velika natjecanja, sto je zalosno....
Sto se tice utakmice BiH-Rijeka, moje misljenje je to da smo jedva nasli protivnika, i dali smo mu nesto parica za odigravanje tog ssreta, a nasi ljudi na velikim funkcijama su zgrnuli velike novce tu noc na kladijonici...to je moje misljenje...nadam se da nisam u pravu...

[quote name='Dinko' post='312365' date='16.02.2009, 22:28']Ovo sto se navodi je vojna tajna... svi mi odavno znamo kakvo je stanje kod nas sto se tice nogometa i nase PL, i jos mnogo godina c eproci dok se kod nas neke stvari ne dovedu u red...kad kod nas bude kao u italiji da se jedan Juventus izbaci iz prve lige, pa se izbace [b]"veliki" klubovi, Sarajevo,Zeljo, Zrinjski,[/b] Siroki... da ne nabrajam, e onda cemo i mi postati neko i nesto u evropi, a dok god se nerijesi ovaj problem necemo imati ni reprezentaciju za velika natjecanja, sto je zalosno....
Sto se tice utakmice BiH-Rijeka, moje misljenje je to da smo jedva nasli protivnika, i dali smo mu nesto parica za odigravanje tog ssreta, a nasi ljudi na velikim funkcijama su zgrnuli velike novce tu noc na kladijonici...to je moje misljenje...nadam se da nisam u pravu...[/quote]

Kamo sreće da su ovi klubovi problem na

ljudi vracen je nas nadarevic u repku,znate li gdje je momak poco da igra,u Mladosti iz polja pa vidite gdje je zavrsio,to je nas cazinjanin kako samo valja naj jace napadace u evropi,snaga je njegova najjaca strana,zadivio me u proslim kvalifikacijama kako je drzao kerijua iz norveske pa covjek nije mogao predihant od naseg Nadara,svaka cast skidam kapu mu,malo ce da pokrpa one rupe u odbrani 100%.

Prognoza je da će pauzirati 4 sedmice, znači da bi uz malo sreće mogao se i oporaviti do Belgije, barem za drugu utakmicu. Puno veći nam je problem ozljeda Hasagića

Najveci je nama plus povratak Nadarevica. Nadam se da ce Hasagic se oporaviti do Belgije.. U veznom redu mi imamo jaku konkurenciju.. Ibricic moze igrati na Salihovicevoj poziciji.. A u slucaju da se Salihovic ne oporavi, eto Pjanicu prilike da zaigra od 1. minute..

Ma uzecemo mi minimalno 4 boda Belgijancima ;)

Edit:

Samo da dodam jos nesto... Adis Nurkovic (koji je za reprezentaciju debitirao protiv Rijeke, a koji je prije nekog vremena bio golman FK Krajine) od iduce sezone ce braniti za Mallorcu i Mallorca ce Travniku za njega platiti 2.5 miliona eura...