Jump to content
[I-B-R-O]

Nogometna reprezentacija BiH

Recommended Posts

[quote name='Incubus' date='01 November 2009 - 15:51 ' timestamp='1257087069' post='346411']
A jeste napali na barona...
covjek ima pravo navijati za koga hoce[b]... koliko znam neki ovdje su pobjede turske slavili mahanjem turskih zastava i izlazenjem na ulice [/b](baron jos nije iznio portugalsku zastavu:p)

a sad moj komentar sto se tice zdrijeba...
fifa na ovaj nacin direktno pomaze privliegiranijima, ali ne moze se govoriti o nekoj ogromnoj nepravdi jer ako smo mi bolji mi cemo pobijediti i ici na svjetsko prvenstvo i to je to niko nam ne moze oduzeti to pravo... tek ako sudacke pogreske budu utjecale na ishod mozemo govoriti o nepravdi.
[/quote]

da nisi ti mahao sa njom :icon_cheesygrin: ja jedino njihovo sto postujem je burek , na ostalo im se pokakim :P

evo dobra vijest za sve navijace bosne :D misimovic igra bolje nego ikad :D i danas je strijelac za vodstvo Wolfsa 0:1 protiv Besiktasa

[quote name='omg-It's-BaroN' date='03 November 2009 - 21:07 ' timestamp='1257278821' post='346663']
evo dobra vijest za sve navijace bosne :D misimovic igra bolje nego ikad :D i danas je strijelac za vodstvo Wolfsa 0:1 protiv Besiktasa
[/quote]
Taman, tako ce biti i u Lisabonu. Nek im Miske jednog ''zavali'' i nama dosta. :icon_cheesygrin:

et preteknu me :rofl:

da se ovo nisu ufurali pred portugal :D

Objavljen spisak igraca za utakmice protiv Portugala. Ciro pozvao 26 igraca zbog kako on kaze opasnosti zuti kartona.

Na spisku su:
golmani:
Kenan Hasagić (Istanbul)
Nemanja Supić (Timisoara)
Asmir Begović (Ipswich)

odbrana:
Emir Spahić (Montpellier)
Adnan Mravac (Westerlo)
Sanel Jahić (AEK Atina)
Damir Mirvić (Roselare
Boris Pand

pjanic se povrijedio.

[url="http://www.tportal.hr/sport/nogomet/42109/BiH-slavi-Cristiano-Ronaldo-otpada.html"]Portugal bez Ronalda?[/url]

[quote name='[LoLLipop]' date='04 November 2009 - 21:45 ' timestamp='1257371140' post='346806']
pjanic se povrijedio.

[url="http://www.tportal.hr/sport/nogomet/42109/BiH-slavi-Cristiano-Ronaldo-otpada.html"]Portugal bez Ronalda?[/url]
[/quote]
Steta za Miralema, nadam se da ce se oporaviti.Ronaldo igrao ne igrao, svejedno je...Po najavama imacemo Harisa i Ermina, valda ce bit nekog selameta...

[quote name='[LoLLipop]' date='04 November 2009 - 22:45 ' timestamp='1257371140' post='346806']
pjanic se povrijedio.

[/quote]

Ronaldo je previse forsiran od strane Realove uprave koja ga je tjerala na oporavak do utakmice protiv Atletica i desilo se to da je na Valdebebasu jos jednom povrijedio svoj zglob i 100% ce propustiti prvu utakmicu, a ukoliko dodje do nezeljene operacije Ronalda nece biti ni drugu utakmicu

CR ce ovih dana otici u Nizozemsku kod doktora koji ga je vec operirao, a ja najvise zalim sto ga najvjerovatnije necemo gledati na SP... Igra Portugala je sad slabija za velik postotak a Bosni se otvara velika prilika da ode na SP

aBd ce se oporaviti za drugu utakmicu koja se igra u Zenici a sviju da napomenem, sudac druge utakmice ce biti Roberto Roseti ;)

Evo kazu da su ogromne sanse da CR ne igra ni jednu utakmicu protiv Bosne. Boze daj samo da nam budu nabijali na nos da smo prosli jer on nije igrao :D :D :D

[quote name='ne_znam_ko_sam' date='06 November 2009 - 16:18 ' timestamp='1257520684' post='346998']
Evo kazu da su ogromne sanse da CR ne igra ni jednu utakmicu protiv Bosne. Boze daj samo da nam budu nabijali na nos da smo prosli jer on nije igrao :D :D :D
[/quote]

pa uglavnom ako ne bude igrao a Bosna ih izbaci bice to 60% zbog toga sto on nije igrao...

iz PFF-a su u svadji s Realom i zele da Ronaldo igra obje utakmice

ma igrat ce ronaldo ... al netreba se oko toga zivcirati hocel igrat ili nece ... bolje da pratimo situaciju s nasim igracima ... kakve su informacije u vezi Pjanica ...

[quote name='ne_znam_ko_sam' date='06 November 2009 - 17:18 ' timestamp='1257520684' post='346998']
[/quote]

Da je ono njih proći, pa nek pričaju
  • Upvote 1

[quote name='lucky' date='06 November 2009 - 18:06 ' timestamp='1257527192' post='347009']ma igrat ce ronaldo ... al netreba se oko toga zivcirati hocel igrat ili nece ... bolje da pratimo situaciju s nasim igracima ... kakve su informacije u vezi Pjanica ...[/quote]Ma nece njemu Real dopustiti da ponovo napravi istu gresku koju je napravio protiv Madjarske a to tvrde Marca i ASDa ne bi ispalo kako sam ja to tek sad rekao :D ali sam i ranije spomenuo da sam siguran da ce Portugal proci ako bude igrao Ronaldo... sad stvarno steta sto nece igrati i zao mi je sto ga najvjerovatnije necu gledati na SPBez njega Portugal nije ista ekipa, fakticki ni bilo koja druga ekipa za koju bi on igrao ne bi bila dobra bez njegaCristiano je jednostavno najbolji a ujedno je s njim Portugal jedna od najjacih ekipa vijeta dok su bez njega definitivno slabiji od vecine evropskih zemalja...Evo malo u vezi Pjanica http://sportsport.ba/bh_fudbalp-26361.htm[quote][url="http://www.realmadrid-fan.com/web/?p=5075"]Dr. Van Diyk: Ronaldo za 15 dana na terenu ![/url][b]Ljekar koji dr

Idemo ih Rusiti :D ko ce u Portugal ? ...ja bom Planiram,cuo sam da ima tamo neke jeftine Robe .... :D :D :D

[quote]Da je ono njih proći, pa nek pričaju

[img]http://estaticos02.marca.com/imagenes/2009/11/08/futbol/equipos/real_madrid/1257681741_0.jpg[/img]

Evo Cristiano tvrdi da ne moze zamisliti SP bez Portugala i da ce 100% proci na prventstvo u JAR-u. Onako kako je pricao, moglo se zakljuciti da nece igrati jer je u nekoliko recenica rekao kako zeli srecu suigracima iz reprezentacije.

Real Madrid takodjer trazi razumjevanje od PFF-a (portugalskog saveza) koji tvrdi da Cristiano Ronaldo moze igrati obe utakmice i da nije ozbiljno povrijedjen. On je nedavno bio u Nizozemskoj gdje je doktor koji mu je operirao zglob prije godinu i po, potvrdio da Ronaldo mora odmarati jos najmanje dvije sedmice i da ce se nakon toga utvrditi da li moze igrati ili ne.

Onda su mediji na ovo sve bacili pricu kako Ronaldo u tajnosti trenira, te da je u petak, kada je Valdebebas bio zatvoren za javnost, trenirao normalno s ostatkom ekipe. Quieroz hoce ovog 24-godisnjaka protiv Bosne i pokazuje koliko je ocajan. Portugal je bez Ronalda tim koji ne bi mogao parirati ni Poljskoj

Bolje da CR igra jer vecina napada ce ici preko njega a samim tim znamo koga trebamo cuvati najvise. Da citiram kolegu jednog od neki dan :" Nije BiH odbrana toliko losa koliko je CR los" ;) Uglavnom naprijed Zmajevi i vidimo se u Zenici 18 :icon_cheesygrin:

[quote name='omg-It's-BaroN' date='06 November 2009 - 21:00 ' timestamp='1257534057' post='347022']
Ma nece njemu Real dopustiti da ponovo napravi istu gresku koju je napravio protiv Madjarske a to tvrde Marca i ASDa ne bi ispalo kako sam ja to tek sad rekao :D ali sam i ranije spomenuo da sam siguran da ce Portugal proci ako bude igrao Ronaldo... sad stvarno steta sto nece igrati i zao mi je sto ga najvjerovatnije necu gledati na SPBez njega Portugal nije ista ekipa, fakticki ni bilo koja druga ekipa za koju bi on igrao ne bi bila dobra bez njegaCristiano je jednostavno najbolji a ujedno je s njim Portugal jedna od najjacih ekipa vijeta dok su bez njega definitivno slabiji od vecine evropskih zemalja...Evo malo u vezi Pjanica http://sportsport.ba/bh_fudbalp-26361.htm
[/quote]
Koji si ti ************* ti bi radje vidio jednog popisanoj ronalda nego bosnu na svijetskom prvenstvu!? Tobe jarabi! Edited by ne_znam_ko_sam
izbacena uvreda...

U Novinama je izaslo da Ronaldo nece moci Igrati protiv Bosne .... neznamo vidjetcemo 14-tog...

Mi mozeo ovde Lupati koliko hocemo :D :D :D :D

Ulaznice za historijski meč između Bosne i Hercegovine i Portugala, koji će se odigrati u Zenici 18. novembra, jutros su pu

[quote name='Chroono_targer' date='08 November 2009 - 20:24 ' timestamp='1257708273' post='347339']
Bolje da CR igra jer vecina napada ce ici preko njega a samim tim znamo koga trebamo cuvati najvise. Da citiram kolegu jednog od neki dan :" Nije BiH odbrana toliko losa koliko je CR los" ;) Uglavnom naprijed Zmajevi i vidimo se u Zenici 18
[/quote]

Ma nece igrati definitivno :D nedaju mu iz Reala

[quote name='111111' date='08 November 2009 - 23:02 ' timestamp='1257717720' post='347358']
U Novinama je izaslo da Ronaldo nece moci Igrati protiv Bosne .... neznamo vidjetcemo 14-tog...

Mi mozeo ovde Lupati koliko hocemo :D
[/quote]

Nedaju mu :D

[quote name='Clark Gable' date='09 November 2009 - 12:15 ' timestamp='1257765306' post='347412']
Ulaznice za historijski meč između Bosne i Hercegovine i Portugala, koji će se odigrati u Zenici 18. novembra, jutros su puštene u prodaju, što je izazvalo histeriju među navijačima naše selekcije koji su ispred prodajnih mjesta formirali duge kolone kako bi došli do "zlata vrijednog" komadića papira.

redovi od tri sata ujutro

[b]nadam se samo da necemo dozivjeti razocarenje.. [/b]

a karte se vec mogu naci na piku i marketu, po znatno skupljim cijenama, naravno :D
[/quote]

HOCETE :D Edited by omg-It's-BaroN

[b]Molim sve koji pisu u ovu temu da ne vrijedjaju nikoga! Ako clan Omg-It's-Baron navija za Portugal - to je njegovo pravo i to nije razlog da ga se vrijedja (nit njega nit bilo koga drugog)! Svi koji budu vrijedjali njega ili bilo kojeg drugog clana bit ce sankcionisani![/b]

Protekli vikend je bio dobar za nase igrace... Nije nikakvih povreda bilo... Ibisevic, Misimovic i Pjanic zabili golove za svoje timove.. :D

Ronaldo vrlo vjerovatno nece igrati jer je Real trazio od celnika portugalskog nogoometnog saveza da posalju doktore u Madrid kako bi se i oni sami uvjerili da on nije jos uvijek spreman za igru.. To je mac sa dvije ostrice.. :unsure:

Ja licno vjerujem u Zmajeve i nadam se da ce pobijediti Portugal i otici u JAR :icon_wink:

Sve je to u redu, samo jel m ineko more nabrojati sastav portugala ....ko igra tamo sve osim Ronalda i Deke :D :D :D

Pojma nemam ... a ko fol gledam Fudbal :D :D

[quote name='ne_znam_ko_sam' date='09 November 2009 - 21:29 ' timestamp='1257798551' post='347474']
[b]Molim sve koji pisu u ovu temu da ne vrijedjaju nikoga! Ako clan Omg-It's-Baron navija za Portugal - to je njegovo pravo i to nije razlog da ga se vrijedja (nit njega nit bilo koga drugog)! Svi koji budu vrijedjali njega ili bilo kojeg drugog clana bit ce sankcionisani![/b]

[/quote]

Hvala lijepo :D Nisam ga nagovorio :D

[quote name='111111' date='09 November 2009 - 22:17 ' timestamp='1257801475' post='347486']
Sve je to u redu, samo jel m ineko more nabrojati sastav portugala ....ko igra tamo sve osim Ronalda i Deke :D :D :D

Pojma nemam ... a ko fol gledam Fudbal :D :D
[/quote]

Ja mislim da ce im na golu ko obicno biti Edu koji je jedini od ovih golmana branio u ovim kvalifikacijama ako se ne varam. Odbrana im je poznata, tu imas igrace poput Pepea, Brune Alvesa, Carvalha, Ferreire, Miguela, tu je i bek Bosingwa kojeg nece biti zbog povrede, onda sredina im je manje poznata, i tu su definitivno najslabiji ali imaju igrace poput Tiaga iz Juventusa, Meirelesa iz Porta, Nani iz Manchestera, Deca iz Chelseaja a ostale stvarno ne znam :D dok im napad ima velika imena poput Cristiana Ronalda koji nece igrati, onda Simaoa iz Atletica koji je protiv Reala odigrao odlicno, Almeide iz Werdera, Liedsona iz Sportinga koji je zajedno sa Simaom donio pobjedu Portugalu u odlucujucoj utakmici protiv Madjarske (3:0), mogli bi igrati i Boa Morte i Gomes...

Najbolji strijelac im je dosad cini mi se bio Simao sa ne znam koliko golova :D

[quote name='LittleAlian' date='10 November 2009 - 11:48 ' timestamp='1257850116' post='347527']