Jump to content
Sign in to follow this  
Virus

BiH Turska

Recommended Posts

mi bi i 10:0 prednost prokockali :( u p.m.

P.S. Za sve one koji nisu gledali javljanje Cire iz Istanbula u Centralni dnevnik.. Ciro rekao da vise nikada, dok je on selektor, Safet Nadarevic nece biti pozvan...

i vise nego zasluzeno smo izgubili... cijelo vrijeme su nas Turci pritiskali i nisu nam dali disati... previse defanzivno smo igrali :(

bice bolje... :(

mah nek ide sve u tri ... kako mogu vako igrat nije mi jasno grr

nasi igraci su izgledali kao da ne znaju gdje se nalaze :heul: ...za turke je sve islo ko po maslu odkad su zabili gol.

i mislim da ciro nije dobro postavio igrace i da je trebo prije vrsiti izmjene...za mene igrac utakmice je kenan hasagic!

armeniju treba da razbijemo kao i estoniju

[quote name='farko_Legenda' post='275099' date='11.10.2008, 23:21']Bogami, ovi na

ipak smo pokazali turcima da sa nama nema zajbancije.... ajd bice bolje drugi put :D

Bilo je sanse da se izvuce 2:2
Ali i bilo je sanse da bude 3:1

...

Dobra je bila utakmica..Cestitke nasim momcima ! :postovanje_smile:

[quote name='farko_Legenda' post='275099' date='11.10.2008, 22:21'][b]Kako smo se ljetos pokazali kao veliki fanovi Turske (tokom Eura) nadam se da će opet biti nekih proslava po Sarajevu. [/b][/quote]

komentare "selktora" o taktici i sta ja znam cemu sve nebi komentariso ... igrali smo protiv bolje reprezentacije ... nismo se prepali ... vec igrali ... oni pobjedili ... po meni zasluzeno jer nas je sreca puno mazila da neprimimo vise golova ...

P.S. Farko bilo je milina gledati sinocnju utakmicu Turske i BiH ... a kako je tebi bilo gledati remi sa ukrajinom hrvatske ili kakva su ti sjecanja na cetiri komada na bastionu maksimiru ...

[quote name='lucky' post='275191' date='12.10.2008, 09:22']komentare "selktora" o taktici i sta ja znam cemu sve nebi komentariso ... igrali smo protiv bolje reprezentacije ... nismo se prepali ... vec igrali ... oni pobjedili ... po meni zasluzeno jer nas je sreca puno mazila da neprimimo vise golova ...

P.S. Farko bilo je milina gledati sinocnju utakmicu Turske i BiH ... a kako je tebi bilo gledati remi sa ukrajinom hrvatske ili kakva su ti sjecanja na cetiri komada na bastionu maksimiru ...[/quote]

ali ne bi vjerovao lucky nije se slavio poraz bosne u zagrebu... ne znam kako da objasnim taj fenomen...

Prvo poluvrjeme ok al drugo :rolleyes: raspad sistema, odbrana katastrofa. Ciro je izgleda uigravo napad a na odbarnu totalno zaboravio mislim igraci odbrane na 30 m od gola naseg ma daj sta je to naivno navlacenje Turaka u ofsajd.

Da bilo je sviranja po Sa sinoc <_<

Ja sam bratu rekla da tjesi Ćiru :lol:
da ga odvede dje da gleda trbu

[quote name='omg-It's-BaroN' post='274326' date='09.10.2008, 13:28']Turska - Bosna 2:1 :( prognoza samo :P[/quote]

ako ovako nastavimo igrati, aBd zavrsicemo 5. na tabeli :D

[quote name='omg-It's-BaroN' post='275239' date='12.10.2008, 12:38']ako ovako nastavimo igrati, aBd zavrsicemo 5. na tabeli :D[/quote]

da smo pobjedili srali bi kako smo najbolji na svijetu i kako smo vanzemaljci kao nakon prosle tekme i ja neznam ko je to nadigro turke na njihovom terenu samo mogu reci kako smo izgubili vrijedan bod i zato treba ici dalje utakmicu po utakmicu sretno repki u iducoj tekmi................

[quote name='Incubus' post='275228' date='12.10.2008, 12:26']ali ne bi vjerovao lucky nije se slavio poraz bosne u zagrebu... ne znam kako da objasnim taj fenomen...[/quote]

hehe, nije to nista, srbi navijaju za nas jedino kad igramo bas sa turcima i to je fenomen :lol:

da su srbi bile sudije imali mi vecu sansu...a ovako nista...al dobro sudjenje je bilo dosta dobro u odnosu na nekoliko zadnjih utakmica

[quote name='liezen' post='275241' date='12.10.2008, 12:44']da smo pobjedili srali bi kako smo najbolji na svijetu i kako smo vanzemaljci kao nakon prosle tekme i ja neznam ko je to nadigro turke na njihovom terenu samo mogu reci kako smo izgubili vrijedan bod i zato treba ici dalje utakmicu po utakmicu sretno repki u iducoj tekmi................[/quote]

ja sam odmah rekao da je prosla utakmica luck ... sreca i nista vise ... - gubimo 4 utakmice 100 % protiv spanije i turske - u gostima i kod kuce

kakve veze patriotizam ima sa ovim lal ?

... Sta smo imali dvije prilike nakon gola ? a turske prilike ne nabrajas - pa ljudi su nas nadigrali 100% .. kakav ciro sta je vama ljudi.. kako na biscanskom forumu rekose - nas nemoze izvuci ni mourinho ... bosna je bosna - turska je turska - nemamo mi mentalitet za prventstva - DAJ BOZE DA PRODJEMO ... al kad je ovakva konkurencija - tesko

evo po 100 put ja vama kazem : Bosna - Estonija 7:0 je cista sreca...

Ako Bosna prodje na SP recite da nemam veze ni od cega sto se tice nogometa... ja nikad vise nista ovdje necu napisati... i da .. :D necu nista napisati ako juve pobijedi real u slijedecm kolu LP :rofl: :rofl:

[quote name='lucky' post='275191' date='12.10.2008, 09:22']komentare "selktora" o taktici i sta ja znam cemu sve nebi komentariso ... igrali smo protiv bolje reprezentacije ... nismo se prepali ... vec igrali ... oni pobjedili ... po meni zasluzeno jer nas je sreca puno mazila da neprimimo vise golova ...

P.S. Farko bilo je milina gledati sinocnju utakmicu Turske i BiH ... a kako je tebi bilo gledati remi sa ukrajinom hrvatske ili kakva su ti sjecanja na cetiri komada na bastionu maksimiru ...[/quote]

napo me laki ni kriva ni du