Jump to content
Sign in to follow this  
FaRuK

Saw V

Recommended Posts

Et docekali smo i IV dio i bio je bash mrak 17.10.2008 izlazi u kino saw 5, sta mislite hocel to biti taj kraj saw-a il ce biti jos nastavaka :) :) ...

Ja sam fkt mislio saw 4 zadnji al et nije ....

[url="http://www.youtube.com/watch?v=v7LWaQWsDQs"]Klikni bjach :D[/url]

I like that :D

saw 5 poceo sa snimanjem 17 marta ove godine ovog mjeseca vec se izdaje a kako kazu da ce u kinima poceti 05.01.2009 (ali tu su torrenti ;) pssttt :D )

par slika iz Saw 5

[img]http://thumbs.filmstarts.de/image/Saw5_scene_01.jpg[/img]

[img]http://thumbs.filmstarts.de/image/Saw5_scene_13.jpg[/img]

[img]http://thumbs.filmstarts.de/image/Saw5_scene_14.jpg[/img]

[img]http://thumbs.filmstarts.de/image/Saw5_scene_16.jpg[/img]

Ali to nije sve

Saw 6 je takodje u planu i bice u americi u oktobru 2009 godine ;)

MOC MOC MOC

ako V dio bude zavrsni moram da iskupim sve dijelove i napravim maraton al onda necu spavati tu jednu noc kad budem gledo i nared mjesec dana, bisnoca je prava!!! Edited by H-A-R-I-S

[quote name='H-A-R-I-S' post='272338' date='02.10.2008, 01:41']MOC MOC MOC

[b]ako V dio bude zavrsni[/b] moram da iskupim sve dijelove i napravim maraton al onda necu spavati tu jednu noc kad budem gledo i nared mjesec dana, bisnoca je prava!!![/quote]

vidi se da mozda nisi procitao moj post :)

bice i 6 dio

[quote name='breake-dancer' post='272355' date='02.10.2008, 06:19']vidi se da mozda nisi procitao moj post :)

bice i 6 dio[/quote]

sorry drug ove slike su zaprepascujuce tako da nisam ni primijetio tekst ispod, u svakom slucaju morace se to pogledati...

Jedva cekam da pogledam,serijal filmova je odlican.Samo se bojim da ce film poceti slabiti,jer neznam sta novo mogu unijeti.Film ce najvjerovatnije zivjeti od brutalnosti u budusnosti.

[quote name='-BOZZ-' post='274139' date='08.10.2008, 20:49']Film ce najvjerovatnije zivjeti od brutalnosti u budusnosti.[/quote]
Pa iskreno, vec je poceo slabiti nakon prvog dijela. Prvi je genijalan, a ovi ostali dijelovi su samo reciklaza prvog :D

[quote name='[TaKe_dOwN' post='274140' date='08.10.2008, 19:58']Pa iskreno, vec je poceo slabiti nakon prvog dijela. Prvi je genijalan, a ovi ostali dijelovi su samo reciklaza prvog :D[/quote]

Slicno kao,po mom misljenju i sa The hills have eyes,prvi dio je bio super,a drugi :unsure: :unsure:

[quote name='-BOZZ-' post='274141' date='08.10.2008, 21:01']Slicno kao,po mom misljenju i sa The hills have eyes,prvi dio je bio super,a drugi :unsure: :unsure:[/quote]
Apsolutno.
S tim da je Saw uvijek imao misticnu atmosferu, i radnju koja je ljude navela na razmisljanje - zbog toga je dosta kvalitetniji od The Hills Have Eyes :)

Kad sam gledao Saw1 najezio sam se, nisam mogao vjerovati da tako nesto ima, dok sam kod drugog dijela ostao manje-vise smiren, jer sam znao sta me ceka :)

skinuo sam Saw 5 ali cam verzija,vidi se dobro pa sam ga prelisto samo....

Onako listajuci nije mi bas nesto posebno...

to se ide gledat u kino obavezno, jer nije kod kuce uzitak ko u kinu

[quote name='VIZIOS' post='282143' date='04.11.2008, 21:27']to se ide gledat u kino obavezno, jer nije kod kuce uzitak ko u kinu[/quote]

sta cu ga gledati i u kinu ako nije nicemu :D

[quote name='breake-dancer' post='282166' date='04.11.2008, 23:47']sta cu ga gledati i u kinu ako nije nicemu :D[/quote]

mah u kinu je svaki film duplo bolji, ja idem sedmico 2x u kino, sve filmove gledam :icon_cheesygrin:

[quote name='VIZIOS' post='282168' date='04.11.2008, 21:52']mah u kinu je svaki film duplo bolji, ja idem sedmico 2x u kino, sve filmove gledam :icon_cheesygrin:[/quote]
/sign
Sigurno da je bolji, kao prvo, velicina, onda zvuk, breteee, to mi kod kuce najvise fali, jer neke filmove 50 % cini muzika, kino mnogo bolje, tako is saw V idem da gledam, i ovaj novi james bond, cujem da je nabrijan akcijom do jaja :icon_cheesygrin:

[quote name='sanel87' post='282232' date='05.11.2008, 10:29']/sign
Sigurno da je bolji, kao prvo, velicina, onda zvuk, breteee, to mi kod kuce najvise fali, jer neke filmove 50 % cini muzika, kino mnogo bolje, tako is saw V idem da gledam, i ovaj novi james bond, cujem da je nabrijan akcijom do jaja :icon_cheesygrin:[/quote]

puno srece u kinu :D

onda mi javite kakav je :D

jer je meni sranje :D

Meni je prvi dio bio bas super, kada mu John veli: Trebao bi biti zahvalan sto si ziv, a ti mene pokusas ubiti, evo ti sad na :D i krhne ga.. Saw IV objasnjava sve prethodne dijelove, pitam se kako ce V i VI biti u to uklopljeni.. Inace, mnogo ljudi smatra ovo bolesnim, ali nije ljudi poenta u tome da se neko izvivljavao kao sto i sam pocinilac kaze: See what I see, feel what I feel. Zelio je d apokaze da svaki covjek zeli nekome da sudi i da preuzme pradvu u svoje ruke, a posto svi imamo svoju neku pravdu, uvijek je neko obespravljen i nije moguce spasiti sviju, nauci da prepustis neke ljude svojoj sudbini! Ima dosta toga iza ;)

a Boze mili bisnog filma, mocan skroz, prvi je bio neponovljiv a ovaj peti dio je slag na tortu, medjutim nisam vjerovao da ce ostavciti prostora za dalje, jer su u petom djelu sve razjasnili ko je kakav i zasto, jedva cekam sesti dio da vidim da li ce to biti kraj, nije forma majke mi vise, treba da onaj inspektor kekne onog korumpiranog i to je kraj, u ovom petom dijelu je to zapoceto medjutim nije skroz zavrseno, tj nije pravi ubica ubijen, sad opet trebaju istrazivati, nista samo da vam kazem da vrijedi svake minute provedene za tv-om il comp-om!!!

ehh rusko po obicaju nabavio,,nekad sam ja to prvi dobivo od njega al kako on nesto ima protiv mene sad daje H-A-R-I-S-U prvom,,hah,,all posto sam ja to gledao u velikim razmacima,slazem se sa rodjakom harijem i ja cu probati napraviti sebi maratoncic jedan lijep jedne subote i bom gledati,,naravno bi volio da mi se pridruzi jos neko,,haha da ne gledam samm,,jos vise bi volio da to bude hari jer on mi dopusti da ga zagrlim,,hahaha