Jump to content
EcI PeCi PeC

Pedofilija

Recommended Posts

ja ne znam,imam kcerkicu i vjeruj te da strepim svaki dan...nema sanse da ja nju pustim da ide sama u skolu iako je skola 100 metara od stana...kad cujem sta se sve desava..fuj

ev bas neki dan curica 11 godina silovana u blizini gdje stanujem...schok...
nacekao curicu u zgradi i ugurao je u vlastiti stan i silovao..50 godina covjek,vec odlezao u zatvoru 12 god..
a stricevka od te curice sjedi sa mojom kcerkicom,curica niej u skolu isla nek vrijeme jer od straha dobila neki poremecaj rada srca i sta ja znam sta sve...katastrofa...i moje djete je upuceno u sve jer joj je curica pricala,bar ono sta je cula kuci..strasno

ma nema tu zakona...
stub u centru grada za takve osobe,i onda kamenovanje i sve sto ide uz to...dok ne umre..al u mukama...to su zivotinje

Neki dan citam na netu, ovdje su sad napravili neku organizaciju, ako se nekom muskarcu neki drugi "osjecaji" pojave prema djeci, da mogu da se jave na help tel, pa ce im se pruziti pomoc da bi se pedofilija mogla sprijeciti. Navodno njima srce ubrzano pocne kucati, uzbudjeni su, bom kao kad se covek zaljubi. Grozno!!!

Al ljudi moji koji ce se tu javiti??? Takvim treba dozivotna, koliko njih je izaslo nakon nekoliko godina i opet su napravili isto ili sto je pile napisala kamenovati.

Evo gledam ovu temu i nakanjivam se da napisem post. Kad procitam da je silovana neka maloljetna osoba (punoljetne nisu u ovoj temi ukljucene), neki ruzan osjecaj me obuzme. Bude mi zao te djece i upitam se sta ako ne daj Boze neko nekada takvo nesto uradi mom djetetu??? Dal' da ga insan ubije? Da ide sluziti kaznu zbog neke budale.. Juce smo drugovi i ja pricali na tu temu i jedan je dao najbolji prijedlog. Tupom ostricom odsijecanje spolnog organa. Naravno bez ikakve anastezije!

Sigurno smo svi nekada procitali da te pedofile puste iz zatvora i prije nego odsluze kaznu (dobro ponasanje) i on opet hoda gradom uzdignute glave i trazi novu zrtvu.
Zamislite koliko je djece zrtva pedofilije koja se boje ista spomenuti i koja ne znaju sta je to i da je to lose...

Ima i zena i bracnih parova koji uzivaju u tome i koji iskoristavaju djecu (najcesce su to usvojena djeca)... Sta s tim osobama? Sta ako neko to danas - sutra nasoj djeci takvo nesto napravi??? To je pitanje koje svi trebamo sebi postaviti...

potpisujem NZKS u tome da oni odsluze kaznu i opet setaju gradom i vrebaju nove zrtve...

niko nije napisao da se tim ljudima ponudi psiholoska pomoc,da se pokusaju lijeciti...nesto eve napisa da ima taj ko sos telefon,i da ce se malo ko javiti...

svako ko je normalan,mislim od tih pedofila,ko ima jos malo ljudskosti,javice se na taj telefon,i traziti pomoc,sigurno...

bolesno je to,kad se prema djetetu razvije ta vrsta ljubavi,bolesno...ne znam na sta ovaj svijet ide i kako ce oni sto budu dolazili iza nas odgajati svoju djecu po kojim principima i nacelima...

kod nas je to ovdje jos tabu tema...sto ne bi trebala biti...o tome treba s djecom razgovarati,postepeno,ne treba ih bombardovati informacijama da se ne bi previse ustrasili..jer djeca nakon tog ISKUSTVA zatvaraju se u sebe i smatraju sebe krivima...

al kad se digla pompa oko onog svecenika koji je dirao djecu..nista me vise ne moze iznenaditi...dobro ,moze...

[quote name='ne_znam_ko_sam' post='221407' date='Mar 12 2008, 12:20']Evo gledam ovu temu i nakanjivam se da napisem post. Kad procitam da je silovana neka maloljetna osoba (punoljetne nisu u ovoj temi ukljucene), neki ruzan osjecaj me obuzme. Bude mi zao te djece i upitam se sta ako ne daj Boze neko nekada takvo nesto uradi mom djetetu??? Dal' da ga insan ubije? Da ide sluziti kaznu zbog neke budale.. Juce smo drugovi i ja pricali na tu temu i jedan je dao najbolji prijedlog. Tupom ostricom odsijecanje spolnog organa. Naravno bez ikakve anastezije!

Sigurno smo svi nekada procitali da te pedofile puste iz zatvora i prije nego odsluze kaznu (dobro ponasanje) i on opet hoda gradom uzdignute glave i trazi novu zrtvu.
Zamislite koliko je djece zrtva pedofilije koja se boje ista spomenuti i koja ne znaju sta je to i da je to lose...

Ima i zena i bracnih parova koji uzivaju u tome i koji iskoristavaju djecu (najcesce su to usvojena djeca)... Sta s tim osobama? Sta ako neko to danas - sutra nasoj djeci takvo nesto napravi??? To je pitanje koje svi trebamo sebi postaviti...[/quote]

grdo se varas ako mislis, da su pedofili muskarci bez djece, ili da zlostavljaju samo usvojenu djecu!!!

Pedofil je pedofil, najveci dio ima famisliju!!

ja poznam par zena kojima se tako nesto strasno u djetinstvu desilo, nije bio niko sa strane, nego je uvijek krug famislija. Covjek od povjerenja.. stric, did, otac, prijatelj od tate itd itd!!!!

tu i jes problem, jer ta djeca to smatraju normalnim, jer dolazi od ti osoba. To je jedna velika problematika...

ovo sa ovim telefonom nije lose!!!
ja sam slusala ispovjed jednog pedofila koji je u AT nazvo na takav broj

masto je o curici do 10 god sa duzom crvenom kosom, prica kako joj osjeti kosu kako leprsa dok se igra.. i na kraju kaze dajte molim vas pomozite mi, hocu da to nestane iz moje glave!!
znaci problem se treba u korijenu rijesavat.. smrtna kazna nebi bila lose, al javno kamenovanje!!!

i najzalostnije je sto te zrtve, postanu nekad isti takvi!!

[quote name='EcI PeCi PeC' post='221673' date='Mar 13 2008, 10:33']grdo se varas ako mislis, da su pedofili muskarci bez djece, ili da zlostavljaju samo usvojenu djecu!!![/quote]

Nisi ti mene dobro skontala ili se ja nisam dobro izrazio. Ja sam rekao da najcesce to rade roditelji (i otac i mati, na to sam mislio) usvojenoj djeci, ali ima i onih koji to rade svojoj djeci, ali i toga sto ti kazes "osoba od povjerenja" to pocini i vecina tih zlostavljanja nikad nece biti otkrivena a neka djeca ce odrasti i misliti da je ono sto su oni prozivjeli normalno i upravo ce takvi i oni biti..

Karapandzk (77) je djevojčicu upoznao 1981. godine u katedrali St. Francis Xavier, a zlostavljao ju je punih pet godina. Curicu koja je tada imala 12 godina je isprva namamio u prostoriju u kojoj se samozadovoljavao pred njom, za što joj je davao 20 dolara, a kasnije ju je prisiljavao na oralni i analni seks u i oko katedrale. Sudac je njegova djela opisao kao životinjska.

- U prilikama kad je pomagala starijoj opatici u kolicima, vi ste se sprijateljili s njom, a zatim ste je iskoristili.

Davanjem novca poticali ste je da to čini iako se njoj gadilo i bilo vrlo neugodno. Dokazano je da ste podmuklo iskoristili djevojčicu i to pred očima osoblja crkve i škole tijekom pet godina - obrazložio je sudac izricanje presude, dodajući da joj je time uzeo nevinost i nanio traumu.

Žrtva koja danas ima 37 godina zadovoljna je presudom.
- Drago mi je što nisu uspjeli dokazati da je neuračunljiv. Lijep je osjećaj znati da se napokon nalazi iza rešetaka i osjećati se slobodno jer on više neće šetati po ulicama - dodala je žena čiji identitet nije otkriven.

bolesno... :at: :beurk:

vec sam jednom rekao nema tim osobama sudenja niti bilo sta to su osobr pre bolesne da bi se drzale na zivotu.
U pravu je neko ko kaze da su te osobe uglavnom familijarne tacno prosjek je takav da bas te osobe rade te gluposti a ne zapita se dali neko to moze tako uraditi njegovom djetetu??
Treba njih zazidati u jednu sobu i neka crknu sami u cetiri zida :angry:

[quote name='breake-dancer' post='251613' date='Aug 7 2008, 15:25']I opet jedna uzasna vijest!

[b]

Sto se pedofilije tice trebali bi u BiH smrtnu kaznu uvesti :angry: :angry: :angry: :angry:
za to nema izgovora a ni jedna druga kazna nije duga dovoljno.

Ljudi sta je to na srbljanima bilao. Neku noc na vjestima da je did silovo tri unuke i da su ga one same tuzile.. Tako istina islivala na vidilo.. Znal iko vise ista o tome?