Jump to content
safet susic

Tema žalbi

Recommended Posts

Ako može da se smakne  vremensko ograničenje na klikanje "Novi sadržaj"

Recimo kliknem neku temu, i brzo pročitam odgovor i kliknem opet na "novi sadržaj" i javi grešku da trebam sačekati nekoliko sekundi (mislim da je oko 20sec ograničenje čekanja)

Riječ je o novom sadržaju gdje prikazuje zadnje odgovore na temama..

Isto tako i kod pretraga se dešava..

Povecano na 60 sekundi ...

Brzina ? kakva je sada ? 

Kod mene se čini malo sporije nego ranije. treba malo više vremena da se otvori tema.

Još jedna ozbiljna zamjerka, na jednom bosanskom forumu bi sve trebalo da bude na bosanskom jeziku, to se valjda podrazumijeva, a ne da cijela lijeva strana sa linkovima bude na engleskom. To bi trebalo pod hitno srediti.

Ipak, najozbiljnija zamjerka, što je u stvari katastrofalan propust, je da na androidu (Samsung tableet, android 4.2.2) je nemoguće odgovoriti na post, u prozorčiću za odgovor se otvori samo ovo dolje, 

nema polja za upis teksta, ne otvara se automatski tastatura. Ovo pišem sa kompjutera, izgleda mnogo bolje, ali tablet koristim najviše, tako da bih volio da se to sredi što prije. Nije samo u mom interesu, već u interesu svih koji koriste android telefone.

Kod mene se čini malo sporije nego ranije. treba malo više vremena da se otvori tema.

Još jedna ozbiljna zamjerka, na jednom bosanskom forumu bi sve trebalo da bude na bosanskom jeziku, to se valjda podrazumijeva, a ne da cijela lijeva strana sa linkovima bude na engleskom. To bi trebalo pod hitno srediti.

Ipak, najozbiljnija zamjerka, što je u stvari katastrofalan propust, je da na androidu (Samsung tableet, android 4.2.2) je nemoguće odgovoriti na post, u prozorčiću za odgovor se otvori samo ovo dolje, 

nema polja za upis teksta, ne otvara se automatski tastatura. Ovo pišem sa kompjutera, izgleda mnogo bolje, ali tablet koristim najviše, tako da bih volio da se to sredi što prije. Nije samo u mom interesu, već u interesu svih koji koriste android telefone.

kada je u pitanju jezik radi se na prevodu ... kao sto sam vec pisao puno je stvari promjenjeno tako i da je doslo do tog da stari prevod ne odgovara ... svakodnevno se prevodi tekst ... ja bih volio da mogu brze al samo sam jedan ... 

to za android ne znam kod mene sve izgleda uredu ... 

IMG_0055.JPG

sto dodje na andoridu ... sada cu instalirati i operu da prvojerim sta se na njoj desava ... 

Android default je bio spor, chrome takođe, zbog toga sam i instalirao operu jer je najbolje funkcionisala sa forumom.

Kontolisao sam chrome, u njemu radi normalno (pisanje postova), ali se čini mnogo sporije, treba vječnost dok se nešto otvori.

ne znam to je onda do opere jer men daje neke kineske znakove na operi ...

jutros sam nesto odradio i forum je malo ubrzo ... ima hrpu poslova koje radi u pozadini jos uvijek zato je i sporiji ... 

Meni je sad to se desilo na mozilli na compu 2x na temi kaladont rečenice... tek treći put prikazalo body za tekst poruke.

Opera je funkcionisala perfektno do ovog updatea, a funkcioniše kako treba na drugim forumima, tako da vjerovatno treba da pročačkaš malo, kad budeš imao vremena. Pošto "šteka" i na mozili, postoji problem kompatibilnosti.

Gledaj ja ne znam šta je sa operom na androidu ...

evo sa opere ovo pišem na iphonu ... 

Vidjet ću na suportu jeli se ko žalio na ovakav problem ...

image.jpg

ne znam zasto se to pojavljuje ... evo sat vremena sam na mozili hrljo i da vidim hoce li mi se pojaviti nije mi se pojavilo ... 

Kod mene na operi je identična stvar kao i kod Hawka.

Prije sat vremena je i Chrome pokazao isto (takođe android), a sad ponovo pišem kao da se ništa nije desilo. Nešto nije regularno, ama baš nikako. Čak sam pomišljao da napravim .jpg fajl pa da postujem "grafički".

Kod hawka je koliko sam ja svatio na računaru ... 

Jeste na računaru... Evo sad i na laptopu.. Na računaru je 7, na laptopu 10 tako da nije do windowsa vjerovatno...

Jednostavno kad kliknem da se otvori body za tekst ono počne kao okretati i samo izbaci to kao gore što sam uslikao.

i tu je na mozili ? 

Da isto mozilla.

Ali ne dešava se uvijek.. možda jednom u 5-6 puta ili više. Uglavnom normalno otvara, ali desi se tako da neće nekad

Ako je više platformi, sa više različitih operativnih sistema i više različitih browsera umiješano, a problem isti, onda je jedini zajednički nazivnik forum, tj. ova verzija. Ranije se niko nije ovoliko žalio na ovako ozbiljne probleme.

Sad je već kasno, prespavaj pa možda nadođeš na nešto.

Da dodam, ono što je za sada stabilno je kombinacija Windows7+Chrome, kao vjerovatno IOS sa safarijem (pošto se sam nisi žalio).

Da dodam, ono što je za sada stabilno je kombinacija Windows7+Chrome, kao vjerovatno IOS sa safarijem (pošto se sam nisi žalio).

kod mene radi na sve jednom browseru na macu ... 

nijednom mi se nije pojavila greska koju prijavljujete ... 

Kod mene se pojavila i na W7+Chrome, maloprije, na kratko, ali vrijedno da se notira.

Znači, forum je Apple-friendly. Šta ćemo sa nama, sirotinjom? :D