Jump to content
safet susic

Tema žalbi

Recommended Posts

[quote name='lucky' timestamp='1289541725' post='405157']
profil se nebrise ...

hvala Vam na dru
  • Upvote 1

pogresnim ljudima su date neke funcije.. Neki se sa tim kite ili kriju iza toga :D

neidi ti imola .. prika neka tebe.. a ti lejla bom kai ces ostati ostani ako ne...Caoo..

niko ovdje nije privezan
  • Upvote 2

[quote name='imola' timestamp='1289475617' post='405030']
Poštovani urednici!

Neznam da li sam na pravom mjestu, ali svakako mislim da će oni koji trebaju to pročitat i ovdje. Naime, već duže vremena pokušavao sam se oteti dojmu tvrdnjama pojedinih eminentnih članova foruma, da je ovaj forum izgubio ono što je nekad imao,pokušavao ih čak uvjeriti u suprotno. Činjenica je da sam se prevario, te da su ovdje poremećene vrijednosti u to nema nikakve sumnje. Neću taksativno navoditi pojedinosti, niti koga zanimaju., ali molim cijenjenu administraciju da izbrišu moj profil. Ostajte mi u zdravlju i rahatluku! LP
[/quote]

moj komandire veze i vezisti uvjek rade hihih,igrom slucaja nece ovo postati naj posjeceniji forum nego svremenom naj neposjeceniji,ako vi zelite novu generaciju dobit ce te i imat ce to cijenu ovog foruma i reputacije,nema se respekta niti ista prema onima koji su godinama ovdje,isto kao u ratu dok si valjao bio si dobar ista politika i ovdje se vodi,rastjerase se stari clanovi i uskoroih nece biti kao da ih nikad niej ni bilo,treba malo pogledati neke datume uclanjivanja i mnogo sta pa i respektirati mnoge ovdje...
  • Upvote 3

[quote name='x-men' timestamp='1290107431' post='405886']
moj komandire veze i vezisti uvjek rade hihih,igrom slucaja nece ovo postati naj posjeceniji forum nego svremenom naj neposjeceniji,ako vi zelite novu generaciju dobit ce te i imat ce to cijenu ovog foruma i reputacije,nema se respekta niti ista prema onima koji su godinama ovdje,isto kao u ratu dok si valjao bio si dobar ista politika i ovdje se vodi,rastjerase se stari clanovi i uskoroih nece biti kao da ih nikad niej ni bilo,treba malo pogledati neke datume uclanjivanja i mnogo sta pa i respektirati mnoge ovdje...
[/quote]

SVAKA CAST !

svaka cast onome ko mi obrise moje dodato u nekim temama,ali red bi bio da znam razlog javno ako ne nek barem sapne na uho :icon_cheesygrin:

Ja mislila E77HZ napiso da mi se kako, ako je ikako moguce blokira sve zivo na forumu na jedno 2-3 godine ako jos jednom mu na eglen stavim -.-' :D

zalim se direkt na administratora lucky,jer nece da odgovara na PP
  • Upvote 1

[quote name='Perviz' timestamp='1292515346' post='411789']
zalim se direkt na administratora lucky,jer nece da odgovara na PP
[/quote]

tebi treba dati mod i ti cesh se tad prestati zaliti i svi che ti pasati ;)
  • Upvote 4
  • Downvote 2

ja se zalim na to da sam stavio na temu Prijedlozi za stranicu i forum , da se ukine ovo Kanal #cazin na IRC mrezi , mejdutim niko nista nije odgovorio , a mozda nije ni procito ;)
  • Upvote 1

[quote name='Virus' timestamp='1292588865' post='411918']
ja se zalim na to da sam stavio na temu Prijedlozi za stranicu i forum , da se ukine ovo Kanal #cazin na IRC mrezi , mejdutim niko nista nije odgovorio , a mozda nije ni procito ;)
[/quote]
postoji li taj channel jo
  • Upvote 2

[quote name='CAZINJANIN' timestamp='1292544001' post='411883']
tebi treba dati mod i ti cesh se tad prestati zaliti i svi che ti pasati ;)
[/quote]
to ti kazes,ali to sto kazes ne stoji

[quote name='picasso' timestamp='1292592941' post='411922']
postoji li taj channel jo

Neki clan "damned" salje video neprimjerenog seksualnog sadrzaja ( o nekim mjestanima cazina se valjda radi :) ) na PP, nisam tu da bih takve gluposti gledao i ikako da me od takvog video-a dijeli jedan klik ;)

p.s: a procita par zadnji postova, pa bi opisao probleme sa forumom na politicki nacin, znaci gomila se administracija i to kao i u politici nema neke pozitivne stvrhe, neki su naravno tu samo da uzivaju status i samozadovoljavaju vlastite potrebe visokog staleza dok su rijetki oni koji su tu istinski u svrhu razmjenjivanja znanja, diskusija ili ovaj forum gledaju sa srcane strane pa im je stalo do sadrzaja. Ma nesto slicno kao u stvarnosti.
Ali kao sto rece nesto slicno @picasso , da ovo je neprofitabilna nevladina organizacija ;)
A i to sto dva tri cojeka imaju nekog profita halal vam bilo vasa nafaka a i zasluzili ste koju paricu nakon toliko godina :icon_cheesygrin:

imam jedan problem nisam mogao sam sa sobom da ga podijelim pa sam morao i ovdje koju prozboriti...
Problem je kompleksne prirode i zasad "nevidjam" na vidiku logicno objasnjenje, ali ljudi breco dje god sta napisem niko vise nepise...
Ili sam toliko potpun u postovima ili toliko out da se ljudima zgadi forumati :icon_cheesygrin:
Da nisam dje nagazio ili ko u kartama nemam srece a u ljubavi me ide!!!
Znadem ja da nisam zavrsio dosta skole da na ovako ozbiljnoj temi citiram ovaj [b]jedinstveni nesmotreni problem[/b] ali kud belaja pa se i hrabrim odlikujem, ovaj zaista problem je ozbiljne tematike :icon_cheesygrin:
Uz duzno postovanje trazim srdacan odgovor, hvala administraciji na shvatanju psiholoske osobnosti korisnika scooby-doo :lol:

ovo je tema zalbi ako neradi nesto na formu ... ili primjetite neku gresku koju Vam javlja forum ...

svaki post nakon mog posta koji se pojavi a nije na temu zalbe na forum u smislu da nesto neradi ce biti izbrisan ... a clan koji nastavi i nakon brisanja pisati postove ce biti sankcionisan u skladu sa pravilima foruma ...

pozz Lucky

[url="http://forum.cazin.net/topic/20996-sehiza-nuhanovic-ko-ju-je-trazio-evo-ovdje-sam-je-pronasao/page__pid__387758#entry387758"]http://forum.cazin.net/topic/20996-sehiza-nuhanovic-ko-ju-je-trazio-evo-ovdje-sam-je-pronasao/page__pid__387758#entry387758[/url]

Za izbrisati!
Ja znam ko je Sehiza i ona zenska na slici nije ona.. a i taj clan je za banovati, jer se je registrovao samo da bi postavio tu temu..
Sehiza je zena jednog clana ovog foruma i ovo je samo neslana sala..

meni na profilu vec 10ak dana pise broj posjeta profila 6186 i ne pomjera se. Ko mi je to poremetio?

Prigovor na [color="#FF0000"]crvenu eminenciju[/color]
Radi se o desetak rijeci!!! a odgovor moze biti jos kraci!!! Kao aktivnom clanu, koji puno vremena provede na pisanju postova (nefloderskog sadrzaja) ili citanju, odgovor bi bio normalna stvar koju sam bar zasluzio...
Ponavljam ako si samo preletio ocima, preleti ponovo pa mi lipo ko cojk cojku odgovori :icon_cheesygrin:
Hvala!!!

[quote name='Daisy' timestamp='1294600412' post='414488']
meni na profilu vec 10ak dana pise broj posjeta profila 6186 i ne pomjera se. Ko mi je to poremetio?
[/quote]

rijeseno ... nije radilo kod nikoga ...
  • Upvote 1

[quote name='scooby-doo' timestamp='1294089068' post='413710']
imam jedan problem nisam mogao sam sa sobom da ga podijelim pa sam morao i ovdje koju prozboriti...
Problem je kompleksne prirode i zasad "nevidjam" na vidiku logicno objasnjenje, ali ljudi breco dje god sta napisem niko vise nepise...
Ili sam toliko potpun u postovima ili toliko out da se ljudima zgadi forumati :icon_cheesygrin:
Da nisam dje nagazio ili ko u kartama nemam srece a u ljubavi me ide!!!
Znadem ja da nisam zavrsio dosta skole da na ovako ozbiljnoj temi citiram ovaj [b]jedinstveni nesmotreni problem[/b] ali kud belaja pa se i hrabrim odlikujem, ovaj zaista problem je ozbiljne tematike :icon_cheesygrin:
Uz duzno postovanje trazim srdacan odgovor, hvala administraciji na shvatanju psiholoske osobnosti korisnika scooby-doo :lol:
[/quote]

[quote name='scooby-doo' timestamp='1294624597' post='414536']
Prigovor na [color="#FF0000"]crvenu eminenciju[/color]
Radi se o desetak rijeci!!! a odgovor moze biti jos kraci!!! Kao aktivnom clanu, koji puno vremena provede na pisanju postova (nefloderskog sadrzaja) ili citanju, odgovor bi bio normalna stvar koju sam bar zasluzio...
Ponavljam ako si samo preletio ocima, preleti ponovo pa mi lipo ko cojk cojku odgovori :icon_cheesygrin:
Hvala!!!
[/quote]

ako si mislio na ovaj post ... preporucujem kada se vracas kuci da zaobilazis kucu hodze Zare ... :icon_cheesygrin:

a sada da se vratimo temi a to su iskljucivo zalbe naforum u smislu ako nesto neradi , kao sto je bila zalba od @Daisy ...

pozz Lucky

Ozbiljno sam mislio, i nije to sto si kopirao, al hajd nema veze... valjda cojk nije imao vremena, znam i ja da se to more okarakterizirati kao da sam dosadan, ali tako vam grah pao i odgovornost koja dolazi sa [color="#FF0000"]crvenom eminencijom [/color] :icon_cheesygrin:
ali sam samo javno htio skrenuti paznju da i odgovor tipa "Procitaj u pravilima" bio bi neki odgovor koji bi pokazao respekt!!!

Samo jednostavno mrzim ignorisanje na bilo kojoj osnovi od bilo koga, to nije eticki i bicu dosadan koliko trebadne :)

hvala na ukazanom ...

rijeseno ...