Jump to content
safet susic

Tema žalbi

Recommended Posts

Interesuje me zasto mi brisete komentare?
Da li mi mozete objasniti?
Kakav je ovo forum, kad nema slobode misljenja?
Sta god napisem, uvijek mi obrisete...

Interesuje me zasto mi brisete komentare?
Da li mi mozete objasniti?
Kakav je ovo forum, kad nema slobode misljenja?
Sta god napisem, uvijek mi obrisete...

<{POST_SNAPBACK}>

Ja sam ti sinoc brisao jer si poceo gluposti pisati i ja te fino opomenem a ti kazes ja cu pisati dok god ti brises...

Ko ti je danas sta obrisao neznam, ali garantujem ti da ti niko nece bez razloga obrisati post!!!

Gledajuci tvoje komentare uopstene sumnjam da su ti bez razloga obrisati!

Ja sam ti sinoc brisao jer si poceo gluposti pisati i ja te fino opomenem a ti kazes ja cu pisati dok god ti brises...

Ko ti je danas sta obrisao neznam, ali garantujem ti da ti niko nece bez razloga obrisati post!!!

Gledajuci tvoje komentare uopstene sumnjam da su ti bez razloga obrisati!

<{POST_SNAPBACK}>

Izvini, ali ako ja na nekoga sumnjam, to za mene nije glupost.
Lijepo sam rekao sta sam primjetio, a odmah ste mi poceli brisati komentare.
nije uredu da se ne moze iskazati misljenje.

Izvini, ali ako ja na nekoga sumnjam, to za mene nije glupost.
Lijepo sam rekao sta sam primjetio, a odmah ste mi poceli brisati komentare.
nije uredu da se ne moze iskazati misljenje.

<{POST_SNAPBACK}>

Nemoj puno pametovati, niko ti nije obrisao nijedan post bez razloga....

Rekao sam ti tamo da napises fino i otvoreno sta hoces i sta ti je cilj....

Ja ti samo kazem da ti ja necu dopustiti da blatis ovaj forum il nekog od nasih clanova a kako necu ja tako nece ni drugi...

Et toliko od mene!!!

Ja ti samo kazem da ti ja necu dopustiti da blatis ovaj forum il nekog od nasih clanova a kako necu ja tako nece ni drugi...

Et toliko od mene!!!

<{POST_SNAPBACK}>

To sam i reklao da su mi komentari obrisani s razlogom, a razlog je sto vam ne odgovara ono sto pisem. To znaci ipak da ne mogu reci sta zelim, niti mogu pisati ono sta mislim i o cemu razmisljam. ne smijem upitati nista vezano za neke od vasih glavnih clanova, niti dobiti odgovore na neka bitna pitanja. ograniceni ste.

Napisao sam otvoreno sto hocu, a to je da saznam istinu. Ja niti blatim nekoga, a niti forum. Blatite sami sebe sa cenzurisanjem.

To sam i reklao da su mi komentari obrisani s razlogom, a razlog je sto vam ne odgovara ono sto pisem. To znaci ipak da ne mogu reci sta zelim, niti mogu pisati ono sta mislim i o cemu razmisljam. ne smijem upitati nista vezano za neke od vasih glavnih clanova, niti dobiti odgovore na neka bitna pitanja. ograniceni ste.

Napisao sam otvoreno sto hocu, a to je da saznam istinu. Ja niti blatim nekoga, a niti forum. Blatite sami sebe sa cenzurisanjem.

<{POST_SNAPBACK}>

Ti nazivas sebe nekim covjekom koji hoce istinu da sazna ... zna se vec duze vremena da je Samir Oric poginuo u Austriji ... dosao si tu blatit i ibru i budu koji su jedino sta su uradili u svemu tome pokrenuli tu akciju koji su bili cijelo vrijeme uz onu malu dijecu ... ako nisi isao kod one dijece i one zene i neznas u kakvoj bijedu su zivjeli prije ove nase akcije nemoj se ovdje ni mjesati ... ko ti daje pravo da osudujes nas ili nase prijatelje? ako imas kakve sumnje idi covjece istrazuj sam ...

i komentari su ti obrisani sa veoma dobrim razlogom

Sellam

<{POST_SNAPBACK}>

:cheers::cheers:

ja sam cazinjanka i dugo sam vec ovdje...na forumu... i istog sam mislenja ko ti!

<{POST_SNAPBACK}>

o kakvoj ti cenzuri pricas thompson...prvo da te upitam, imali kakve slicnosti izmedju tvog nicka i ustase thompsona ?

A sad o cenzuri...ljudino ti si suvise bahato upao na forum, poceo napadati sve i svakoga, i to mozda najcestitije clanove foruma, jos ih poceo povezivati uz neke kriminalne radnje, da ne kazem ubistva...i sta si ocekivao, da te neko pusti da ovde iznosis insinuacije ???

Ako nesto sumnjas imas organe javnog reda i mira koji se zovu Policija i haj kod njih pa im reci svoje sumnje...

Svakako da mozes reci sta mislis, prosetaj malo Politikom pa ces vidjeti kakvih sve misljenja postoji a niko ih ne brise...

Dakle postoji razlika izmedju misljenja i licnih frustracija pojedinca koji preko foruma zeli lijeciti te svoje frustracije...

Et toliko od mene!!!

<{POST_SNAPBACK}>

slusaj momak. ti pojma nemas sta se desava. nemoj mi brisati stvari koje napisem. NEMAS POJMA O ONOM STO PISEM. nemoj brisati

slusaj momak. ti pojma nemas sta se desava. nemoj mi brisati stvari koje napisem. NEMAS POJMA O ONOM STO PISEM. nemoj brisati

<{POST_SNAPBACK}>

napominjem svaki naredni post u kojem budete preseravali u vezi ovog ce biti obrisat...

Pozdrav, Safet Susic!

Lijepo ti je napisato....

Na onoj temi se o tim tvojim glupostima nece raspravljati...

Imao si temu u vezi toga svega i doveo si do toga da se mora zakljucati....

Lijepo ti je napisato....

Na onoj temi se o tim tvojim glupostima nece raspravljati...

Imao si temu u vezi toga svega i doveo si do toga da se mora zakljucati....

<{POST_SNAPBACK}>

nisam ja doveo, nego vi svojim brisanjem. ja sam samo zelio na nesto ukazati, ali vi ste slijepi. zaista primitivno. Ne dati da se kaze ono sto se zeli. ali neka ti bude. 1:0 za tebe.

nisam ja doveo, nego vi svojim brisanjem. ja sam samo zelio na nesto ukazati, ali vi ste slijepi. zaista primitivno. Ne dati da se kaze ono sto se zeli. ali neka ti bude. 1:0 za tebe.

<{POST_SNAPBACK}>

thompson de budi realan....da li je na temi oko pindze obrisan i jedan tvoj post, barem ja ne znam za to...nemoj samo vaziti ovde da postoji cenzura...ona postoji al ne u onom obliku o kojem ti pricas...

opet ti ponavljam, ako mislis nekoga povezivati sa kriminalom, eno ti Policije , forum nije mjesto za te stvari...

koje obriso moj post?

You Are Not Allowed To View The Shoutbox. sta je ovo?

<{POST_SNAPBACK}>

ej thompson ipak je to visa matematika za tebe tako ti je to kad se preseravas
nece ljudi brate da trpe tvoje ispade
nije tebi niko brate kriv sto u djetinjstvu nisi imao dovoljno lizala

ma dobicesa ti lizalo ne brini :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: :lol:

ja sam juce pitao i sada ponovo pitam :Ko je obrisaomoj post?

<{POST_SNAPBACK}>

Zasto bas hoces da znas ko ti je obrisao post,post ti je sigurno obrisan sa razlogom,zato samo dzabe pises ovdje.

<{POST_SNAPBACK}>

lucky. ovdje ocigledno su neljubazni. dosli su neki novi seljaci koji se nazivaju Cazinjanima i Krajisnicima. bezobrazluk zivi. nisam znao da nam je mladez ovako nedrustvena, negostoljubiva, ne shvataju nista. Znas ona klasika, do juce svjetla gasili sjekirama a danas im dali malo vlasti u ruke. i ne udostoje ti se reci neke stvari, odgovoriti na neka pitanja. samo s visoka odgovaraju. ali ima ona jedna stara narodna, ko bi gori, taj bi doli

Ni jedan post nije obrisat bez razloga, sto je nekom smetao ili neznam ti ni ja zbog cega, uglavnom za svaki obrisati post ima razlog!! Niko vam ne treba polagati racune ni meni ni vama! Administratore i moderatori trude se da izbirsu sve one negativne komentare koje mi svi svakodnevno pisemo i vjerujte da nam nije lako!!!

Ima nas svakakvih!!!

Napominjem vas da nema potrebe da dizete buku il da negodujete sto vam je komentar obrisat naprotiv da se gledaju stroga pravila 50% vasih postova bi bilo obrisato!

A najzad vi koji se toliko zalite na ovaj forum vas niko ne tjera da budete ovdje izvolite dragi moji napravite slican forum pa ce te vidjeti kako se je bociti s ljudima poput vas!!!

Pozdrav, Safet Susic!!!

Zasto bas hoces da znas ko ti je obrisao post,post ti je sigurno obrisan sa razlogom,zato samo dzabe pises ovdje.

zato sto sam radoznao ...a nisam pitao razlog ...

Ni jedan post nije obrisat bez razloga, sto je nekom smetao ili neznam ti ni ja zbog cega, uglavnom za svaki obrisati post ima razlog!! Niko vam ne treba polagati racune ni meni ni vama! Administratore i moderatori trude se da izbirsu sve one negativne komentare koje mi svi svakodnevno pisemo i vjerujte da nam nije lako!!!

Ima nas svakakvih!!!

Napominjem vas da nema potrebe da dizete buku il da negodujete sto vam je komentar obrisat naprotiv da se gledaju stroga pravila 50% vasih postova bi bilo obrisato!

A najzad vi koji se toliko zalite na ovaj forum vas niko ne tjera da budete ovdje izvolite dragi moji napravite slican forum pa ce te vidjeti kako se je bociti s ljudima poput vas!!!

Pozdrav, Safet Susic!!!

zar je brisanje postova borba ... ja se nezalim na forum nego hocu da znam ko mi je obriso post ... jednostavno pitanje nema potrebe za pametovanjem ...

zar je brisanje postova borba ... ja se nezalim na forum nego hocu da znam ko mi je obriso post ... jednostavno pitanje nema potrebe za pametovanjem ...

<{POST_SNAPBACK}>

dost taj odgovor ces tesko dobiti, mislim niko od moderatora ti nece reci !

zato se pomiri stim da ti je post obrisan i gotovo.!

Lijep Pozdrav !