Jump to content
safet susic

Tema žalbi

Recommended Posts

Evo jedna tema gdje ce moci svi forumasi da pisu svoje proimjedbe i sugestije a na moderatorima i adminima je da odgovaraju, prema tome sta vas muci pitajte ovdje!?

Prvo hvala dragom Bogu da se i ovo postavi
1. Zato ne mogu nikakve slike da postavim na forum,pa cak ni da promjenim avatar??
2.Zasto ovaj sat vise ne napravite uvijek ide 1h unaprijed??

Ako se jos cega sjetim napisat cu

I jos jedno pitanje kad mi naumpade kad ce se malo forum uljepsati ,malo zivljih boja i izgleda ???

I jos jedno pitanje kad mi naumpade kad ce se malo forum uljepsati ,malo zivljih boja i izgleda ???

<{POST_SNAPBACK}>

Rekao je mujo tu nesto barkati ali nije izgleda jos :D

vfffffoj9.jpg
nekad forum ne radi,kakav je ovo belaj :D

<{POST_SNAPBACK}>

I kod mene ponekad isto sranje. :angry:

kod mene nista bolje nekad neradi ni stranica, ja se jednom htjero pohvalit u skoli kak moj grad ima web ,a ono neradi.... :(

i na forumu se vrte uvijek iste teme,i tako to nikad nesto novo uvijek isti odgovaraju :(

kod mene nista bolje nekad neradi ni stranica, ja se jednom htjero pohvalit u skoli kak moj grad ima web ,a ono neradi.... :(

i na forumu se vrte uvijek iste teme,i tako to nikad nesto novo uvijek isti odgovaraju :(

<{POST_SNAPBACK}>

Imas pravo,nekad neradi stranica,kad upisem www.cazin.net nece da primi,a kad kopiram sa topica #cazin adresu onda hoce hmmmm.....to nesto cudno :D

Meni samo smeta isti izgled foruma. Mozel malo svjezine ljudi, u grafickom smislu.

Meni samo smeta isti izgled foruma. Mozel malo svjezine ljudi, u grafickom smislu.

<{POST_SNAPBACK}>

iz povjerljivih izvora saznajem da ce staviti jos skinova pa ce biti na random,da biras :)

iz povjerljivih izvora saznajem da ce staviti jos skinova pa ce biti na random,da biras :)

nije me bilo odavno.. nisam imo vremena nizasta, tek sad doso nazad na net... a budo odkud ti to sa random temama? nemislim da ce toga biti.. al' cu ja forum upgradati za jednu 2 sedmice gledat cu da stignem sto brze.. a i design ce biti bolje sa pravim cazinskim logotipom da se zna da je ovo cazinski forum.. al' do tad cekajte.. bice za svakog nesto dobro sto ce mu se svidjati..

poz
mujo

nije me bilo odavno.. nisam imo vremena nizasta, tek sad doso nazad na net... a budo odkud ti to sa random temama? nemislim da ce toga biti.. al' cu ja forum upgradati za jednu 2 sedmice gledat cu da stignem sto brze.. a i design ce biti bolje sa pravim cazinskim logotipom da se zna da je ovo cazinski forum.. al' do tad cekajte.. bice za svakog nesto dobro sto ce mu se svidjati..

poz
mujo

<{POST_SNAPBACK}>

ma to samo stimulans bio,et ipak ce biti promjena

hvala cojk

Prvo hvala dragom Bogu da se i ovo postavi
1. Zato ne mogu nikakve slike da postavim na forum,pa cak ni da promjenim avatar??
2.Zasto ovaj sat vise ne napravite uvijek ide 1h unaprijed??

Ako se jos cega sjetim napisat cu

<{POST_SNAPBACK}>

hahahaha najjacha :D :D :D .. ne da maka KIKIJA soji :) ;)

budo i ti kad slikas nadjes bas neke specijalne teme :D hehehe...

nego, znam ja za to.. ja cu to sve rijesiti, sto brze.. sto se tice greski po forumu i update-a.. diskuzija je zavrsena..

da dodate jos i pravila koji se komentari brisu,za sta se dobiva ban i tako te cake i postavit u svakom podforumu tako da ovi novi i stari bace oko nekad, jer ono na pocetku kad se reg niko ne cita ja prva :D nigdje..kad se reg :rolleyes:

i ps.
mozda nebi bilo lose da na opstim temama postoji forum vjesti iz svijeta i zemlje i jednom davno je analiticarka pitala zasto nema podforum za zdravlje i ljepotu pa ako bi moglo i taj da se ubaci gdje :D
ako nampane mi jos sta pisem i ti budo ne floodaj ovda..ccc :P

Edited by auslanderka zauvjek bosanka

bannnnvg5.jpg

i ovaj problem ce uskoro biti ako bog da rijesen :)
mujouw1.jpg
mujo slucajno se potrefio na temi "nevinost" nemoj ti sad misliti .... :lol:

p.s

mrzim slovence!

shoutboxeq9.jpg

nekad na sb,zna kod mene i potrajati..
ne znam jel to do mog pc i ovih virusa sto sam pokupio il je do foruma,prije mi se to nije pojavljivalo,samo sad u zadnje vrijeme...
mozda je i floodanje po sb (od moje strane) razlog da mi se ovo nekad pojavi :)
nadam se da ostali nemaju slicnih "iskusenja" kao i ja ...

pozdrav domovini

shoutboxeq9.jpg

nekad na sb,zna kod mene i potrajati..
ne znam jel to do mog pc i ovih virusa sto sam pokupio il je do foruma,prije mi se to nije pojavljivalo,samo sad u zadnje vrijeme...
mozda je i floodanje po sb (od moje strane) razlog da mi se ovo nekad pojavi :)
nadam se da ostali nemaju slicnih "iskusenja" kao i ja ...

pozdrav domovini

<{POST_SNAPBACK}>

I kod mene je to cest slucaj, svakodnevno bar po 2-3 puta :)