Jump to content
[I-B-R-O]

Uhićen Radovan Karad

Recommended Posts

[quote name='zilho' post='248989' date='Jul 23 2008, 00:22']a nama nista nece biti bolje sto je on uhapsen ili u zatvoru[/quote]

Stas,ako se malo bolje razmisli o tome nijedna kazna nece moci vratiti one ljude koji su poginuli.Njegovo sudenje ce trajati dugo,samo da ne umre kao Milosevic.

[quote name='[I-B-R-O]' post='248992' date='Jul 23 2008, 00:30']
Da, ali u RS imaju zakon kojim pomažu porodicama Haških optuženika.
Koliko god se dodvoravali biračima, ččinjenica je da ako zatraže pomoć, da će im dati[/quote]
optuzenik nije nuzno osudjenik
osudjenim ratnim zlocincima nesmiju javno i transparentno pomagati

optuzenim moze pomagati ko hoce kolko hoce ako se ne kriju

ako se kriju onda im sprijecavaju financiranje kolko ko moze

dodik nije bio u dobrim odnosima u ratu sa radovanom

al to ne smeta da pokusa sad njegove birace preusmeriti na sebe

ne treba zaboraviti da je milosevic umro nevin jos ako raso umre tamo ispasce da je abdic jedini glavesina kriv

[quote name='zilho' post='248990' date='Jul 22 2008, 23:24']da je malo podsiso brkove rekli bi da je vehabija i mrzili bi ga zbog toga vise nego zbog neceg drugog[/quote]

hehe i to

[url="http://www.youtube.com/watch?v=OwsvMcI5lfA&feature=related#"]http://www.youtube.com/watch?v=OwsvMcI5lfA...eature=related#[/url]

Guest
[quote name='zilho' post='248989' date='Jul 23 2008, 00:22']a nama nista nece biti bolje sto je on uhapsen ili u zatvoru[/quote]
ima ima kako neema
nije isto jel taj covjek ( ako se moze zvati covjekom) slobodan il je zatvoren
pravda je pravda

drago mi je sto su ga uhvatili, ocekujem fer sudjenje i da ce lezati do smrti u zatvoru..... samo jedno se mora priznati covjek je stvarno mozak cijelo ovo vrijeme se za****vao pustio kosu i bradu i normalno setao gradom...

[quote name='MECA' post='249009' date='Jul 23 2008, 01:35']ima ima kako neema
nije isto jel taj covjek ( ako se moze zvati covjekom) slobodan il je zatvoren
pravda je pravda[/quote]

ako uzivas u njegovoj patnji i kazni srba
onda ga nisu trebali uhvatiti jer tako je srbija imala neke male sankcije a on nije bio slobodan nije normalno mogo komunicirati sa familiom itd
ovako srbija ima + brisu joj se grijesi iz proslosti a njegova ce familija moci normalno dolaziti mu u posjete u zatvor

to je i gotovina izjavio da je slobodniji u hagu nego u bijegu

a sto se tice pravde slčazem se da je bolje suditi mu

ja dok ga ne cujem da progovori, jos uvjek ne vjerujem da je to on.
ocito je da je vrsio odredjene plasiticne operacije na licu ..
ako ga na sudjenju ne izvedu obrijanog i osisanog i ako mu glas bude drugaciji od onog na koji smo navikli, ja necu vjerovati da se radi o stvarnom zlocincu..

[quote name='snake' post='249028' date='Jul 23 2008, 09:38']ja dok ga ne cujem da progovori, jos uvjek ne vjerujem da je to on.
ocito je da je vrsio odredjene plasiticne operacije na licu ..
ako ga na sudjenju ne izvedu obrijanog i osisanog i ako mu glas bude drugaciji od onog na koji smo navikli, ja necu vjerovati da se radi o stvarnom zlocincu..[/quote]
vec je osisan, obrijan i provjeren mu DNK
identitet potvrdjen
jos se ceka medjunarodna potvrda DNK identiteta

[quote name='zilho' post='249030' date='Jul 23 2008, 09:41']vec je osisan, obrijan i provjeren mu DNK
identitet potvrdjen
jos se ceka medjunarodna potvrda DNK identiteta[/quote]

sve je to ok ziks, al znas i sam da se sve moze lazirati, ako je to u interesu velikih sila..
Amerika zivi od manipulacija..

Čovjek je imao i svoju web stranicu :smijeh_umri_smile:

[url="http://www.psy-help-energy.com/"]http://www.psy-help-energy.com/[/url]

[quote name='snake' post='249031' date='Jul 23 2008, 08:44']sve je to ok ziks, al znas i sam da se sve moze lazirati, ako je to u interesu velikih sila..
Amerika zivi od manipulacija..[/quote]

E sada kad sam procitao snejkova zadnja dva posta, nesto sam poceo kontati da je svasta moguce.. Mislim, Huse ganja Hasu 13 godina, a zapravo je Haso Suljo :unsure: ... Bio je prije i onaj lik na "ZIVA ISTINA" na HRT-u sto je isti R.K. i koji kaze da je imao nekih belaja zbog te "slicnosti"..

Al opet, kad covjek mora tako da zivi 10-ak godina, on se skroz uzivi u to, i na samom kraju, on postane "to".

Operacija vjerovatno jest bilo, ali tu su i godine i bolest... Vjerovatno je i to doprinjelo onakvom, neprepoznatljivom R.K.-u.

P.S. A mozda je ovo lazni K, dok se pravi smije i cita nas forum i gleda ljude koji se vesele :unsure:

ma nema sumnje to je on a svima su mozgovi izostreni za ovakve stvari pa je normalno da posumnjamo i razmisljamo vec unaprijed kako ce biti i koji je cilj ovog hapsenja.sad se vidi da je to moglo vec prije biti odradzeno....ako su imali tako jake obavjestajen sluzbe a jesu sigurno ovo se krilo sve do sad kad je potrebno srbiji za mnoge njene ciljeve u evropi...

Skrivan od strane radikala , i ovaj ratni zlocinac je stao pred lice pravde ... ostaje jos samo , onaj najtrazeniji ratni zlocinac na Balkanu , nazovimo ga gdin. Ratko Mladic , kojem ce se tesko stati na rep ... Najcuvaniji i najsakriveniji covjek u sred Beograda .. kojeg dan danas radikali cuvaju kao spomen na onu , staru , zamisljenu Veliku Srbiju .. za njih je Mladic sad hajmo reci "suvenir"
damn serbia

[quote name='zilho' post='248989' date='Jul 23 2008, 00:22']bilo bi dobro odluciti se jel nam drago sto je uhapsen ili ne

[b]jer sada srbija dobija veliki plus [/b]

karadzic se razrahatio
imace posjete porodice normalno
para vise nego prije

a nama nista nece biti bolje sto je on uhapsen ili u zatvoru

da je malo podsiso brkove rekli bi da je vehabija i mrzili bi ga zbog toga vise nego zbog neceg drugog[/quote]

Ode srbija brzim vozom u europsku uniju...

Guest
Kauch:300 km
Plasma TV:2000km
Gledati na CNN-u : "Karadzic Arrested" -
neprocjenjivo........

neke stvari se ne mogu kupiti novcem, za sve ostalo
tu je Haaski tribunal

zato se ovdje isplati ici u zatvor nema veze bio zlocinac ili ne :)

Al forum mu je jak mora se priznat

[url="http://psy-help-energy.com/phpbb2/viewforum.php?f=1&sid=7e71298165c0ca30494c7176f955e519"]http://psy-help-energy.com/phpbb2/viewforu...94c7176f955e519[/url] :lol:

U srbskoj tradiciji je da isporucuju glave svojih vodja jos od turskog doba, sto je dobro jer je tako dolijao i novopeceni vehabija ili Djed Mraz kako ka Ve

Guest
to je pametan covjek zna da sve sto se kaze moze se upotrebiti protiv njega :)

a svugdje se prica drukcije: da ga je izdao rodjak, zena jer je imao ljubavnicu i Mladic da bi sebe spasio

koja je istina sad

[quote name='jedancoek' post='249037' date='Jul 23 2008, 10:09']Čovjek je imao i svoju web stranicu :smijeh_umri_smile:

[url="http://www.psy-help-energy.com/"]http://www.psy-help-energy.com/[/url][/quote]

[b]Čovjek !?[/b] :o to nije nikad bio čovjek. Bolje kolega da si rekao: [b]to[/b] je imalo svoju web stranicu.

Mene samo zanima ko ce inkasirati nagradu od 6 miliona (ili vec koliko) predali karadzica otvaraju im se vrata EU jos dobri 6 milijona hah
kako god okrenes na dobitku su ;)