Jump to content
PC_DoctorE

ADSL BH Telecom

Recommended Posts

[quote name='pingvin' post='306851' date='28.01.2009, 03:41']0,02 KM za MB cini mi se[/quote]

ja sad računo... 0,01 po mb.... :)

[quote name='CAZINJANIN' post='306853' date='28.01.2009, 04:36']ja sad računo... 0,01 po mb.... :)[/quote]
Znam da se pisala neka peticija prije pa su vjerovatno spustili cijenu.

[quote name='ne_znam_ko_sam' post='306892' date='28.01.2009, 10:25']10 KM je 1 GB kad se prekoraci.. Kolko je po MB ja ne znam :([/quote]

pa hebiga rodjo, nemoj tako, znas racunati, 1024 MB je 1000 pf, znaci 1 pf za 1 MB, jer se ne racuna tacno u 1024 ev primjera sto to i dokazuje

[img]http://img230.imageshack.us/img230/7141/grafadslqj0.jpg[/img]

a dje PDV u toj prici ? :D

[quote name='lucky' post='306955' date='28.01.2009, 15:25']a dje PDV u toj prici ? :D[/quote]

a vidis na to nismo kontali al evo kako je izrazen racun bez pdv tako je i u ovom primjeru isto, znaci tek na to PDV haha, mocno mocno

evo ima fino cjenik da se ne patimo, a evo ima naso sam i za promejnu paketa, ev izgleda da sam dzabe proso jer je u novoj godini ev pogleee

[img]http://img147.imageshack.us/img147/9352/adslcjck0.jpg[/img]

[img]http://img222.imageshack.us/img222/897/adslpromjenaod8.jpg[/img]

i sto Lucky kaez a dje je tu PDV naravno nije uracunat PDV Edited by PC_DoctorE

kradu ... eto sta je .. ja inace nista ne radim na netu, idem na par bezz stranica, onako informativni nista extra i msn, ne gledam video nit igram igrice il nesto slicno medjutim ovaj mjesec 20 +, jedan dan pogledala i imala jos 1GB, sutradan navece pogledala a ono 20+ a nikako taj dan nisam bila na netu, gdje je tu logika ??? prosle godine 90+, pravo ljudi nisu normalni, kradu smradovi, iskljucit cu internet i necu platiti pa nek me ganjaju za tih 20 maraka, svaki mjesec me zakinu bar za marku ako nista ... fuj ... smradovi ... da bar potrosim ne bi zalila,al nista ne radim na netu i uvijek kao prekoracim cccc

pozdrav,

Napokon jedan post koji opisuje BITCHnet. respect selma

Slazem se na nije na Evropskom nivou kao sto neki imaju download 10Mb/sec - flat, ali nije nam ni standard zivota takav, neznam da li ste vi bili na losijem netu, dial-up ili neki kablovski gdje si sretan ako postignes 20 kb/sec... ako niste nemate pojma koje su to muke. Ja sam na adsl-u mjesec dana i nemam nikakvih primjedbi.. koliko stignem pratim promet i nisam primijetio da mi je nesto sumnjivo. Za sada jako stabilno, sto je najbitnije lose vrijeme ne utjece na net apsolutno nista. A to za account sto vam se cini da vam se povecava potrosnja, promijenite pass, a imate i ispis potrosnje po konekcijama, moezete tu provjeriti u detalje...

pozzz by: D_L_Z

[quote name='Dobar_Los_Zao' post='307109' date='28.01.2009, 23:04']Slazem se na nije na Evropskom nivou kao sto neki imaju download 10Mb/sec - flat, ali nije nam ni standard zivota takav, neznam da li ste vi bili na losijem netu, dial-up ili neki kablovski gdje si sretan ako postignes 20 kb/sec... ako niste nemate pojma koje su to muke. Ja sam na adsl-u mjesec dana i nemam nikakvih primjedbi.. koliko stignem pratim promet i nisam primijetio da mi je nesto sumnjivo. Za sada jako stabilno, sto je najbitnije lose vrijeme ne utjece na net apsolutno nista. A to za account sto vam se cini da vam se povecava potrosnja, promijenite pass, a imate i ispis potrosnje po konekcijama, moezete tu provjeriti u detalje...

pozzz by: D_L_Z[/quote]

kome ti pricas, hoces da ti zadnjih 5 mj staim sreenshotove, svaki mjesece 3 dana ne radi izvjestaj i u ta 3 dana je potrosim vise nego inace, kako, pa nisam bena da ne pratim, svaki dan pratim i prosjek oko 300 MB, nisam pocetnik a nisu ni oni...

u pravu si, ne radi izvjestaj par dana, na kraju dodje racun i ima da ti oci ispadnu, pravo samo se cudis odakle ... aaaaaaa sutra ce selma u postu i ako nista bar se malo posvadjati, necu im ja platiti sigurno, ne berem ja pare na grani, nemaju njihove cistacice dzabe po 1000 KM plate ... fuj ... dok dodje konkurencija u nas kanton onda ce vidjeti kako ce sve manje korisnika imati pa nek onda kradu ... :_shoot: :_shoot: :_shoot:

pozz ,

Ako je stvarno ocito, naravno da se trebate zaliti... nisam rekao da niste u pravu.. samo iznosim svoje cinjenicno stanje.. ;) nadam se da ce ostati ovako..

pozz by: D_L_Z

MENE ZANIMA OVAJ PAKET OD 3G JEL GA TKO KORISTI OD VAS I KOLIKO MOZE IZDRAZATI NEIGRAM NIKAKVE IGRICE UGLAVNOM SARAM PO FORUMU I NETU, PONEKAD NALOZIM KAKVU PJESMU I DRUZIOM SE NA STRANICAMA,, TRI RACUNARA IMAMO U KUCI .. DOSAD SAM KORISTIJO MREZU I PAKET OD 30KM 1024/128 kbps I ZBOG CESTOG NASTANKA MREZE I PO PAR DANA SAM ODLUCIJO NA ADSL,,, MMOLIM ODGOVOR CIM PRIJE.. HVALLAAA..

[quote name='matri-x' post='307127' date='29.01.2009, 00:04']MENE ZANIMA OVAJ PAKET OD 3G JEL GA TKO KORISTI OD VAS I KOLIKO MOZE IZDRAZATI NEIGRAM NIKAKVE IGRICE UGLAVNOM SARAM PO FORUMU I NETU, PONEKAD NALOZIM KAKVU PJESMU I DRUZIOM SE NA STRANICAMA,, TRI RACUNARA IMAMO U KUCI .. DOSAD SAM KORISTIJO MREZU I PAKET OD 30KM 1024/128 kbps I ZBOG CESTOG NASTANKA MREZE I PO PAR DANA SAM ODLUCIJO NA ADSL,,, MMOLIM ODGOVOR CIM PRIJE.. HVALLAAA..[/quote]

ako koristis sva 3 na netu, onda je 3g malo

ja imam 9g i svakodnevno me kolje oko 300 megabajta...
u nista, gledam forum, ubacim neki video, u mojoj kuci je jutub zabranjen, al' ispari vazda :D

[quote name='matri-x' post='307127' date='29.01.2009, 00:04']MENE ZANIMA OVAJ PAKET OD 3G JEL GA TKO KORISTI OD VAS I KOLIKO MOZE IZDRAZATI NEIGRAM NIKAKVE IGRICE UGLAVNOM SARAM PO FORUMU I NETU, PONEKAD NALOZIM KAKVU PJESMU I DRUZIOM SE NA STRANICAMA,, TRI RACUNARA IMAMO U KUCI .. DOSAD SAM KORISTIJO MREZU I PAKET OD 30KM 1024/128 kbps I ZBOG CESTOG NASTANKA MREZE I PO PAR DANA SAM ODLUCIJO NA ADSL,,, MMOLIM ODGOVOR CIM PRIJE.. HVALLAAA..[/quote]

NALOZIM, HEHE, NEKO RADI U SLOVENIJI, SALA MALA, nego kako kolega Ibro kaze malo je, sto se tice brzine to je sasvim ok, al savjetovo bi ti da zaokruzis na prijavi 9 g, prva 2 mj se osladi i svak u familiji leti na net, youtube i sl i ona ode net, tak da moze se desiti da platis duplo 3 g, bolje ti je nama 9 g ako vidis da ti ne treba lako posaljes zahtjev za promjenu, ja sam tako isto samo sto sad moram nazad, imo sam nekih pored sifri od rodbine al i oni poceli surfati tako da nazad na 9G, bezze bacam do 10 KM svakim mjesece prekoracenja, a namirim jos 10 i imam 9G stim da ovdje prekoracim jednu gigu a tamo ima 9 giga, ja bi tako al opet svak ima svoje...

ja koristim normalno 3 gige gledam youtube,igram igrice surfam skidamm,,naravno sve u ranicama normale,i uklopim se mjesecno,,
a ova dvojica I-B-R-O i Pc_Doctore mogu pricati sta hocee,,znam ja koliko oni surfaju i sta radee,njima ne bi moglo biti ni 15 giga,,

3G je stvarno ono osnovno.. planiram se prebaciti na 9G. Tačno moram to. Hari, kako mi preporučuješ da se prebacim? Online ili na šalteru? I.. za koliko oni to promjene. I za koliko oni to promjene? Pošto ću gledati da odem sutra poslije džumaja, tako da uletim u februar sa 9G.

Samo Ibro, iz ovog tvog komentara, ja skonta da "lipo kad nista ne radiš", mb teču :o ustrašio si me. da ti šta ne updatuje se :) ? nemoj me.. ja nebi da tako bude u mene :D

[quote name='knjigovodjE' post='307185' date='29.01.2009, 10:21']ja koristim normalno 3 gige gledam youtube,igram igrice surfam skidamm,,naravno sve u ranicama normale,i uklopim se mjesecno,,
a ova dvojica I-B-R-O i Pc_Doctore mogu pricati sta hocee,,znam ja koliko oni surfaju i sta radee,njima ne bi moglo biti ni 15 giga,,[/quote]

brete nek si im reko ... ja citam sta pisu ... nema jutuba ?!?! :D nema ovog nema onog ... 3 gige su sasvim dovoljne za to sto si ti napiso ...

ma malo je 3GB, ali kad si ogranicen, onda se mozes i uklopiti, to je uvijek bilo tako..

dobro omere, ne mozes ti porediti sebe koji palis kompjuter tek u 16h i njih koji drndaju citav dan.. plus igras cod na free zoni..

nego, ja u minusu vec 5km sa 9Gb, da nema kakvih sifri :lol: /salim se zta sifre naravno/

a na surfanje se danas moze potrositi 200MB bez problema..

[quote name='doktoraider' post='307195' date='29.01.2009, 10:38']3G je stvarno ono osnovno.. planiram se prebaciti na 9G. Tačno moram to. Hari, kako mi preporučuje

Radije nemoj Online, ja sam prebacivao online sa 9 na 3, pa sam lijepo taj mjesec kako i treba koristio 9gb i zadnja 2 dana, mi prebaci na 1gb i moro platiti 6gb koje sam "presao"...