Jump to content
PC_DoctorE

ADSL BH Telecom

Recommended Posts

[quote name='hauptman' post='292647' date='15.12.2008, 20:51']da nekoliko gradova a sirotinju ko j... ;[/quote]

To je bila va

[quote name='hauptman' post='293017' date='16.12.2008, 23:29']nečija i nekad sla

[quote name='jedancoek' post='291416' date='11.12.2008, 23:30']Adsl mora postati dostupan sve i jednom domaćinstvu, bez obzira da li se radi o velikom ili manjem naseljenom mjestu. Takodje BH Telecom mora povećati broj montera na terenu koji su osposobljeni da rije

[quote name='hauptman' post='293958' date='20.12.2008, 16:48']adsl sti

ma ne kosta to puno samo sto ces se nacekati da ti dodju ja sam se prije par godina nacekao haman 7 dana :lol: hahahah s vezom

[quote name='jedancoek' post='293960' date='20.12.2008, 16:58']Logika je vrijedila dok se radilo o Dial-Up modemskom pristupu pristupu, je li tako? Mislim cak da je lakse konfigurirati Adsl konekciju nego dial-up. Najveći problem laicima je vjerovatno spojiti kablove na spliter.
Shvatam da je to va

[quote name='hauptman' post='294180' date='21.12.2008, 15:15']Nisi odgovorio :
ja kupim računar u C.. .... i

[quote name='CAZINJANIN' post='294354' date='21.12.2008, 22:25']Ma najbolje je ko daje uslugu da je taj i priključuje, jer kad
bi do

Kad ste većini dali pristup ADSL-u mogli ste i Liskovac uvrstiti u to, a ne da sam osuđen na mučenje sa Dial Up-om ccc......

[quote name='sanel87' post='294411' date='21.12.2008, 23:19']Kad ste većini dali pristup ADSL-u mogli ste i Liskovac uvrstiti u to, a ne da sam osuđen na mučenje sa Dial Up-om ccc......[/quote]

Na

I ja se zalim da mi "kradu" dragocijene Kbps :rofl:, dajte ljudi i vamo aDSL, ovo nije humano, i ja bih floodao :D

ljudi jel ko od vas dobio onu duplu brzinu sto su obecali ja i zaboravio na to ili treba nesto nastimati

[quote name='BeLaY' post='294457' date='22.12.2008, 02:07']ljudi jel ko od vas dobio onu duplu brzinu sto su obecali ja i zaboravio na to ili treba nesto nastimati[/quote]

Oni su to povećali jo

[quote name='jedancoek' post='294553' date='22.12.2008, 12:18']Oni su to povećali još prošlog januara, ali nisu to svima rijesili. Kod mene je kuci, jos uvijek 1MBit.[/quote]
pa znam da su neki dobili pa reko da i ja kazem da to nije fer jbgmga ja proslo je haman godinu dana :lol:

[quote name='Dobar_Los_Zao' post='294696' date='22.12.2008, 19:01']kod mene danas dosao ADSL.. i radi.. pichi.. ko Golf GTI 16V :D ..[/quote]

a sta je sa kablovskim u slatini ? jel to ljudi odjavljuju ..