Jump to content
PC_DoctorE

ADSL BH Telecom

Recommended Posts

[quote name='tomahawk' post='289000' date='29.11.2008, 18:38']Meni su rekli to sto su rekli,ali ja im nesto nevjerujem.
Valjda iskustvo sa tim petljarcima,nego hajde vi navalite slati zahtjeve za adsl na www.bihnet.ba pa kad vide da ima zainrteresovanih valjda ce se smilovati papci.[/quote]
bgm se meni neda ici tamo..treba traziti JMBG..neda mi se to..kad dodje dodje..

pitao sam jednog radnika u posti..kaze da ce biti do nove godine u koprivnoj..hvala ti boze ako neslaze

Ma obecanja nikad nestati,reko sam da ce slagati i opet su slagali.
Nego lijepo da mi napravimo peticiju bihnetu sa hrpom potpisa pa bi moglo biti nesto.

bh telekom cuvaj se..haha..eclipsic kaming..haha..citavu noc necu silaziti samo dodjel

bisne reklame, samo tako druze, dabogda da i ja bude zaposlenik bh tekoma pa makar ga nekad i psovao

reklama je objektivna ,mene

Kako god, BHtelecom je kretenska firma, sve dok ne uvedete Flat sa minimalno 1mb d-load brzine, za nekih 20-25 km

dok god oni drze monopol oni vladaju, i rade sto oni hoce, a mi moramo biti zadovoljni onim sto imam, de probaj neki dr net, il ako ti je taj bezze probaj ga odjaviti da vidim koliko ces izdrzati bez ikvog neta, ja licno nebi sad presao sa adsl-a na nesto slabije radije necu nista, tesko je sa konja na magarca, treba govoriti realno...juce smo ja i Belay pricali o onim minutama pa i satima cekaju da se konektuje pa tek onda da mircas il probas mircati 5 minuta dok te ne izbaci, al problem je danas sto je vecina nama sjela na konja a nije krenula bos, vjeruj druze drugacije izgleda kad se malo vratis urikverc, a ne tako daleko, svega mozda 2 godine!!!

Adsl mora postati dostupan sve i jednom domaćinstvu, bez obzira da li se radi o velikom ili manjem naseljenom mjestu. Takodje BH Telecom mora povećati broj montera na terenu koji su osposobljeni da rije

[quote name='jedancoek' post='291416' date='11.12.2008, 22:30']Adsl mora postati dostupan sve i jednom domaćinstvu, bez obzira da li se radi o velikom ili manjem naseljenom mjestu. Takodje BH Telecom mora povećati broj montera na terenu koji su osposobljeni da riješe ogroman broj zahtjeva za Adslom, ili da otvore tehnologiju, tj. da samo na centrali puste signal, na šalteru uz potpis ugovora izdaju opremu, a da korisnici mogu sami izabrati ko će im riješiti spajanje rčunara na Adsl na terenu.[/quote]

da druze, tad bi i ja imo posla dal ko privatnik il bi se otvorilo radno mjesto u telecomu, u oba slucaja bio bi na dobitku, al nema sanse za takav vid usluge, to moze samo kod nas tako, daj vamo modem, taj vamo router, al opet nista dok ljudi ne dodju i ne naprave, tj oni puste adsl, u svijetu je svagdje da dodje ekipa i pusta korisnike, nema digni modem i haj kuci, to je bilo moguce sa dial up, al onda je to mene ili firme u kojoj sam radio ili drugih informatickih firmi npr u kojoj ti radis kostalo zivaca a tako bi bilo i sa ovim vidom net-a samo da oni ne posalju svoje ljude... Edited by H-A-R-I-S

[quote name='H-A-R-I-S' post='291420' date='11.12.2008, 23:34']da druze, tad bi i ja imo posla dal ko privatnik il bi se otvorilo radno mjesto u telecomu, u oba slucaja bio bi na dobitku, al nema sanse za takav vid usluge, to moze samo kod nas tako, daj vamo modem, taj vamo router, al opet nista dok ljudi ne dodju i ne naprave, tj oni puste adsl, u svijetu je svagdje da dodje ekipa i pusta korisnike, nema digni modem i haj kuci, to je bilo moguce sa dial up, al onda je to mene ili firme u kojoj sam radio ili drugih informatickih firmi npr u kojoj ti radis kostalo zivaca a tako bi bilo i sa ovim vidom net-a samo da oni ne posalju svoje ljude...[/quote]

To bi za Telecom bilo jeftinije, i br

ti znas druze da je to njima cilj da povecaju br korisnika da bi oni u 2 godine uvezali cijeli kanton USK, ljudi nemaju konkurencije, jedna od naj stabilnijih firmi u BiH bez trenutne konkurencije a Bog zna hocel je i biti u buducnosti, u svakom slucaju moramo cekati, ko ceka taj doceka a dok doceka umre cekajuci, hehe, malo sale nikom ne skodi...jedino ovim sto cekaju ADSl, al et culi ste hauptman-a, informacija iz prve ruke...

[quote name='H-A-R-I-S' post='291424' date='11.12.2008, 23:41']ti znas druze da je to njima cilj da povecaju br korisnika da bi oni u 2 godine uvezali cijeli kanton USK, ljudi nemaju konkurencije, jedna od naj stabilnijih firmi u BiH bez trenutne konkurencije a Bog zna hocel je i biti u buducnosti, u svakom slucaju moramo cekati, ko ceka taj doceka a dok doceka umre cekajuci, hehe, malo sale nikom ne skodi...jedino ovim sto cekaju ADSl, al et culi ste hauptman-a, informacija iz prve ruke...[/quote]

Ljudi rade koliko ih konkurencija stisne :D

[quote name='jedancoek' post='291425' date='11.12.2008, 22:42']Ljudi rade koliko ih konkurencija stisne :D[/quote]

ima i toga, to nisam uzeo u obzir, ima smisla fakat...prije su dobivali po 50 paketa i mogo si se ubiti dok dobijes, jedino ako imas vezu i tako je trajalo da unazad pola godine, da bi sad napravili ovakav jedan BUM, bome bome trebace zavrnuti rukave... Edited by H-A-R-I-S

[quote name='Dobar_Los_Zao' post='291406' date='11.12.2008, 23:07']hauptman.. mozes malo precizirati.. kad mozemo ocekivati adsl u gore navedenim mjestima?[/quote]

od danas 12.12.2008 mogu se podnositi zahtjevi putem interneta
[url="http://www.bhtelecom.ba/portaladslprijava.html"][color="#333366"]http://www.bhtelecom.ba/portaladslprijava.html[/color][/url]

ili na

[quote name='eclipsic' post='288623' date='27.11.2008, 23:23']joojj znal ko dokle su dosli?...gdje rade?sta rade?hocel biti do nove godine?[/quote]

mi smo svoje zavr

[quote name='jedancoek' post='291425' date='11.12.2008, 23:42']Ljudi rade koliko ih konkurencija stisne :D[/quote]

mi radimo onoliko koliko nam vlasnik(vlada fbih) dozvoli ,problem je u zakonu o javnim nabavkama

[quote name='hauptman' post='291711' date='12.12.2008, 22:07']mi radimo onoliko koliko nam vlasnik(vlada fbih) dozvoli ,problem je u zakonu o javnim nabavkama

[quote name='jedancoek' post='291834' date='13.12.2008, 10:52']Dole Vlada :D . Hoćemo bolji i jeftiniji internet. Dosta je ekstra profita zbog monopola. Hoćemo tripleplay uslugu, ne

svaka cast nasem ADSL-u to je najbolji internet kod nas ali nemozemo ga usporedivati sa hrvatskim internetom npr od t-coma

[quote name='hauptman' post='291847' date='13.12.2008, 11:58']pojasni za koje

[quote name='jedancoek' post='291874' date='13.12.2008, 13:42'][url="http://www.bnet.hr/cro/dostupnost/provjeri"]http://www.bnet.hr/cro/dostupnost/provjeri[/url][/quote]

da nekoliko gradova a sirotinju ko j... ;