Jump to content
PC_DoctorE

ADSL BH Telecom

Recommended Posts

[quote name='H-A-R-I-S' post='251383' date='Aug 6 2008, 01:52']Ovo je preslo svaku mjeru, pa covece jedan dan jedan izvjestaj drugi dan drugi, ko koga ovdje handri a ja znam da sam dojnji, hehe, sad opet neko prekoracenje od 1 KM a dvaput su mjerili stanje i sto je najgore nije nijednom preko ali oni obracunavaju neke penale, ma nema veze racunaj znaci na svaki racun jos nesto dodatno extra i zali se kome hoces...evo slika, neznam imal iko slican problem i jos nesto nemam za ovaj mijesec nikako stanje racuna, da mi nisu stavili flatrate, hehe, sala mala...[/quote]

Ja jos nisam imao takav belaj. Hvala Bogu. Jesam prosli mjesec imao prekoracenje od 200 MB i ok je. Cudno mi kod tebe sto ti fali 10-ak MB da prekoracis limit, a imas vec nesto za nadoplatiti. Da nisi slao sms-ove sa bihneta pa to imas za placanje? Mozda se o tome radi...

P.S. Bihnet krade. Nista novo ;)

nije kolega, nisam poslao mozda 3 sms kako imam net, al nije neka para al sta mi svaki mjesec nesto zaracunaju, pojma nemam, nisam ni dosao do limita a vec pocne mi brojati minute, pojma nemam, a tako je bilo i prosli mijesec, i onda kad sam se zalio, nacrtali mi novi ovaj graf kao oso sam preko 600 MB u crveno, i nista nego plati i duraj!!!

a ovi me ljudi iz mjeseca u mjesec fasciniraju ono pravo, a covece, prebacio se sa 9g na 3 g paket i doso mi zadnji racun od 9 g i sad kontam da sam na 3 g ovaj mijesec al mi graf jos uvjek pokaziva 9 g al haj dobro al onda reko haj da pogledam stanje za prosli mijesec taj koji sam platio i imam sta vidjeti al fakat su ljudi bruka za tako jaku firmu...

[attachment=1736:adsl_report_treci.jpg]

Stvarno su najneozbiljnija firma u BiH koja najvise pljacka nas svit :wacko:

Tako smo i mi se prebacili sa 3 g na 9g na pocetku mjeseca i pred kraj mjeseca, mi presli 4g preko limita. Zovnemo ih i pitamo sta je, a oni kazu AH MI TO ZABORAVIMO UPDATEOVATI NA STRANICI :wacko:

[quote name='jedancoek' post='284858' date='15.11.2008, 10:24']Prema najnovijim i na

[quote name='jedancoek' post='284858' date='15.11.2008, 11:24']Prema najnovijim i na

[quote name='tomahawk' post='284941' date='15.11.2008, 19:54']Ma de kakvim Ćoralićima,sedamstoosamdesetdevet puta sam zvao u Bihac u Ciganski telekom i nikad dobiti tog bogomdanog,uzvisenog,velečasnog direktora.!!!
Nego predlzem ovde da pokrenemo peticiju mi sa poste Ćoralići da bi natjerali papke da to jednom montiraju i puste nam ADSL.
Svi koji su zainteresovani nek mi se jave na pp i ostave svoj mob da se dogovorimo za to,nema nam druge nego objaviti im rat.[/quote]
Idu moduli u nekoliko podruznih centrala tako da ce biti adsl-a :)

[quote name='[_maza_]' post='284945' date='15.11.2008, 21:31']
whaha :rofl: :rofl: :rofl:

Ontopic:

Ja sam bila na 3GB,pa se prebacila na 9GB,pa sam sad opet na 3GB.. I do 10 u mjesecu ja predjem 15 km.. a do kraja mjeseca predjem 40 km.. tako da ne znam jel' mi gore ovak ili onak.. :D
Kradu matere mi.. Nisam ja ovo ovoliko mogla potrošiti.. :unsure:[/quote]
pazi ja jos nikad nisam potrosio 3 gb jesam predjem koju markicu..... al imam osjecaj da cemo mi to ovaj mjesec satrati dobro pazi limit :D

[quote name='[_maza_]' post='284945' date='15.11.2008, 20:31']
whaha :rofl: :rofl: :rofl:

Ontopic:

Ja sam bila na 3GB,pa se prebacila na 9GB,pa sam sad opet na 3GB.. I do 10 u mjesecu ja predjem 15 km.. a do kraja mjeseca predjem 40 km.. tako da ne znam jel' mi gore ovak ili onak.. :D
Kradu matere mi.. Nisam ja ovo ovoliko mogla potrošiti.. :unsure:[/quote]

jesi davala kome sifru, daj meni, sifru naravno, vidjeces kako se graf zakucava, sala mala, vidi da ti ko ne ulazi na tvoju sifru ili imas neke update programe, to zna zderati al brete znaju i on malo kraduckati Edited by H-A-R-I-S

[quote name='bac3m' post='284952' date='15.11.2008, 23:11']Idu moduli u nekoliko podruznih centrala tako da ce biti adsl-a :)[/quote]
Idu al kroz kuruze.
Bogami sam zvao milion puta al nehaju,ako je to sigurno ti bi bio za mustuluka.

jes to je uradjeno ali..to bischani rade pa malo sporije..al ok je..bar ikako..hehe..i rekli su jednom mom kolegi da bi mu dali modem ako zna sam sebi napraviti konekciju..da ide brze proces

[quote name='jedancoek' post='285527' date='17.11.2008, 22:14']Drug mi večeras ka

[quote name='tomahawk' post='285544' date='17.11.2008, 23:18']Nebil bog dao.Ja sam danas zvao u postu Ćoraliće i čojk mi kaze da su nesto radili u dijelu od telekoma ali on nezna sta jer su oni druga firma i onda zovem Bihać,fakat popodne i niko mi se nejavlja,zvacu opet sutra ujutro da saznam sta su delali i hoće li biti sta od adsl-a.[/quote]

Najbolje je zvati i Amiru na

[quote name='CAZINJANIN' post='285692' date='18.11.2008, 11:34']Kul :) sad bi i ja trebo dobit ADSL :P

Onaj

decki ovako se graf zakiva, jest da su me opet pokrali al deh nisu puno, bar zasada tako stoji mada oni meni uracunaju jos nekih poravnanja kad dodje racun!!!

[attachment=2152:zakivanje.jpg]

[quote name='H-A-R-I-S' post='286357' date='19.11.2008, 22:49']decki ovako se graf zakiva, jest da su me opet pokrali al deh nisu puno, bar zasada tako stoji mada oni meni uracunaju jos nekih poravnanja kad dodje racun!!!

[attachment=2152:zakivanje.jpg][/quote]
Dobro da znamo,mozda ce nam za par dana biti taj adsl pa da i mi sta "zakujemo".

joojj znal ko dokle su dosli?...gdje rade?sta rade?hocel biti do nove godine?

Meni su rekli to sto su rekli,ali ja im nesto nevjerujem.
Valjda iskustvo sa tim petljarcima,nego hajde vi navalite slati zahtjeve za adsl na www.bihnet.ba pa kad vide da ima zainrteresovanih valjda ce se smilovati papci.