Jump to content
PC_DoctorE

Eglen Kutija

Recommended Posts

Daj ljudi imal ko pametnu ideju sta bi moglo biti, moram uvjek ici Zalipi rođo, a i nekako mi je Eglen kutija spora, ko da se sporo refresh-ira, da li to ima neka caka, duram to vec duze vrijeme a nebi rusio system samo zbog toga...

P.S.
Isto je da li koristim IE7, FF ili Operu, unaprijed hvala!

e hari to shto je spora to nam je svima :) jer svi cekamo na makcodeov update a on se ozenio pa ce mo cekat josh vishe :( a za zalipi rodjo ibro je glavni :)

bice Ibri ako ja njemu, ma spominjo sam ja njemu al mi nije nikad dao konkretan odgovor ili ja nisam slusao, fakat neznam u cemu je belaj, al nije mi to a forumu prioritet ba bas i ne forsiram to, u svakom slucaju hvala tecicu na obrazlozenju!

[quote name='breake-dancer' post='242194' date='Jun 21 2008, 16:33']nemoras na zalipi rodjo

mozes i enter hehehehh :D :P[/quote]

pa on pita zashto mora ici na zalipi rodjo jer nece da primi enter kad stisne kao shto pishe al et

[quote name='CAZINJANIN' post='242203' date='Jun 21 2008, 16:59']pa on pita zashto mora ici na zalipi rodjo jer nece da primi enter kad stisne kao shto pishe al et[/quote]

hmmmm nigdje u njegovom postu nisam vidio rijec "enter" :D

haj mozda sam onda drugacije skonto

stari se

ah pa brete, ja sam stara skola mIRC-a i da neskontam tu sitnicu, ENTER, hehe, ima i kafic koji se tako zove, fakat se strai!!!

forum je spor sam od sebe, prepun funkcija koje niko haman nekoristi a koji vrse stalno sql queries. Zato da se tu nemoze nista, kad je malo vise raje na forumu, i naravno ako se vise koristi eglen kutija ;)