Jump to content

Recommended Posts

Ovo stvarno vise nema smisla koristiti. Kako bih ja sa ovoga lako otisao da imam drugo rjesenje. Znao sam da ce kad-tad doci do ovih problema. Oko dva mjeseca je sve dobro radila i onda prekjucer pocelo sve zezati. Prvo se nije htjelo sat i pol konektovati, onda kad sam se konektovao i hoce i nece prekida mi. Jucer nije radio skoro nikako, danas nece da otvori nista a imam obaveze.

Na stranici nema nikakvih obavijesti a nisam jedini koji ima problema. Ovi iz poste su onda jos gori njihov internet nemam sta koristiti nikad se ne javljaju, nikad se ne odazivaju kad treba sta pomoci, preostaje mi da vidim jos Zonu. Ako ce mi dati internet a da ne uzimam opremu koju vec imam 100% kod njih prelazim, briga me i za one limite sto imaju.

Ovo je vise sramota nego bezobrazluk. Signal mi je oko 80% a internet otvara forum pet minuta ima dva dana.

Na ADSL ni ne pomisljam preci. Oni se monopolisticki ponasaju prema korisnicima. Cekao sam 3 mjeseca da mi dodju prikljuciti Moju TV ali srecom par ljudi koji ovdje kod nas to imaju su mi rekli da pet minuta TV radi i zamrzne i ne moze meda. Pa kakva je to firma kad mi 2 sedmice kucni telefon ne radi, svaki dan zovem oni svaki dan govore zovi ovaj broj, zovi onaj broj, nije do nas, zovi u Bihac, oni iz Bihaca kazu zovi u Cazin :S

Ma evo malo se je ko popravila al opet nije to to. Al fakat su ljudi bezobrazni,mi njima placamo da oni nas ...... u mozak.

Prespor internet, ping prevelak, njihovu stranicu kad pingam bude oko 200, kamoli sta drugo.... A i e-mail su mi deaktivirali :( il' rade nesto, ili ce oni zatvoriti ovu firmu, znal ko sta????

gdje se moze saznati nesto vise o toj mrezi?

Nemoj zone i pod zivu glavu :icon_eek: imam ja bog te nece radice ti normalno 3-4 mjeseca i onda pocinje j,,,,, i jos + ne mos odjaviti je... ugovor jeb....!
fuj kakvi su. placam 25 marki internet , brzina 200/40 kbps , a u mnne ide 10 /35 kbps. upload veci od downloada :an: nnidje veze nemma al kod nji ima , zovnem ih u bjeljinu i kazu do bazne je poslacemo ove radnike iz unimatrixa i bom onda cekas cekas pa jope zovnes pa jope isto kaze i tako to :popcorn: nista mi ne preostaje nego tuziti de momke :yahoo:

neznam je li se ovdje pisalo,ali jeste li vi čuli da mrezausk treba da poveća pakete i plus ponudi tv+telefoniju+interent jer ih je ptkupila ova nova firma...ima li ko kakvih informacija o tome...

Definitivno je to zadnje, da su ih kupili cini mi se Slovenci neki. A o tome da li ce biti telefonija nisam cuo, ali jesam cuo da ce se povecati internet paketi, i to dobro.

Kofol bi trebali i mijenjati antene,stavljati od 5 Ghz il tako nesto. al nema od toga nista kolko ja vidim...

[quote name='PENTIUM4' timestamp='1311354176' post='434532']
neznam je li se ovdje pisalo,ali jeste li vi čuli da mrezausk treba da poveća pakete i plus ponudi tv+telefoniju+interent jer ih je ptkupila ova nova firma...ima li ko kakvih informacija o tome...
[/quote]

Jesam ja cula, bas samo se i malo raspitivala....ali joos nista niko ne kaze konkretno....pa vidjet cemo....:D

Ako im telefon bude los kao net, ne samo da necemo surfati, nego necemo ni telefonirati....li opet vidjet cemo...Nadam se da ce Slovenci nesto uraditi dobro...

ma makar da se ova brzina neta im poveća,jer je stvarno neophodno...pa cujem da su davali neke nove ugovore,pa pise li tu koje trebaju biti brzine,odkad isl....

e kod mene juče bili da zamjenu antenu i nisu uspjeli,

valjda moraju ići na Gomilu da to još podešavaju pa vidjet će mo koliko će uspjeti

[quote name='ljubičica' timestamp='1311844378' post='435093']
e kod mene juče bili da zamjenu antenu i nisu uspjeli,

valjda moraju ići na Gomilu da to još podešavaju pa vidjet će mo koliko će uspjeti
[/quote]
da zamjenu zbog ovih novi njihovi ponuda ili nešto drugo...šta kažu kad će biti te nove brzine...

sad im je net bas ok ja sam zadovoljna promjenili mi opremu placam od 40 km brzina mi nikad nije ispod 150 a maximum 180 kilobajta