Jump to content
Sign in to follow this  
CAZINJANIN

Liječenje psorijaze u Cazinu

Recommended Posts

Najbolje ti je da nadjes stranice slicnog sadrzaja i da pregledas malo ....
Ovako ce ti malo ko reci nesto, dati ti savjet ....

hehe :) e ovako :P nije to moja str :D nit sam je ja radio :) neg to sam ja jednostavno stavio da ako neko ima slican problem da zna da ta stvar postoji :)

[quote name='CAZINJANIN' post='241510' date='Jun 18 2008, 01:42']hehe :) e ovako :P nije to moja str :D nit sam je ja radio :) neg to sam ja jednostavno stavio da ako neko ima slican problem da zna da ta stvar postoji :)[/quote]
Mislio sam da trazis neko misljenje o tom sadrzaju sa stranice.

Interesuje me, u cemu se drze te ribice, u nekoj vazni, akvarijumu, frizideru i slicno, te cime se "hrane" kad nema tretmana.

Onda, da li se ta voda za tretman mijenja nakon svake osobe, i da li iste ribice "sve" osobe koje su na tretmanu
(tj, ako ja danas dodjem na tretman i ti si odmah na redu poslije mene, da li ces ti u istu vodu s istim ribicama)

:D

koga interesuje lijek protiv psorijaze neka se meni javi. ja imam taj lijek i jednostavno se liječi, sa Allahovom pomoću.
imam i mnoge druge lijekove ali ovaj savjet ću dati besplatno.

[quote name='massrer' post='251679' date='Aug 7 2008, 19:44']ovo o ribicama je skroz bezveze jer posrijaza nastaje zbog oboljenja jetre. za mjesec dana se mo

[quote name='massrer' post='251679' date='Aug 7 2008, 21:44']ovo o ribicama je skroz bezveze jer posrijaza nastaje zbog oboljenja jetre. za mjesec dana se mo

Allah te nagradio ako kome pomogne ali Bogami sam vidio to ostecenje koze koje je strasno i veoma se tesko oporavi, nek nam je Allah svima u pomoci a posebno njima!

[quote name='massrer' post='251677' date='Aug 7 2008, 20:41']koga interesuje lijek protiv psorijaze neka se meni javi. ja imam taj lijek i jednostavno se liječi, sa Allahovom pomoću.
imam i mnoge druge lijekove ali ovaj savjet ću dati besplatno.[/quote]

[quote name='massrer' post='251847' date='Aug 9 2008, 12:36']ko bude htjeo da stupi u kontakt s osobom koja zna lijek neka se meni javi pa ću mu ja poslati broj.[/quote]

Massrer de se opredjeli molim te :( jel ti zna Edited by CAZINJANIN

ja ti nisam u bosni tako da znam broj osobe u bosniu koja ti moze izaci u susret jer ja ponekad dodjem u bih.

dok u ovom djelu gdje sam ja nije problem da ja licno dam savjet. nije to kontradikcija.

[quote name='massrer' post='251679' date='Aug 7 2008, 21:44']ovo o ribicama je skroz bezveze jer posrijaza nastaje zbog oboljenja jetre. za mjesec dana se mo

[quote name='massrer' post='251847' date='Aug 9 2008, 13:36']ko bude htjeo da stupi u kontakt s osobom koja zna lijek neka se meni javi pa ću mu ja poslati broj.[/quote]

taj

[quote name='massrer' post='253001' date='Aug 14 2008, 15:42']da ti kazem, zapadna medicina u nekim pogledima nije daleko napredovala iz razloga sto nek