Jump to content
Sign in to follow this  
lucky

Nasa stranka

Recommended Posts

ako zelim biti dosljedan kome ??
kako ocekivati da neko jaci podrzi predsjedavajuceg iz 3 puta slabije politicke opcije ?
mislim koji su razlozi za tako nesto ?
naravno u utopijskom politickom okruzenju takvo nesto i jest moguce, pod pretpostavkom da poziciji ne bi bilo bitno ko je na celu OV jer sve sto radi u interesu cijelog drustva, ali i ti i ja znamo da takvo nesto ne postoji..

deblokada vijeca jest dobar potez, ali razlozi s kojima sdp izlazi u javnost i opravdava takvo nesto nisu dobri i korektni, nije koretno ni od strane vas u sdp da bilo koga ko se kriticki ponese prema tim vasim stavovima odmah proglasite " nikakvim sdp-ovcem " ili kategorijom " pa, on nikad ni nije bio pravi sdp-ovac " ..

sta po vama znaci pravi sdp-ovac ? covjek bez principa koji ce biti glasacka ruka kad se nekome drugom prohtije, koji ce gledati interese manjine naustrb vecine ??

mislim , mozemo se razumjeti oko vecine stvari, ali ne trazite od mene, ako vam vec drugi vjeruju, da povjerujem u to sto pricate,jer kao sto znas bio sam jedan od vas i barem dijelom znam kako stoje stvari Edited by snake

[quote name='jedancoek' date='27 August 2010 - 09:19 ' timestamp='1282893558' post='392827']
Zašto pitanje deblokade vijeća ne postavite svim strankama koje tu participiraju, nego to samo fakturišete SDP-u. Niste baš dosljedni u svojim napadima na SDP.

Zar stvarno mislite da bi građanima, i svim budžetskim korisnicima bilo bolje da je vijeće još u blokadi??? Ja mislim da nebi, svako vijeće je bolje od nikakvog.

Što se tiče odgovora na pitanje mome drugu OBER_SDA, po pitanju stranačkih pristupnica, siguran sam da ih je on potpisao mnogo više od mene. Čak što više siguran sam da ti ovo nije posljednja stranka :). Već sam to negdje napisao, ali ću ponoviti, 1996 sam glasao za SBiH, jer je to tad bila jednina alternativa monopolu SDA, u SDP-u sam od 2000 godine.
[/quote]

E druze drago mi je da si ti ova napisao, a ne ja. Na ovom sam potencirao samo zbog toga sto si ti napisao negdje gore da eto ja nisam nikad bio glasac SDP-a pa eto nemam prava da budem frustriran. Naravno mislim da imam prava da budem isfrustriran sa svim strankama i svim politicarima u ovoj drzavi koje i koji mi kroje zivot i sudbinu pa nebitno jesu imali moj glas ili ne.

Nisam ja nikad prije potpisao ni jednu pristupnicu jer sam bio na granici punoljetnosti tad ;). Jedina pristupnica koju sam potpisao u svom zivotu je pristupnica NASE STRANKE, a s obzirom da mi politika nije i nikad nece biti posao i zanimanje ne vjerujem da cu biti clan neke druge stranke. Edited by OBER SDA

Primijetih da ovu temu nisam opoganio svojom kritikom. :)

Samo da konstatujem: ako je odnos FTV-a (SDP-medij) spram Fahre Radončića dokaz da su SDP i SBB u koaliciji, onda je odnos Dana (medij Na

Gledam rezultate izbora po izbornim jedinicama. Kako je moguće da je za PS BiH Na

[quote name='Vento' date='05 October 2010 - 22:38 ' timestamp='1286311120' post='399921']
Gledam rezultate izbora po izbornim jedinicama. Kako je moguće da je za PS BiH Na

Ne. Nastupali su skupa sa NS. :huh: SNSD je izgleda rasturio i u Foči.