Jump to content
Sign in to follow this  
makcode

U Austriji otac 24 godine zatvorio kcerku u podrumu i napravio s njom 7 djece

Recommended Posts

AUSTRIJSKA policija je iz podruma kuće oslobodila Edited by auslanderka zauvjek bosanka
1rijec ispravita

[quote name='makcode' post='230256' date='Apr 28 2008, 12:41']tacno se vidi da ovaj svijet nije normalan vise... sta mislite o ovom?[/quote]

Neznam sta bi mislila o tome, nemogu vjerovati da je jedan otac bio u stanju uciniti takvo nesto svojoj cerki :unsure: a da njegova zena ni ostali ukucani nista nisu primjetili.. to mi isto neide u glavu nikako! i zastrasujuce je isto ono da ono troje djece sto su bili snjom nikad svjetlost dana nisu vidjeli :o mozes zamislit tako nesto..

Da Bog da mu prisjelo, da Bog da osjetio najgore muke i patnje ovog svijeta..
Pa fuj pa ne znam, najezila sam se citam po peti put i nagoni mi na povracanje, od same te pomisli da je ta zena koja je mater toj djeci ujedno im i sestra, a da im je otac krene mi para na usi, monstrum zivotinja, stoka moronska, poremecaj kojeg treba sjeckati na komadice zivog, krenut od prstiju nozni pa satarom sve polako iskomadat ga, a da osjeca..

Covjece, sve me boli dok ovo citam. Aj fuuuj Bog te...
Ne mogu vjerovati, 7 djece?! Da ovakav monstrum postoji... a fuuuj... vlastitu kcerku jos... damn... :(

Tog treba vjesati... a fuj, stwarno... :(

evo prve slike od podruma...

[img]http://images.derstandard.at/20080428/tuer300.jpg[/img] [img]http://images.derstandard.at/20080428/sani300.jpg[/img] [img]http://images.derstandard.at/20080428/durchg300.jpg[/img]

a ovo je taj smrad

[img]http://images.derstandard.at/20080428/verd3.jpg[/img]

Boze, uzhasa. :o . A majka tvrdi da nista nije znala od uzhasa koji se deshavao u kuci, pa bozhe, 24 godine da ista ne zaviri u podrum? Sumnjam.

[quote name='Amra Luda' post='230315' date='Apr 28 2008, 16:52']mene samo zanima kako si ti dospio do ti slika
a covjek nije normalan boze sacuvaj[/quote]

radim u muriji pa ga uslikao...

ma ne, nego na austriskim internet stranicama kopirao..

Bolesno, sama pomisao da je zatvorio bilo koju osobu pa uradio to sto je uradio, a kamoli svoju rodjenu kcerku, nemam rijeci, BOLESNO !!

fujjjj gad gadni ... da Bog da umiro a nemogo umrijeti :( fujjjjj bolestno :( a ta njegova zena je samo glumica da nista znala nije isto je kriva kao i on ... fujjjj

Ovog starog magarca sad uvijek dvojica policajaca cuvaju, strahuju da se nebi ubijo..

Al ovo nije prvi slucaj, slicni slucajeva je vec bilo (Natasa Kampus) mada mi je to snjom postalo sumnjivo nekako! <_<

Prije nekoliko godina su isto neki roditelji svoju cerku u nekoj drvenoj kutiji (poput onog sto se stavljaju mrtvi unutra) (nemoze mi sad nampasti rijec ) nekoliko godina drzali 8O mozetel si to zamisliti?

Ja nikako nemogu doci sebi da neko moze biti tako bolestan ili pokvaren takvo nesto nekome uciniti :unsure:

[quote name='Amra Luda' post='230779' date='Apr 30 2008, 11:40']Meni je ovo kod ovog starca sve nesto cudno, bas da niko nije znao ni cuo kad je on te prostorije gradio,i jos je imo kod se sebe stanare,ida oni to nisu premjetili,jednostavno nije mi jasno da niko ama bas niko nije cuo da se tu nest odesava i gradi.I nijem

Tog monstruma bi ja, od malog noznog prsta krenuvsi, komadala kolutic po kolutic..
A mamu od te zene, koja je isto zivjela u toj strasnoj kuci, nju bi sa sise objesila gdje na laternu i pustila je da krepa i izagdjnije tako..
Neznam sva mi se koza najezi, ka takvo nesto cujem. Ovdje sam dva susreta imala sa pedofilima, tako su ljigavi i gadni..
Poslije drugog slucaja ja isla u policiju da se informisem sta cu i kako. Rekla policajcu otvoreno da se bojim da kojeg ne ubijem!!
Neznam to je nesto strasno strasno.
Pogotovo kad se desi, gotovo je, nema se tu sta vise terapirati! To djete je zigovano za cijeli zivot!

Jednostavno su fuj fuj fuj....

To su austriski komsijski kontakti...

Juce u stepenistvu sreli komsiju "ispod nas" malo ispred nas isao stepenicama,kad ufati cojk po dvije preskakat...jadan zaboravio da zivi na 4spratu bez lifta pa se malo usporio.

Nego austriajnci su slabe komsije,nisu za kontakt nikakav ako nesto cuju il vide prave se ludi.

Prije mjesec dva ko gleda redovno punkt 12 moglo se vidjet kad na ulici tip se dere na curu i vuce je,ono hoce da je tuce i svi prolaze dok nije naisao turcin i haman prebio tipa,kamermani i ekipa stigli u zadnji tren.

Svabe su takve njih ne zanima komsija il sta se desava..ko nas mentalitet :)

Danas slusam strasno,mali od 5god sto je zivio s njom ne zna hodat dobro jer jos ide cetveronoske... strasno..ali napravit ce napokon pravu stvar dat ce im novi indentitet i preseliti u drugi dio austrije.

Mati je znala jer u vecini ovakvih slucajeva mati zna,danas rece jedan da je jedan sin imao kljuc od tog podruma,cak i zena mu.

[quote name='auslanderka zauvjek bosanka' post='230814' date='Apr 30 2008, 13:55']To su austriski komsijski kontakti...

Juce u stepenistvu sreli komsiju "ispod nas" malo ispred nas isao stepenicama,kad ufati cojk po dvije preskakat...jadan zaboravio da zivi na 4spratu bez lifta pa se malo usporio.

Nego austriajnci su slabe komsije,nisu za kontakt nikakav ako nesto cuju il vide prave se ludi.

[b]Prije mjesec dva ko gleda redovno punkt 12 moglo se vidjet kad na ulici tip se dere na curu i vuce je,ono hoce da je tuce i svi prolaze dok nije naisao turcin i haman prebio tipa,kamermani i ekipa stigli u zadnji tren.[/b]

Svabe su takve njih ne zanima komsija il sta se desava..ko nas mentalitet :)

Danas slusam strasno,mali od 5god sto je zivio s njom ne zna hodat dobro jer jos ide cetveronoske... strasno..ali napravit ce napokon pravu stvar dat ce im novi indentitet i preseliti u drugi dio austrije.

Mati je znala jer u vecini ovakvih slucajeva mati zna,danas rece jedan da je jedan sin imao kljuc od tog podruma,cak i zena mu.[/quote]

Gledala sam ja isto... Sto kazes vuce je i sad lafo udara niko nista dok se turcin nije umijesao... I jos jedno sto sam gledala sto ukapaju one K.O. kapi u pice djevojkama, siluju ih, a one se nicega ne sjecaju... Testirali 3 flase jednu skroz malu ko za tablete, jednu od pola litre i jednu od litru i po... I jos na zalijepili etiketu sa mrtvackom glavom, vidi se iz aviona... U pola bijela dana on djevojci ukapa u pice niko nista... Pitaju one sto su vidjeli sto nisu reagovali, kao pa skupa su... :rolleyes: Dok isto tako neki turcin ne zagalami na reportera sta to radi, sta joj stavlja u pice... Asocialan su narod totalno...

jeste bas to sa flasom xxl ma ludi narod,nije ni cudo sto nemaju pojma ko im je komsija...

eto drugi vec slucaj ono pravo velik u at iako je ona jedna od sigurnijih zemala eu.

ma tip pravo sejtanski izgleda.

brrr

Fakat ovi ovdje su cudni sto se tice toga "komsije"
prije dvi godine je cura sto zivi preko puta mene umrla.. mi smo to tek dva mjeseca kasnije saznali, nit ovdje ko koga obilazi ama bas nista. i to je glupo!

Ja potpunosti se slazem sa eci peci pec da bi mu prste rezo kolutic po kolutic :S Al nije mi jasno malo dje su ta dijeca bila kod matere il kod oca :S Ja imam osjecaja da se tu malo istina zataskava jer po meni tu ima dosta ljudi umjesani :S

naj gore je sto ovakve slucajeve pretvaraju u psihicke slucajeve i ovakve perverznjake i manijake nekaznjavaju onako kako bi trebali..za ovakve predlazem elektricnu stolicu ;)

Znali su znali, i komsije i "prijatelji" i rodjaci, ali su se bojali fasiste i cutali. Ljudi cute dok se o nekome drugome radi, a onda sudbina zakuca i na njihova vrata... Ne treba cutati ni skrivati nista. Zato je u Tite bio Goli otok. Majcin sine pa se ti zaj...aj kol'ko ho's al' ne's dokle ho's. A svako svakome bio "policajac" za vratom. Da je k'o u Kini strijeljanja ne bi bilo ni droge ni ovakvih majmuna kao sto je ovaj fasista i njegovih pomagaca.
Dakle 1 hajvan... 24 godine...zena... cerka.. i jos ...7 djece...podstanari...susjedi...viodoinstalateri...
elektricari...grijanje...struja...centar grada...a da niko nista ne zna...pa hajte molim vas !?
Mozda moze u filmu nekog izopacenog rezisera...?! Sumnjam.

edo druze :) to je nikakva kazna elektricna stolica nasprem onog shto je on uradio :] ja bi njega ubijao cvokom a ne necim shto ce trajati 5 min :S

sajz Josef je bio sigurno pametna osoba,mislim da mu nije bio problem da kcerci da
na znanje kako je ozbiljan u svojim namjerama te je stoga i ona sama prihvatila (morala) taj zivot......
moguce je da niko nije znao sem prave zene od Josefa Fritzla,ona je morala znati...
sto se tice djece od njegove kcerke,odnosno njegove djece,mislim da su psihicki 100 %
poremeceni a nije ni cudno ako su citav zivot proveli u jednom podrumu spoznavajuci
svijet kroz "oca" i slike sto im tv daje...
posto su djeca u nekim zrelijim godinama vec 18,17,15....sigurno postoji mogucnost da je i njih
koristio kao predmet samozadovoljavanja svojih prohtjeva a takodjer mozda su to i izmedju
radili....
jedna strasna prica,istinita i tesko za povjerovati da takih monstruma ima na ovom svijetu....
napomenu sam da je josef fritzl bio pametna osoba (inzinjer) i jeste,ali to ga nikako nije cinilo moralnim....
za njegov zlocin nema kazne na ovom svijetu,ipak se mi ogradjivamo idalje u ovakvim slucajevima sa
humanoscu sto i nije ispravno ali tako mora biti jer bi i sami onda bili oni sto krse zakon....

covjeka nikad niko nije skuzio.