Jump to content
_women_

Izbor najboljeg forumasa i forumasice 2008 godine

Najbolji forumas i forumasica  

76 members have voted

1. 1. Ko je po vama najbolji forumas

• [I-B-R-O]
      22
    • lucky
      8
    • jedancoek
      2
    • snake
      2
    • Vento
      3
    • clark_gable
      4
    • zilho
      6
    • imola
      5
    • pa3um
      1
    • ne_znam_ko_sam
      8
    • huso_nl
      1
    • GAGO2
      0
    • apolo
      1
    • x-men
      3
    • Player
      1
    • breake_dancer
      2
    • Doctore-PMX90
      1
    • [TaKe_dOwN
      1
    • Incubus
      5
    • profac
      0
  2. 2. Ko je po vama najbolja forumasica

• zlatna_ribica
      4
    • Eve
      3
    • Eci Peci Pec
      2
    • divlji_andjeo
      3
    • zelka
      1
    • Sebina
      0
    • Selma
      0
    • Apolonia
      2
    • SabiniKa
      0
    • beauty
      1
    • black_lady
      5
    • auslanderka_zauvjek_bosanka
      2
    • Hugolina
      6
    • danira
      1
    • Floresita
      1
    • Omercevka
      0
    • dalila
      0
    • zvrk_hanuma
      17
    • sebina_ikanovic
      26
    • pinky
      2

Recommended Posts

E da malo ohladimo od ovih politickih tema, pa da se malo zezamo odlucila sam otvorit ovu temu.. Imali smo dva izbora najboljih forumasa, ali evo sada ujedinjeno znaci izbor najboljeg forumasa i forumasice 2008.godine..

Ne budite subjektivni, trudite se da korektno dajete glas u svrhu da pobjedi najbolji, iako smo mi svi najbolji. :D
Ne morate navesti za koga ste glasali, ali mozete zasto ste glasali pa cemo mi vjerovatno sami zakljucit :)

neka glasanje pocne :D od danas pa narednih 10 dana bujrum glasati..

sretno svima

ps. nek halale ovi sto sam ih zaboravila, ne mogu insanu na um pasti uvijek svi.. a i ne moze stati vise od 20. Edited by auslanderka zauvjek bosanka
ispravila nickove

Uf, tesko. ima ih par, no no samo 2 glasa se mogu dat :).

snake, hugolina, zvrk, divlja, Eci...ljubim vam brain ;)
(aha, i ja :)))) :lol:

Cuj, svaki izbor je subjektivan. Najbolji je onaj koji mi se subjektivno najvise dojmio, a ne onaj ko se zalaze za mir u svijetu. Biramo najboljeg forumasa/forumasicu, a ne miss amerike da gledamo grrr "objektinvno" xD hehe

btw. ovog se samo irma moze sjetiti, svaka cast :D

mene malo kopka ... dali se misli na izgled ili ono nase subjektivno misljenje da je taj i taj po nama najbolji po tim i tim osobinama ...

Glasove sam dao Vento-u i Hugolini :)

Vento - volim ga kao brata i mislim da je zasluzio titulu najboljeg forumasa... Samo znam da nece moci tu titulu dobiti zbog toga jer je pocrvenio :D

Hugolina - no comment :)

[quote name='lucky' post='230229' date='Apr 28 2008, 11:31']mene malo kopka ... dali se misli na izgled ili ono nase subjektivno misljenje da je taj i taj po nama najbolji po tim i tim osobinama ...[/quote]

Kakav crni izgled ??

Ne nego ono ko je osoba koja[b] [/b]po nama ima dobre stavove na forumu, koja je zanimljiva, zabavna, pametna inteligentna, osoba koja uvijek u prvom momentu zna sta treba reci, znaci ipak mora biti malo subjektivnosti :D halali adi, ali opet da ne idemo po rodbinskim kafanskim i drugim vezama :D

je li sad malo jasnija ova objektivnost :D

Meni nije samo jasno odkud mega brzinom sebini i ibri nakalami se 5 glasova :unsure:

ja vas vise necu ukljucivat u ankete :D

bicete diskvalificirani ako ovom gigantskom brzinom nastave rasti glasovi.. :D

hehehe gdje ja sreco Irma ovdje zalutah?!

et sam i ja bacila glasove za ljude koji kad pisu znaju sta pisu, i koji ne ispunjavaju disco urnebes, vec me dojme njihovi odgovori..a to je inace jako tesko :D jer mnogi stvarno pisu da bi nesto napisali, pa samo se zapitas vise.. :an:

[b]Zilho[/b] i [b]black_lady[/b] ..

[b]Zilho [/b] -realni postovi..
[b]black_lady[/b]-jedino sam njene postove primjetila na forumu..cini se kao pametna cura ;)

dete malo obratite paznju

[quote]Ne morate navesti za koga ste glasali, ali mozete zasto ste glasali pa cemo mi vjerovatno sami zakljucit[/quote]

znaci bez flodanja nije ovo DU :D

nisam glasao

glasacu na drugim izborima... :)

kako stvari stoje bit ce muski jer... kad sam bio mlad.. (pisma)

[quote name='auslanderka zauvjek bosanka' post='230247' date='Apr 28 2008, 12:19']dete malo obratite paznju

znaci bez flodanja nije ovo DU :D

nisam glasao

glasacu na drugim izborima... :)

kako stvari stoje bit ce muski jer... kad sam bio mlad.. (pisma)[/quote]

Ne presjecaj ih u startu, nek se odmore na ovoj temi, ovdje cemo barem normalno progovorit i nasalit se, necemo vrijedjat jedni druge, politika je postala ko disko urnebes, a ne ovo..

ljudi ozezite vi :)

glasala :rolleyes:

imola i zvrk, dovoljan mi je razlog sto njihove komentare volim citati i sto uvijek imaju smisla i ne naginju na nekakve strane, nisu husacki, i ne zaboli me glava od njihovih razmisljanja i stavova sto je najbitnije :icon_cheesygrin:

iz Ventinih komentara se najvise moze nauciti , Zilhinim najvise zabaviti , pa3um pise umjerene postove , Gago2 pise posve dugacke postove , imolini postovi me pravo umaraju, moram ih nekoliko puta procitati da bi svatio sta je zelio reci (ipak je ovo forum) , snake jedan od najaktivnijih forumasa , Falcon pise isto dobre postove itd ...
od zenskih u zadnje vrijeme su mi dobri postovi od Hugoline,black lady, auslenderka zauvijek bosanka , danira i nesto se je umirila ili ja nenaletim na njene postove bubamara ...

toliko o rodbinskim vezama,drugarstvu...

da Bog da vam ja za lijeka trebala :D

nisam glasala i necu,dok ne uvidim realnu situaciju...

[quote name='divlji_andjeo' post='230261' date='Apr 28 2008, 11:47']toliko o rodbinskim vezama,drugarstvu...

da Bog da vam ja za lijeka trebala :D

nisam glasala i necu,dok ne uvidim realnu situaciju...[/quote]

pa ti u zadnje vrijeme postiras smao stranacka saopstenja ... :D

ali si bitna karika ovog foruma ... koji bio drugaciji bez tebe ...

Eto i ja obavih taj "sveti cin" :D
Kazu ne treba odavati sami ce skontati... Pa ni ja necu reci za koga sam glasala... Ali po mojoj procjeni glas su zasluzili oni koji napisu najbolje postove... Znaci nikakva rodbinska, prijateljska, ova ili ona veza, vec cista objektivnost ;)
Neka najbolji pobijede :D

[quote name='black_lady' post='230311' date='Apr 28 2008, 17:35']Eto i ja obavih taj "sveti cin" :D
Kazu ne treba odavati sami ce skontati... Pa ni ja necu reci za koga sam glasala... Ali po mojoj procjeni glas su zasluzili oni koji napisu najbolje postove... Znaci nikakva rodbinska, prijateljska, ova ili ona veza, vec cista objektivnost ;)
Neka najbolji pobijede :D[/quote]

:aj:

i ja sam to rekla :)

prEblizavas nam se opasno :)

glasao za Ventu
dao mi 10 KM

:D

i za Sebinu
razlog: ah, ....

:D

Ja mislim da prvoplasiranu/og treba iduce godine izbaciti iz izbora; nije fer :D
Mi, smrtnici nemamo sanse... hehe

Ja sam ove godine glasao za jednogcoveka jer kao udba uvijek ima sve pravovremene informacije o svim dogadjanjima... mislio sam za ibru, ali za njega sam prosle godine, njemu je dosta :P
od forumasica sam glasao za zvrk_hanumu zato sto je rekla u pm-u da ce svako ko glasa za nju dobiti 100 eurapa sad :lol: :lol: :lol:

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Forum Statistics

• Total Topics
      24,065
    • Total Posts
      378,361