Jump to content
Sign in to follow this  
[_maza_]

"Umjetnik" zavezao psa i izgladnjivao ga do smrti!

Recommended Posts

Mater mu bolesnu aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, jos su bolesniji ljudi koji su to gledali, omg, ovo je prevrsilo svaku mjeru, kakva je to umjetnost wtf :S, ima fakat bolesnih umova nema sta, uzas jedan, stvarno ne mogu da vjerujem da ima toliko bolesnih i izopacenih ljudi da ovo smatraju umjetnoscu i da imaju srca da ovo rade od zivotinje jadne da se izivljavaju na njoj ccccc.
Sad s njim treba postupati isto kao stim psom, nista manje ni ne zaslucuje kreten puj, stvarno ne znam jel bio svjestan sta radi, pa PETA, WWF i ostale udruge za zastitu zivotinja ce ga proganjati dok god mu se ne bude sudilo kako treba.
I ovu vlasnicu galerije treba malo u red dovesti, zapaliti joj galeriju haha :D, ma bolest, dopustiti to u svojoj galeriji, sick nista vise !!

heh ovo je bash jebeno bolesno i josh se on s tim diči ja bi ga ni manje ni vishe ubio na isti nacin kako je on ubio psa :S uvijek sam za onaj rezim oko za oko zub za zub :S Da ga je pas ugrizao pa haj nekako bi i shvatio al iz cista mira jadno jadno!!!!!!!!

Ma bolesno,neznam kako ljudi mogu tako posupati sa zivotinjama onako iz cista mira.A ovo je dobro kad kaze da bi pas uginuo na ulice da ga nije udomio,a bolesti.

Ja bi njega zavezo zicom i izgladnjivo i sve koji su dosli da podrze takvu kvaziumjetnost :angry:

[quote name='black_lady' post='229937' date='Apr 27 2008, 00:03']Sta reci osim MORBIDNO....[/quote]

I vise od toga.

[quote name='Chroono_targer' post='230023' date='Apr 27 2008, 12:38']Ja bi njega zavezo zicom i izgladnjivo i sve koji su dosli da podrze takvu kvaziumjetnost :angry:[/quote]

Nisi onda nista bolji od njega. Na jedno zlo bi uzvratio vecim <_<

mora da je neki psiho umjetnik :rolleyes:

[url="https://addons.mozilla.org/firefox/1174"][img]http://img105.imageshack.us/img105/3633/upi08761at1.jpg[/img][/url]

[quote name='Falcon' post='230039' date='Apr 27 2008, 13:09']Nisi onda nista bolji od njega. Na jedno zlo bi uzvratio vecim <_<[/quote]

Hvala Bogu onaj ko se onako ponasa prema zivotinjama nista bolji nije ni prema ljudima :angry:

aj fuj...

i to umjetnost i to neka umjetnost?!!?!?!?!?!?!?!

cemu se dici,kako je umjetnost sto pas onako izgleda??? ili kako je umjetnost sto moze biti gladan??? ili kako je umjetnost sto ovi okolo gledaju???
i za to gledanje je neko dao pare???

samo mogu da potpisem sto je drug chroono rekao!!!

heh Brete ljudi ovo je meni tako jadno po tog lika a zalosno po psa :S Da to uradi ko mom peseku ili macki dugo bi razmisljao kako da mu vratim :S shit shit

koliko god da je bolesno, bolesniji su oni sto posjecuju i dive se tim umjetnicima

pa onda i oni koji su mu dopustili to da radi,

pa tek onda on sam

insan moze puci, ali da svi ostali gledamo na to kao umjetnost, me zaista "zbunjuje)
ovu sam gore recenicu cuo na tv, te se primjeti da nije bas moja :D

jel ima kakvih novih informacija hocel gripati kakvih kazni ta njegova umjetnost?

heh :S mazo ja sumnjam da cesh se ikad naci u takvoj situaciji :S Bar nezivish u takvoj sredini :S Ubio nebih za psa bar sad mislim al bi ga satro :D kush gore :S

hehhe pa poprilicno si u pravu :D al opet stojim iza onog shto sam rekao da nebi mogao ubiti :S prebiti slomiti covjeka bi mogo al ubiti nebi :S treba zivjeti sa tim :S

Nazalost, u zadnje vrijeme sve vise i vise "umjetnika" svoje bolesne ideje prikriva kroz umjetnost i prolazi nekaznjeno. Jos malo ce ubijati, silovati ljude na izlozbama i svi ce se tome diviti...

[quote name='[I-B-R-O]' post='230395' date='Apr 28 2008, 22:37'][b]koliko god da je bolesno, bolesniji su oni sto posjecuju i dive se tim umjetnicima
[/b]
pa onda i oni koji su mu dopustili to da radi,

pa tek onda on sam[/quote]

pa tako je oduvijek i bilo..

dok su ljudi spaljivani na lomacama, muceni i sta sve ne, rulja je likovala, to je bio glavni dogadjaj, danas je to samo malo ljepse upakovano,

princip je isti, sve su ostalo nijanse..

pa ovaj nije normalan,,,a joj

omg , sick , pathetic , he probably got abused in his childhood .. by his parents :D lol , fuj cojka, kako jadno u pm Edited by clark gable

Ah ja bi tog umjetnika zavezao kao sto je on psa pa neka vidi kakav je osjecaj biti zavezan i jos bez hrane