Jump to content
Sign in to follow this  
nautica

zasto pojedini moderatori

Recommended Posts

zakljucavaju pojedine teme.
--------------------------------
Molim te nautica ne iznosi apsurdne tvrdnje. Svi iole razumni ljudi ce odbaciti tvoj stav, da su Alija Izetbegovic i Haris Silajdzic prodali Bosnu. Takva tvdnja je opasna ne samo za tebe vec i narod koji u predhodnom postu smatras izdanim. Nadalje, Bosna nije podijeljena, ona je sacuvana Daytonskim sporazumom. Uredjenje na osnovu legalnih i legitimnih entiteta je samo prijelazni osnov moderne BiH drzave i to je goso. doktor Silajdzic znao. Bosna je tada mozda po tvom stavu lisena svog jedinstvenog lica ali je sacuvala dusu, sacuvan je Bosnjacki narod od daljnjeg tijeka rata i novih zrtava.

P.S
Tvoji stavovi su tvoje demokratsko pravo i osnova drustva koje gradimo. Medjutim prekoracenje zadanih prava u svim drustvima biva brzo i efikasno sankcionisano.Ova tema je otisla daleko od svog pocetnog cilja i svrhe, molim sve ucesnike rasprave ( medju kojima sam i ja ) da daju svoj stav po pitanju Mate Bobana, njegova groba itd.

Ovo kazem jer si ti nautica prvi stavio post koji je apslutno nevezan za temu.

"Takva tvdnja je opasna ne samo za tebe vec i narod koji u predhodnom postu smatras izdanim"

sta je, sta si :rolleye,pa ti bi potezao i topuz Nermine,sad moram da se posluzim Njegosem:"kome zakon lezi u topuzu tragovi mu smrde necovjestvom"

nemoj se puno brinuti za taj narod koji je pokopao tvoj sef.

i nemoj si uzimati za pravo da nekom prijetis.

Ova tema je vise za PITANJA I PRIJEDLOZI ja sam zakljucao ovu temu i ta tvoja i Nerminova prepucavanja nastavite na privatnim porukama a ne na forumu.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Forum Statistics

• Total Topics
      24,065
    • Total Posts
      378,361