Jump to content
Hiv-Pozitivan

Kemina rodbina? Skrgici!!?

Recommended Posts

Ja licno poznajem dvije osobe Skrgic jedna je Amir Skrgic legendarni pupan legenda ovog grada, drugi je Kemal Skrgic osobno dosta dobar cojek barem izgleda tako kad ga sretnes u carsiji i stanes da malo popricas al na forumu ga nemogu prepoznati nije ni blizu onog kojes sretnem u carsiji! Mislim da je previse opsjednut srbima, autonomasima, komunjarama a nema od toga nikakve koristi kao ni ja!!!

A za ostale Skrgice najvise cujem kroz DNZ stranku tu se nekako najvise spominju!!!

<{POST_SNAPBACK}>

hajd ovako, kad dodjem u Cazin, ti i ja usporedit cemo mobitel i da vidimo ko u njemu ima vise brojeva srba, ti ili ja! Ja sam uvjeren da cu ih imati vise nego ti... a, ako ih poznam mnogo, znaci da znam nesto o njima. A, onda nakon toga cemo pozvati svakog od njih, i upitaces ih sta sam im govorio u oci.

Sve i jedan srbin u mom imeniku mene redovno nazove za Bajram i cestita nas najveci praznik, i oni svi znaju da ja njima necu cestitati Bozic. Al, unatoc tome oni i dalje meni cestitaju Bajram i postuju moja vjerska ubjedjenja i politicka ubjedjenja. Oni znaju da je meni haram cestitati Bozic jer je to skrnavljenje Isa a.s.-a, i oni to postuju, svi do jednog. Nisam primjetio da i jedan od njih mi na tome zamjera, jes mi jedan reko da bih ja volio najvise da je ovo Teheran, u sali, al ja sam ozbiljan bio kad sam reko radije Teheran neg srbija. Redovno mi na ovu temu popricamo, al, nes mi vjerovati sve i jedan od njih me smatra umjerenim. Zasto? igrom slucaja kod mene rade trojica ljudi sto su prosli kroz cetnicke logore, i kad oni dodju kod mene, svi su na pocetku se susretali s njima, i ovi su na srbe ko pas i macka sto su, on samo dodje oni pocnu rezati na njih, posto su im srbi isikli stomake. Eh, onda ja umirim svoje radnike, i ti srbi mene smatraju umjerenim. Poslije, kad se osamimo, ja im onda pocnem nabijati Srebrenicu 95 i Prijedor 92. i niko od njih se na mene nije naljutio na mene dotle da me proucava.

hajd ovako, kad dodjem u Cazin, ti i ja usporedit cemo mobitel i da vidimo ko u njemu ima vise brojeva srba, ti ili ja! Ja sam uvjeren da cu ih imati vise nego ti... a, ako ih poznam mnogo, znaci da znam nesto o njima. A, onda nakon toga cemo pozvati svakog od njih, i upitaces ih sta sam im govorio u oci.

Sve i jedan srbin u mom imeniku mene redovno nazove za Bajram i cestita nas najveci praznik, i oni svi znaju da ja njima necu cestitati Bozic. Al, unatoc tome oni i dalje meni cestitaju Bajram i postuju moja vjerska ubjedjenja i politicka ubjedjenja. Oni znaju da je meni haram cestitati Bozic jer je to skrnavljenje Isa a.s.-a, i oni to postuju, svi do jednog. Nisam primjetio da i jedan od njih mi na tome zamjera, jes mi jedan reko da bih ja volio najvise da je ovo Teheran, u sali, al ja sam ozbiljan bio kad sam reko radije Teheran neg srbija. Redovno mi na ovu temu popricamo, al, nes mi vjerovati sve i jedan od njih me smatra umjerenim. Zasto? igrom slucaja kod mene rade trojica ljudi sto su prosli kroz cetnicke logore, i kad oni dodju kod mene, svi su na pocetku se susretali s njima, i ovi su na srbe ko pas i macka sto su, on samo dodje oni pocnu rezati na njih, posto su im srbi isikli stomake. Eh, onda ja umirim svoje radnike, i ti srbi mene smatraju umjerenim. Poslije, kad se osamimo, ja im onda pocnem nabijati Srebrenicu 95 i Prijedor 92. i niko od njih se na mene nije naljutio na mene dotle da me proucava.

<{POST_SNAPBACK}>

Prvo da i u zadnja dva posta prestao sa presaravanjem, jer meni fakat nije stalo do toga... I vjeruj da te ja nemsatram ovakvim kakvim se ti ponasas na forumu.. Kad spomenu brojeve i cestitke da ti kazem kad se sretnemo da ja na mob imam poruke bajramske pa cu ti pokazati da i ovi srbi koje ja poznajem da i oni
postuju Bajram i sve nase obicaje...

Nemogu ja Kemo osudivati nekoga ko nema nikakve veze sa ratom, nemoze meni biti kriv onaj Pero Miskovic( iz fk krajina) kad je cojek citav rat i prije rata bio u njemackoj il neki Bojan Kecman ili Goran koji su tad imali 15-16 godina...

Hajmo traziti krivce u Aliji Izedbegovicu, Karad

Prvo da i u zadnja dva posta prestao sa presaravanjem, jer meni fakat nije stalo do toga... I vjeruj da te ja nemsatram ovakvim kakvim se ti ponasas na forumu.. Kad spomenu brojeve i cestitke da ti kazem kad se sretnemo da ja na mob imam poruke bajramske pa cu ti pokazati da i ovi srbi koje ja poznajem da i oni
postuju Bajram i sve nase obicaje...

Nemogu ja Kemo osudivati nekoga ko nema nikakve veze sa ratom, nemoze meni biti kriv onaj Pero Miskovic( iz fk krajina) kad je cojek citav rat i prije rata bio u njemackoj il neki Bojan Kecman ili Goran koji su tad imali 15-16 godina...

Hajmo traziti krivce u Aliji Izedbegovicu, Karad

Hej Kemo neda mi s eraspravljati vec sam ti rekao, vjeruj meni da meni sama rijec KRAJINA znaci puno da ne spominjem FK Krajina prema tome nevolim bas uvrede na racun tog kluba i negativne komentare onda meni nades posla da ja moram kopati po necemu porije 10 godina pa nadem da si radio web stranicu DNZ i neke slicne stvari.. Kazem ti to je nevazno!

A najzad da se ja raspravljam o Krajini a meni ta osoba napise navijac sam NK Krajina! Tad mi je seve bilo jasno!!

Upoznao sam te ja Kemo u Sani znas kako i nakoji nacin! I bio si dosta normalan , nekaze da sad nisi normalan al nekad previse pretjerujes sa tim vlasima i sl stvarima.

Uprave Krajina jel tebi mozda smeta sto Ekrem Puskar nije u upravi Krajine, jel to jedini razlog sto ih prozivas vazda!!! Pusti mo ljude da rade svoj posao kako rade a vjeruj meni da rade dobro, jer hajnadi PL I prvoligasa da ne kasni plata, da nekasni hranarina,da nekasne putni troskovi, da pojedini igraci imaju stanove u Cazin iako svakodnevno ne spoavaju u Cazinu, da je svakom igracu ponuden posao, da igraci imaju opremu, da su dobili trenerke , kopacke , premije itd.

Reako sam ti da umri od zelje da neke odgovore i liCno dam al haj dok te neupoznam ovako....

Ja imam dokaz za sebe a kome jos treba se potrudi, sigurno ce i on naletiti... Sto se tice SDA izadi u carsiji gdje se kod okrenes eto ti dokaza moje price o SDA... Jel ti to dovoljno!!! Sto se tice Keme i Kemine rodbine vecina skrgica su autonomasi , pripadnici DNZ stranke, kao i Kemini roditelji neznam jesuli jos, ali jesu bili u suprotno me niko nemoze uvjeriti. Posto je Kemo fin, skolovan momak, sigurno je postivao svoje roditelje  u mladosti dok se nije osamostalio pa zaokruzivao ono sta i oni!

Sto se tice imenovanja i argumenata.... Sumnjam da ima ijedan pravi cojk u SDA svaki onaj pravi je istupio iz te lopvse partije! A rgumenti ne rada i lopovluka tih vladajuci su svuda oko nas, samo sto ih ti ne zelis vidjeti... Krenes od JKP Cistoca(12 plati nisu primili, a zna se koja partija vlda JKP Cistoca) pa nadalje...

p.s. posto se ti i kemo neslazete sa ovnim sta ja pisem a ja vas iskreno da kazem ne **bem ni 2% hocu reci da me nezanima sta vi mislite...
Nego kad mi neko razumniji poput Lollipop, snake i ostali koji najrealnije ocjenenju stanje nase carsije i kaze hej nisu u pravu, ja cu se tek tada zamisliti jesam li ili ne u pravu... a do tada ocekuj uvijek iste postove od mene na ovakvim temama!!!

<{POST_SNAPBACK}>

jebiga sada.. nema se tu

Ja imam dokaz za sebe a kome jos treba se potrudi, sigurno ce i on naletiti... Sto se tice SDA izadi u carsiji gdje se kod okrenes eto ti dokaza moje price o SDA... Jel ti to dovoljno!!! Sto se tice Keme i Kemine rodbine vecina skrgica su autonomasi , pripadnici DNZ stranke, kao i Kemini roditelji neznam jesuli jos, ali jesu bili u suprotno me niko nemoze uvjeriti. Posto je Kemo fin, skolovan momak, sigurno je postivao svoje roditelje  u mladosti dok se nije osamostalio pa zaokruzivao ono sta i oni!

na zalost, posto si ovo slagao na mene i moje roditelje, moram ti reci da si tezi oblik lazljivca. Ne znam sta ti trebaju takve izmisljotine, od sebe sam praviti idiota izmisljajuci gluposti? Da te moja mama cuje, teska SDA-simpatizerka, mislim da bi te iskasapila za ovo sto si reko :)

na zalost, posto si ovo slagao na mene i moje roditelje, moram ti reci da si tezi oblik lazljivca. Ne znam sta ti trebaju takve izmisljotine, od sebe sam praviti idiota izmisljajuci gluposti? Da te moja mama cuje, teska SDA-simpatizerka, mislim da bi te iskasapila za ovo sto si reko :)

<{POST_SNAPBACK}>

ajde kemo lijeci se bog ti dao vidis da si bolestan, jebla te vis i sda i dnz i sve....

hajde brate lijeci se vidis da si bolestan!!!

p.s. Da ti prenesem cestitku od srbina iz krajine koji zivi u Bos. Novom kojeg si vrijedao na sve moguce nacine rekao te je posjetiti u ovaj koji dan u Sani et da znas samo!!

Njegov nick je drug ovdje, i redovno cita uvrede na njegov racun a sad sta je jos rekao da ti prenesem nijeza foruma, pa et ocekuj gosta u ovaj koji dan, haj zivio

ajde kemo lijeci se bog ti dao vidis da si bolestan, jebla te vis i sda i dnz i sve....

hajde brate lijeci se vidis da si bolestan!!!

p.s. Da ti prenesem cestitku od srbina iz krajine koji zivi u Bos. Novom kojeg si vrijedao na sve moguce nacine rekao te je posjetiti u ovaj koji dan u Sani et da znas samo!!

Njegov nick je drug ovdje, i redovno cita uvrede na njegov racun a sad sta je jos rekao da ti prenesem nijeza foruma, pa et ocekuj gosta u ovaj koji dan, haj zivio

<{POST_SNAPBACK}>

Balince ce uvijek lakse s vlahom nego s muslimanom... kao sto je tebi lakse s vlahom nego s muslimanom. Ako ce doci u Sanu, nek ponese koju marku i pazari sta kod mene bujrum, u suprotnom, sta ce mi?

Hajd reci mu, ako slucajno ne dodje, da znamo sve njegove prijatelje, sta je ko radio u ratu, svi moji radnici iz Bosanskog ne cetnickog Novog, i reci njemu da kaze svojim komsijama sto su pekli onog muslimana u Budimlic Japri na raznju da se ceka jos samo da dodju svjedoci iz Amerike.

a, ti se odseli u "Novi Grad", tebi ce biti tamo lijepo... ima fin kafic preko puta dzamije tamo, pustaju se cetnicke pjesme. Oni ce tebe pocastiti s Cecom.

a, ako je slucajno rekao nesto uvrijedljivo na mene, islam ili bilo sta tome slicno, a ja to saznam, svasta ce biti, tom slucaju ne mora dolaziti vamo nego neka me saceka u Cazinu. Hajd, Allahu ekber!

Balince ce uvijek lakse s vlahom nego s muslimanom... kao sto je tebi lakse s vlahom nego s muslimanom. Ako ce doci u Sanu, nek ponese koju marku i pazari sta kod mene bujrum, u suprotnom, sta ce mi?

Hajd reci mu, ako slucajno ne dodje, da znamo sve njegove prijatelje, sta je ko radio u ratu, svi moji radnici iz Bosanskog ne cetnickog Novog, i reci njemu da kaze svojim komsijama sto su pekli onog muslimana u Budimlic Japri na raznju da se ceka jos samo da dodju svjedoci iz Amerike.

a, ti se odseli u "Novi Grad", tebi ce biti tamo lijepo... ima fin kafic preko puta dzamije tamo, pustaju se cetnicke pjesme. Oni ce tebe pocastiti s Cecom.

a, ako je slucajno rekao nesto uvrijedljivo na mene, islam ili bilo sta tome slicno, a ja to saznam, svasta ce biti,  tom slucaju ne mora dolaziti vamo nego neka me saceka u Cazinu. Hajd, Allahu ekber!

<{POST_SNAPBACK}>

Moj kemo budalo jedna ponasas se ko malo djete cojek ce ti glavu odvrnuti zbog tog vrijedanja i u sani i u cazinu i u novom... Ja volim biti dobar sa takvim srbinom nego sa tobom muslimanom takvim muslimanom kao ti, mislim nikakvim muslimanom... ti si neznam brate zadrzacu misljnje za sebe!!!! Nemoj mislitida se zajebavam al doce ti cojek do utorka et vidjeces!!

Ovo je prevrsilo svaku mjeru. Ako se ne mozete suzdrzati, koristite PP.

Hvala

<{POST_SNAPBACK}>

ovo je skolski primjer teme kojoj treba staviti kljuc u bravu...

Evo, i ja u tu temu prikljucat.

Tema je pocela s historijskog gledista, a zavrsila u kuruzima i prepucavanju.....
nepotrebno i glupo na historiji to ciniti..

idemo na politiku.....

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Forum Statistics

• Total Topics
      24,065
    • Total Posts
      378,361