Jump to content
[I-B-R-O]

Prijedlozi za stranicu i forum

Recommended Posts

[quote name='olderman' post='290881' date='09.12.2008, 21:47']Ja bih zelio da na stranici imaju "opisne adrese" ulica, (mo

[quote name='breake-dancer' post='290882' date='09.12.2008, 21:50']to treba jedna osoba koja zna dosta ulica i da zna objasniti dobro :)

al nije losa ideja[/quote]
Sam bih prihvatio to pripremiti...znam ulice a ni deskripcija mi nije losa strana : ;) :huh:

ovaj ne bih sad na forumu shto se mene tiche mjenjao nista, forum je malo rec da je dobar pocevsi od izgleda i jezika zavrsavajuci na nekoj deklaraciji kao ovaj shoutbox .. znaci super, svaka cast. Dalje, da ne duzim post nesto veliko .. malo uzmite za pravo pa spamm sankcionisite sto brze uvedite nesto kao na jednom gamerskom forumu u BiH ima vrsta samara neka .. sad ako spammas i dajes neke glupe odgovore admin te "oshamari" i pise "post osamaren od strane TOG I TOG ADMINA" mislim da bih ovo bilo dobro uvesti jer ipak ima nas puno koji volimo blebetati puno gdje nam nije mjesto. Ipak je ovo forum i info portal jednog grada a ne neki edukativni sajt lol ..

peace ;)

Moj prijedlog je da se vrati pvt na eglenu, da ne moramo non stop pisati PP a i dok ga vidis prodje vrijeme jer ti odmah ne pokaze da imas PP.Ne znam sto je ukinut, al bi bilo dobro da se vrati

ova verzija eglen kutije ne podrzava privatne poruke.. nadam se da ce izaci nova verzija koja ce to podrzavati, naravno bice onda odmah na ovom forumu.

smatram da pojedine podforume trebaju voditi moderatori koji posjeduju dovoljno znanja o temi podforuma jer ce se tako postici realno i pravedno reagovanje moderatora ukoliko dodje do problema.
tako npr. osoba zaduzena za podforum religija trebala bi prije svega da poznaje osnove vjere i da bude religiozna, smatram da takav moderator nece dopustiti rasprave od kojih nema koristi niti vrijedjanja drugih.
jer osoba koja nema potrebnog znanja o religiji ne moze na pravi nacin voditi taj podforum.
druga je stvar ako se taj forum drzi otvorenim samo zato da bi se vjera kritikovala, ne dopustajuci onima koji je brane da kazu svoje misljenje. upravu tu nastaju rasprave i vrijedjanja od kojih nema koristi i nikako ne idu u prilog cijelom forumu i njegovim moderatorima.
i smatram da se moderator podforuma politika npr, ne treba mijesati u rad moderatora podforuma zdravlje osim ako to nije ista osoba.. : )

mislim da se do sad moglo vidjeti ko je osoba koja bi mogla da na pravi nacin vodi podforum religija, ali eto.. neki su banovani.. izgleda da su nepodobni..

i jos nesto..
preporucujem da se osoba koja je sastavljala pravila za podforum religija informira o pojmu " vehabija" i preporucujem da pod taj pojam ne podvlaci sve one kojima je profesija da uce i govore o vjeri..
vehabije su sasvim nesto drugo sto nema veze sa nama niti sa portalima koji su spominjani..
prijedlog da se pogleda web stranica rijaset.ba i neka uporedi i pronadje razlike ako bude mogao..

Bilo bi lakse da si rekao da predlazes da se na podforumu religija trebaju mijenjati moderatori, da ne bi jos i po vasoj zelji. Dzaba napisa taj dugometrazni post, ohladiio ti se grah

[quote name='doktoraider' date='22 February 2010 - 16:28 ' timestamp='1266848899' post='362152']
bilo bi dobro kad bi STANJILI ovu crvenu boju na rubrikama: Obrati pažnju, Foto, izjava i vic dana, Trenutne predstave

i ono "preporucite nas" piknite gore kod broja posjeta.. ili na left - skroz u vrh..
[/quote]

mah jok ono preporuke je suvisno cazin.netu :D trebali bi radje ubaciti kakvih drugih fazona nesto ono za korisnike guesbook ili shoutbox :) jer ima ljudi milion koji koriste samo stranicu forum ih ne intresuje, niti ce ih ikad intresovati jer nisu "forumski" tip.. ali sad kako hocete, ibro ce reci to je kic ali vjeruj mi da bi shoutbox na cazin.net-u bio hit!!! :P
jes u pravu si odudara ono crveno skorz :S
[url="http://kuler.adobe.com/#themes/mostpopular?time=30"]vidi ovo[/url]
Edited by Skrgan

@ skrgan - ma kakvi, ja mislim da to njima ne dolazi u obzir. Postaviti shoutbox na stranicu na kojoj se politicki komentari pisu svake minute je preglupo. Tu bi bilo vise vrijedjanja nego u komentarima koji su veliki problem. Ne mozes pobrisati komentara u kojima neko vrijedja, psuje ili pise gluposti.

[quote name='omg-It's-BaroN' date='22 February 2010 - 16:56 ' timestamp='1266850566' post='362155']
@ skrgan - ma kakvi, ja mislim da to njima ne dolazi u obzir. Postaviti shoutbox na stranicu na kojoj se politicki komentari pisu svake minute je preglupo. Tu bi bilo vise vrijedjanja nego u komentarima koji su veliki problem. Ne mozes pobrisati komentara u kojima neko vrijedja, psuje ili pise gluposti.
[/quote]

pa samo povezati joomlu i forum i samo registrovani mogu i nemas problema,, ko se pravi budala ban :D
drugo s tim bi i forum dobio par stotina novih clanova, kada bi postojala registracija i na joomli ;)
ah jos nesto, ja skoro pa nikad nsiam sreo kakve cure da komentarisu i da 'ebu sve redom :D to bi njima bilo perfekt..
treba da postiji nesto za sve interese a ne samo za odredjene grupe posjetioca.. tekso da cure citaju politiku, da im nije albuma nebi ni dolazile na cazin.net :P Edited by Skrgan

Oh kad smo vec kod prijedloga ukljuciti mod_rewrite na joomli i forumu.. pp. me ako neznate kako :D
to se MORA! Edited by Skrgan

[quote name='Skrgan' date='22 February 2010 - 16:31 ' timestamp='1266852689' post='362161']

[b]treba da postoji nesto za sve interese a ne samo za odredjene grupe posjetioca.. tekso da cure citaju politiku, da im nije albuma nebi ni dolazile na cazin.net [/b]:P
[/quote]

da cujemo, imas neku ideju ?

[quote name='Clark Gable' date='23 February 2010 - 15:56 ' timestamp='1266933361' post='362347']
da cujemo, imas neku ideju ?
[/quote]

shoutbox ILI knjiga gostiju je nesto sto treba imati svaka stranica! znas i sam milion ljudi koji nisu clan ni jednog foruma, tim ljudima treba takvo sto.. i tu su oni aktivni!
i ja bi se oslobodio tradicije crvene boje!!! ne moras preuzimati izgled stare stranice kad pravis novu, ljudi za dva tri mjeseca zaborave skorz da je stari izgled i postojao ikad :D
oh ili makar umjesto crveno staviti orange to e danas u modi :P
hocu reci nekako svaka nova verzija ije nista drugo do nadogradjena stara, daj promjeni jednom sve 100% jer sve dosadi pa tako i stalno isti izgled.. Edited by Skrgan

Svaka modernija web stranica moze bez toga. Popularne stranice poput sarajevo-x, biscani, sportsport nemaju knjige gostiju i to je nesto sto je odavno zastarjelo. Ja predlazem da se sa tim ne zahebavate :D Neke od tih tak nemaju chata, a znamo kakvi su posjetioci cazin.neta.

Dobar je prijedlog za chat ali na onaj nacin kako je kolega @Skrgan ranije objasnio. Da samo registrovani clanovi mogu pisati.

Ja sam imao blog na kojem sam kupio premium cbox ali ni to nije pomoglo. Samo se politika vodi...

[quote name='omg-It's-BaroN' date='23 February 2010 - 21:45 ' timestamp='1266954329' post='362393']
Svaka modernija web stranica moze bez toga. Popularne stranice poput sarajevo-x, biscani, sportsport nemaju knjige gostiju i to je nesto sto je odavno zastarjelo. Ja predlazem da se sa tim ne zahebavate :D Neke od tih tak nemaju chata, a znamo kakvi su posjetioci cazin.neta.

Dobar je prijedlog za chat ali na onaj nacin kako je kolega @Skrgan ranije objasnio. Da samo registrovani clanovi mogu pisati.

Ja sam imao blog na kojem sam kupio premium cbox ali ni to nije pomoglo. Samo se politika vodi...
[/quote]

u tome jes problem, ne teba biti sarajevo-x.com ako zelis biti community.. a to ja upravo predlazem da ima za sve nesto, a ne samo za ljubitelje vijesti kao na sarajevo-x.com.
Radje shoutbox i staviti da samo regostrovani mogu pisati jer tako imas potpunu kontrolu sto nemozes postici sa knjigom gostiju..
a druga stvar ako cazin.net zeli biti samo informativni portal onda je sve na svom mjestu.. sto vjerujem mnogima ne pase..
a normlno da ces ti takvo sto napisati jer ti ces dobiti penziju na forum.cazin.net :P tebi to netreba!
Citat: Popularne stranice poput sarajevo-x, biscani,[b] sportsport [img]http://forum.cazin.net/public/style_emoticons/default/ap.gif[/img][/b] Edited by Skrgan

a evo kako vidim za forumase ce od sutra biti i chat, pa bravo momci :D de jo0s sta nam napravite na forumu ;)
ja bi jedan shout box ispod foruma a da je drugaciji od ovog gore :D Edited by Skrgan

[quote name='makcode' date='23 February 2010 - 23:00 ' timestamp='1266958807' post='362419']
sutra cete vidjeti nasu najzadnju kraciju ;)
[/quote]
sorry.. ovo gore je bilo malo ironicno, nemam nista protiv toga da se pravi na forumu jos 100 caka samo sam htio skrenuti paznju da je nama ovdje ko bubrezima u loju naspram posjetiocima stranice :P
tako da me nebi pogresno razumio

[quote name='hypn0t1c_p01son' date='23 July 2010 - 16:40 ' timestamp='1279896022' post='385183']
Predla

[quote name='lucy in the skies' date='01 September 2010 - 00:58 ' timestamp='1283295507' post='393853']
umjesto 5 najveći eglend

[quote name='lucky' date='01 September 2010 - 07:08 ' timestamp='1283317709' post='393872']
hvala na sugestiji ... :P

na vas prijedlog je ispravljeno ... :P
[/quote]

lakse cu veceras zaspati :P