Jump to content
lucky

Projekti u općini Cazin

Recommended Posts

[quote name='Amel' post='215928' date='Feb 21 2008, 17:48']To je program rada. Ako Bog da biće odrađeni. [b]Nadam se samo da neće biti raznih opstrukcija koje su već počele od opozicije[/b].[/quote]

najjaci argument :lol: :lol:

pa ja ne znam ko cemu ti pricas... kakva opstrukcija od opozicije, pa je l' imas vlast, jesi donio budzet, jesu projekti ok?? pa ja ne vidim kakve bi tu opstrukcije opozicija (manjina) mogla prouzrokovati...

[quote name='Incubus' post='215927' date='Feb 21 2008, 17:48']ma znamo mi sve firme, ali ti ocito raspolazes informacijama kojima mi ne...
dakle ja bih volio vidjeti nesto tipa ovako

mjesto to i to, put taj i taj, duzina toliko i toliko km, vrijednost projekta ta i ta, [b]izvodjac taj i taj[/b]

i tako za par vaznijih puteva uradjenih za vrijeme vladavine sadasnje ekipe...[/quote]

Nisam svemoćan. Te informacije nemam. Ako vi imate ne

[quote name='Amel' post='215930' date='Feb 21 2008, 17:51']Nisam svemoćan. Te informacije nemam. Ako vi imate ne

[quote name='Incubus' post='215927' date='Feb 21 2008, 17:48']ma znamo mi sve firme, ali ti ocito raspolazes informacijama kojima mi ne...
dakle ja bih volio vidjeti nesto tipa ovako

mjesto to i to, put taj i taj, duzina toliko i toliko km, vrijednost projekta ta i ta, [b]izvodjac taj i taj[/b]

i tako za par vaznijih puteva uradjenih za vrijeme vladavine sadasnje ekipe...[/quote]

[url="http://cazin.net/novosti/default2006.asp?detalji=3448&akcija=komentari"]http://cazin.net/novosti/default2006.asp?d...kcija=komentari[/url]

[url="http://cazin.net/novosti/default2006.asp?detalji=3500&akcija=komentari"]http://cazin.net/novosti/default2006.asp?d...kcija=komentari[/url]

[url="http://cazin.net/novosti/default2006.asp?detalji=3655&akcija=komentari"]http://cazin.net/novosti/default2006.asp?d...kcija=komentari[/url]

[quote name='Incubus' post='215929' date='Feb 21 2008, 17:50']najjaci argument :lol: :lol:

pa ja ne znam ko cemu ti pricas... kakva opstrukcija od opozicije, pa je l' imas vlast, jesi donio budzet, jesu projekti ok?? pa ja ne vidim kakve bi tu opstrukcije opozicija (manjina) mogla prouzrokovati...[/quote]

Nikad se ne zna :lol:

[quote name='[LoLLipop]' post='215866' date='Feb 21 2008, 14:45']da nemam pojma sta se desava u cazinu, na osnovu par postova koji su skolski primjer propagande, pomislila bih da se pise o dubaiju.

p.s. [b]otvorena vrata kod nacelnika imaju samo oni koji su glasali za njega [/b]:lol:[/quote]

Nije tacno, ja nisam glasao za njega ali imam iskren nijjet da glasam na narednim izborima. Necu se vracati na nebuloze koje pojedinci iznose, kao ona o navodnoj ponudi bratimljenja s izvjesnim turskim gradom jer takve ponude, odgovorno tvrdim, nije ni bilo.

sta ti mozes odgovorno tvrditi kad ja to znam iz prve ruke?

nece oni tebi dati te informacije kad odes po misljenje...

[quote name='[LoLLipop]' post='215950' date='Feb 21 2008, 19:49']sta ti mozes odgovorno tvrditi kad ja to znam iz prve ruke?

nece oni tebi dati te informacije kad odes po misljenje...[/quote]

Ja znam da takve ponude nije bilo te kazem da NE GOVORIS ISTINU.

oho, mladi pokusaj pravnika je poceo da koristi i zestoke rijeci?!

ja imam papir kao dokaz. ne znam da li ces i tada reci da "lazem" :lol:

p.s. u bivsoj jugoslaviji su nas u skoli ucili da ne smijemo govoriti da neko [i]laze[/i], vec da [i]ne govori istinu[/i] :D

[quote name='Amel' post='215920' date='Feb 21 2008, 17:32']Mislim da

[quote name='[LoLLipop]' post='215954' date='Feb 21 2008, 20:00']oho, mladi pokusaj pravnika je poceo da koristi i zestoke rijeci?!

ja imam papir kao dokaz. ne znam da li ces i tada reci da "lazem" :lol:

p.s. u bivsoj jugoslaviji su nas u skoli ucili da ne smijemo govoriti da neko [i]laze[/i], vec da [i]ne govori istinu[/i] :D[/quote]
daj nam papir da svi vidimo la

[quote name='hadzi' post='215816' date='Feb 21 2008, 11:16'][b]kad je u pitanju Gimnazija, bitno je da ce biti zavrsena, a zasto kasni, prisjeti se ko je i zasto pisao peticije dedamo gimnaziju iz centra grada ha? ha? pa ko je i zasto u federalnom ministarstvu ponistavao tendere i za ciji racun, s kim je i zasto je sluzbenik ministarsva do kasno u noc po dobro poznatim cazinskim lokacijama tebi left_ side pio i skim je pio i jeo? i zasto je to tako i zbog cega se to desavalo? i nemoj onda da bez veze pricas pise zavrsetak radova 2006 god,kad je tad poceta praviti[/b]
nerko je rekao da nema veze sa kuvajtskim kreditom i vodovodom Tahirovici i neizvrci cinjenice da je to rekao za Vodovod ljubijankice

i svako pa i ti imas otvorena vrata kod nacelnika, ako nacelnik ne primi primi neko iz njegovog kabineta[/quote]

Zna svako zašto je gimnazija na M. Lisi. Ono mjesto nije ni izbliza atraktivno kao preko puta pošte. Nekim nazovi biznesmenima je zapalo za oko zemljište u samom srcu čaršije i zapitao se šta mora uraditi da bude njegovo! Podmititi sve i svakog ko ima veze sa dodjelom tog zemljišta, otjerati sve objekte od opšteg interesa što dalje od pošte, napraviti lažiranje izrade projekta itd.,itd., sve to fino zamotati u navodnu dobrobit za građane i babo ručo! A završiće se pred izbore da se razna klika slika, pa da nastave nakon izbora (ne do Bog) sa svojim "projektima" ja tebi ti meni a ostale ko j***!
ps.
Babo=Otac, a ne onaj osuđenik i kriminalac

[quote name='jedancoek' post='216040' date='Feb 21 2008, 23:04']Lokacija ispred po

[quote name='jedancoek' post='215896' date='Feb 21 2008, 16:03']Sad mi budale, a ti pametan. A-SDA ovske laži i kratke noge.. :D

[img]http://img230.imageshack.us/img230/6446/gimnazijanz1.jpg[/img][/quote]
zahvaljujem se cojku jednom sto je slikovito potkrijepio moje tvrdnje, i pozivam cengicevce da objasne zbog cega je premasen rok gotovo dvije godine, ima li tu odgovornih. hoce li ovako biti i sa kruznim tokom, zgradom osn.skole, poslovnim objektom preko puta poste??

[quote name='Amel' post='215923' date='Feb 21 2008, 17:40']Bravo. Gospodin zna, ali se pravi da ne zna. Dogovorite se oko podjela. Pa vjerovatno znate koje firme se bave asfaltiranjem, Elektrometal, Huremagić, RAD i druge.[/quote]
nesto ne znam da sam vidio da huremagic, elektrometal,limometal rade po cazinu projekte koje finansira opcina tj stambeno-komunalni fond. zaboravio si nabrojati glavne nacelnikove neimare, dola, mimar,famas...

[quote name='left_side' post='216072' date='Feb 22 2008, 08:29']nesto ne znam da sam vidio da huremagic, elektrometal,limometal rade po cazinu projekte koje finansira opcina tj stambeno-komunalni fond. zaboravio si nabrojati glavne nacelnikove neimare, dola, mimar,famas...[/quote]
e bas vam limometal, mimar, famas asvaltira puteve,

ljudi zivite u opcini, komentirate ovako vazne stvari a neznate cim se firme uopste bave, sta im je djelatnost

citam danas u novinama da se planira revitalizacija Starog grada ostrozac i kuce Nurije pozderca, projekt Doma kulture cazin, novac za kuću Nurije pozderca valjda je obezbijedjen i treba jos biti obezbijedjen novac za ostrozac. zna li ko sta detaljnije o ovom???

[quote name='bubamara' post='216197' date='Feb 22 2008, 13:22']citam danas u novinama da se planira revitalizacija Starog grada ostrozac i kuce Nurije pozderca, projekt Doma kulture cazin, novac za kuću Nurije pozderca valjda je obezbijedjen i treba jos biti obezbijedjen novac za ostrozac. zna li ko sta detaljnije o ovom???[/quote]

pravi projekti , bez obzira ciji su,,
cak i ako budu nacelnikovi :D

[quote name='bubamara' post='216197' date='Feb 22 2008, 13:22']citam danas u novinama da se planira revitalizacija Starog grada ostrozac i kuce Nurije pozderca, projekt Doma kulture cazin, novac za kuću Nurije pozderca valjda je obezbijedjen i treba jos biti obezbijedjen novac za ostrozac. zna li ko sta detaljnije o ovom???[/quote]

Za Ostro

[quote name='left_side' post='216072' date='Feb 22 2008, 08:29']nesto ne znam da sam vidio da huremagic, elektrometal,limometal rade po cazinu projekte koje finansira opcina tj stambeno-komunalni fond. zaboravio si nabrojati glavne nacelnikove neimare, dola, mimar,famas...[/quote]

left_side, od nabrojanih firmi samo Huremagić doo(tu mislim i nacelnikove neimare -kako ih ti nazva) ima asvaltnu bazu i bavi se asvaltiranjem puteva ... a ako nemas informaciju gdje je sve asvaltiro nemoj pisati odmah da neradi ...

Čovjek je mislio na redovne izvođače radova, kada se renovira op

[quote name='lucky' post='216209' date='Feb 22 2008, 13:52']left_side, od nabrojanih firmi samo Huremagić doo(tu mislim i nacelnikove neimare -kako ih ti nazva) ima asvaltnu bazu i bavi se asvaltiranjem puteva ... a ako nemas informaciju gdje je sve asvaltiro nemoj pisati odmah da neradi ...[/quote]
kao prvo nisam rekao da ove firme asfaltiraju vec da ne radi nista sto finansira stambeno-komunalni fond, NISTA! A ko je radio gimnaziju, zgradu opstine, dom kulture, itd...a kad su putevi u pitanju onda ti nacelnikovi neimari dobiju posao, urade ono sta mogu a ostalo prodaju, prestanite ljudima mazati oci, ako mozete nepismenom clanstvu mazati oci ne mozete ljudima na ovom forumu.

[quote name='jedancoek' post='216218' date='Feb 22 2008, 14:35']Čovjek je mislio na redovne izvođače radova, kada se renovira opština, kom.stambeni fond, kada se prave zgrade za invalide, gimnazija i slični objekti koje finansira opština preko komunalno stambenog fonda. Ove godine je 8 miliona maraka u igri, koliko će para zalutati štokuda..?[/quote]

ne zele se oni zamarati s tim stvarima @oneman...vrhunac transparentnosti je njima saopstenje koje cuju na CTV...

[quote name='Falcon' post='215969' date='Feb 21 2008, 20:38']5) tender je ponisten iz opravdanih razloga, necemo davati buzasto zemlju opcine, nije moralno zar ne?[/quote]
je li to sad tako zovete? do prije par mjeseci prodavali ste robotu zemlju za saku dinara, no stvari se okrenuse i sad vam robot ne odgovara, bolja vam je ortacka grupa, ustvari pravi naziv je ˝sifra cazin˝ koja je punudila skoro 50% manje novca od robota, eto vam vase price o prodavanju u bescjenje.

[quote name='left_side' post='216226' date='Feb 22 2008, 14:50']je li to sad tako zovete? do prije par mjeseci prodavali ste robotu zemlju za saku dinara, no stvari se okrenuse i sad vam robot ne odgovara, bolja vam je ortacka grupa, ustvari pravi naziv je ˝sifra cazin˝ koja je punudila skoro 50% manje novca od robota, eto vam vase price o prodavanju u bescjenje.[/quote]

Nije tacno. U stvari je suprotno onome sto napisa. Dakle, Robot je ponudio daleko nizu cijenu od one koju je nudila ortacka grupa. S druge strane bilo je proceduralnih propusta u ponudama.