Jump to content
[I-B-R-O]

Stranka Demokratske Aktivnosti

Recommended Posts

[quote name='hadzi' post='213308' date='Feb 11 2008, 14:27']Medjutim, ovih dana smo svjedoci da u narodu ponovo “vrije”. Masovno nezadovoljstvo sa stanjem u drzavi porodilo je vec nekoliko pobuna unutar vodecih stranaka. U prethodnom clanku smo vidjeli sta rade SDU, BH Demokrati i neki pojedinci iz bivseg patriotskog bloka. Osim njih, formiraju se i nove stranke. U slijedecim clancima se govori o dvije nove stranke. Jednu od njih pokrece Izet Hadzic. Izeta znam jos od prije rata, kao kolegu iz rukovodstva Patriotske lige sjeverpoistocne Bosne. On je jedan od mnogobrojnih, sada potisnutih boraca koji je bio dorastao borbi protiv cetnika, ali nije bio dorastao borbi protiv lukavih izdajnika koji su rukovodili strankom. On vjerovatno jos uvijek vjeruje da je Alija veliki musliman, da je Alija grijesio jer je naivan za politiku i slicne gluposti. Srecom ove danasnje lidere SDA Izet je prokuzio i zato osniva novu stranku, za koju mozemo biti sigurni da nece biti izdajnicka. Pozelimo mu puno uspjeha.

kaze se u saopcenju Bosnjackog Nacionalnog kongresa[/quote]

pazi ti licemjerluka u ovom tekstu..
tekst je pisao garant gorljivi SDA-ovac, poput nekih nasih u carsiji, koji bi se zakrvio s nekim kad mu dirne u SDA, a sad su mu ti isti ljudi personifikacija izdajnika muslimanskog naroda..

Lijepo je konacno cuti nekoga iz te stranke koji priznaje da je Alija bio naivac, a tvrdnja veliki musliman je samo kontraproduktivna onome za sto se Alija, po njegovoj prici zalagao..
De makar nemojte se otkrivati, recite da je Alija bio veliki Bosanac I hercegovac, ljepse zvuci , a to musliman ostavite dragom Bogu da presudjuje..

I lijepo je vidjeti da se na Aliju ponovo pozivaju profilisani kadrovi, onakvi kakvi su ga okruzivali kad je bio ziv, razne Cele i slicni bakraci..

[quote name='snake' post='213446' date='Feb 12 2008, 08:14']pazi ti licemjerluka u ovom tekstu..
tekst je pisao garant gorljivi SDA-ovac, poput nekih nasih u carsiji, koji bi se zakrvio s nekim kad mu dirne u SDA, a sad su mu ti isti ljudi personifikacija izdajnika muslimanskog naroda..

Lijepo je konacno cuti nekoga iz te stranke koji priznaje da je Alija bio naivac, a tvrdnja veliki musliman je samo kontraproduktivna onome za sto se Alija, po njegovoj prici zalagao..
De makar nemojte se otkrivati, recite da je Alija bio veliki Bosanac I hercegovac, ljepse zvuci , a to musliman ostavite dragom Bogu da presudjuje..

I lijepo je vidjeti da se na Aliju ponovo pozivaju profilisani kadrovi, onakvi kakvi su ga okruzivali kad je bio ziv, razne Cele i slicni bakraci..[/quote]

vidis li ti da je to saopcenje nacionalnog kongresa bonjaka,autor teksta je ocito bi u ratu zajedno sa Izetom, tako sam ga ja skontao

[quote name='siroko' post='213605' date='Feb 12 2008, 19:24'][url="http://www.rtvfbih.ba/loc/template.wbsp?wbf_id=60"]http://www.rtvfbih.ba/loc/template.wbsp?wbf_id=60[/url]

ko ima vremena i zivaca nek poslusai preslusa u zivo 60 minuta.[/quote]

Evo, nemojte trositi zivce

sve za vas

[url="http://www.youtube.com/watch?v=2Et65t8gc_c"]http://www.youtube.com/watch?v=2Et65t8gc_c[/url]

[quote name='[I-B-R-O]' post='213671' date='Feb 13 2008, 00:26']Evo, nemojte trositi zivce

sve za vas

[url="http://www.youtube.com/watch?v=2Et65t8gc_c"]http://www.youtube.com/watch?v=2Et65t8gc_c[/url][/quote]

Ibro,bas ti hvala kad si izdvojio ovaj dio o A-SDA,da insan ne mora sve preslusavati.

samo ovo nece izaci na dobro,to su ljudi sumnjivog morala koji bi mogli nanijeti vise stete Krajisnicima nego koristi.

kad god su takvi dolazili nije dobro proslo.

Ko o moralu :rolleyes:

Helem nejse, vijest u "Dnevnom Avazu" od jucer; U Kantonu Tuzla pocele pripreme za osnivanje opcinskih odbora A-SDA. Velik interes gradjana za clanstvo. Samo u Zivinicama vec 1000 ljudi izrazilo zelju da pristupi A-SDA.

ti falcon sam ne znas gde bi,em u sda em u Asda...

odluci se...

[quote name='divlji_andjeo' post='213955' date='Feb 14 2008, 12:52']ti falcon sam ne znas gde bi,em u sda em u Asda...

odluci se...[/quote]

Jesi napasna, ja sam u A-SDA.

aman,a prije nekoliko si bio zakleti sda...kako su duse neke jeftine...

ja napasna???nikad

[quote name='divlji_andjeo' post='213961' date='Feb 14 2008, 13:04']aman,a prije nekoliko si [b]bio zakleti sda[/b]...kako su duse neke jeftine...

ja napasna???nikad[/quote]

Manje sam SDA onim dijelom koji je izdao SDA Cazin i Ogresevica, taj dio je u A-SDA ;)

[quote name='[LoLLipop]' post='213686' date='Feb 13 2008, 08:14']hmmm, ipak je to propaganda..

ipak sam u tk i znam sta se desava. tako masovno ne pristupaju.[/quote]

ne pristupaju masovno ali pristupaju. moram da kazem da si to dobro primjetila da ipak ljudi pristupaju, bice to i masovno aBd ovo je samo pocetak

[quote name='Falcon' post='213958' date='Feb 14 2008, 13:01']Jesi napasna, ja sam u A-SDA.[/quote]
mjenjas dres ko prljav ves, jos malo pa ces i u sds preci

taj hadzic je omrazen medju ljudima.
oko njega su sve ljudi sumnjivog morala.

to je iz prve ruke; znam odnose here :D

[quote name='[LoLLipop]' post='213999' date='Feb 14 2008, 13:57']taj hadzic je omrazen medju ljudima.
oko njega su sve ljudi sumnjivog morala.

to je iz prve ruke; znam odnose here :D[/quote]
Ali...tu se priča od pro

ti nemas pojma s kim se druzim i kako je sirok moj krug prijatelja. u svim sferama.

ali, zivi bili pa vidjeli.

[quote name='[LoLLipop]' post='214010' date='Feb 14 2008, 14:13']ti nemas pojma s kim se druzim i kako je sirok moj krug prijatelja. u svim sferama.

ali, zivi bili pa vidjeli.[/quote]
do sad nisam to nesto primjetio, uglavnom se vrtis oko isti teza, samo ih malo drugcije oblikujes

po poznatoj izreki, narodnoj, isto .....samo drugo pakovanje :lol: :ap:

zivi bili pa vidili, pardon vidjali

[quote name='hadzi' post='214022' date='Feb 14 2008, 14:25']do sad nisam to nesto primjetio, uglavnom se vrtis oko isti teza, samo ih malo drugcije oblikujes

po poznatoj izreki, narodnoj, isto .....samo drugo pakovanje :lol: :ap:

zivi bili pa vidili, pardon vidjali[/quote]

Hadzi...Nije korisno raspravljati s nekim ko ima odgovore na sva pitanja, pristup svim informacijama, i nadasve svu pamet svijeta. Tu nema diskusije, samo odjeci rijeci te osobe u tvojim rijecima koje procita.

Pristup svim informacijama imam.

Zapitaj se zasto ti nemas.

Ophodjenje sa ljudima se ne uci na fakultetu, vec u kontaktu sa ljudima.
Tu sam iznad tebe, i to, daleko.
Tvoj nivo pisanja je, zaista, nizak i nemam namjeru da se tako nisko spustam.

p.s. izet hadzic nije pozitivna licnost ovdje.

[quote name='[LoLLipop]' post='214075' date='Feb 14 2008, 16:40']Pristup svim informacijama imam.

Zapitaj se zasto ti nemas.

Ophodjenje sa ljudima se ne uci na fakultetu, vec u kontaktu sa ljudima.
Tu sam iznad tebe, i to, daleko.
[b]Tvoj nivo pisanja je, zaista, nizak i nemam namjeru da se tako nisko spustam[/b].

p.s. izet hadzic nije pozitivna licnost ovdje.[/quote]

Neka ti znas napisati vise od (cekaj da prebrojim.... :lol: )

pitanje za drugove iz ASDA... da li je tacno da je ASDA inicirala koaliciju, nezvanicnu, sa DNZ-om ??

evidentno je da sa odlaskom 6 vjecnika na stranu povjerenistva, nemaju vecinu i stoga bi predsjedavajuci vijeca mogao biti smijenjen da , opet kazem, ne postoji taj spasonosni i bratski DNZ :D

Ja mislim da do neke velike koalicije ipak nece doci a ako se ta nova stranka ASDA okrene Cazinskoj Krajini i nebude igrala kako Sarajevo kaze onda bi moglo doci do kontrole i opstine Cazin i Kantonalne skupstine od strane ljudi koji se budu zalagali za dobrobit Cazinaske Krajine.Dakle do takve koalicije nece doci ali do dogovora oko kljucnih pitanja za DOBROBIT CAZINSKE KRAJINE moze doci ako se bude radilo u interesu vlastitog naroda i naseg kraja.Najveci problem tu ce prestavljati kriminal u koji su umjesani ljudi iz ASDA jer DNZ nezeli imati nikakve kolacije a narucito sa ljudima koji su povezani sa ratnim i poratnim kriminalom.Ja licno mislim da ce nakon opstinskih izbora ta nova partija ipak biti produzena ruka SDA kao sto je dosad bila i SBIH.Tako se to radi kada se narod pocne zasicavati sa politikom pa se onda ide sa novim imenima politickih partija.Nova partija a stari ljudi i stara politika.Mislim da promjena imena neznaci nista.................