Jump to content
[I-B-R-O]

Socijaldemokratska Partija - Bosne i Hercegovine

Recommended Posts

sto jes jes ovim crvenim kmerima treba cestitati

pa cestitam na dobrim izbornim rezultatima

[quote name='zilho' date='04 October 2010 - 07:17 ' timestamp='1286169463' post='399588']
sto jes jes ovim crvenim kmerima treba cestitati

pa cestitam na dobrim izbornim rezultatima
[/quote]
Ja sam cestitao ali Razima su skroz zaobisli, definitivno je trebao ici na kantonalnu listu bolje bi prosao!!!

Radujem se ovako ubjedljivoj pobjedi SDP-a. Moje iskrene cestitke svim clanovima i simpatizerima. Ovako ubjedljivu pobjedu zaista nisam ocekivao. Nadam se da ce i na kantonu rezultati biti slicni.
Bosna je obojena u crveno i to zarko. :D

Sta se to CRVENI u gori zelenoj ? :D

TO CRVENA BOSNO , SAMO NAPRIJED !!!

[quote name='pingvin' date='04 October 2010 - 07:38 ' timestamp='1286170702' post='399590']
Ja sam cestitao ali Razima su skroz zaobisli, definitivno je trebao ici na kantonalnu listu bolje bi prosao!!!
[/quote]

ima li razima u kakvim kombinacijama???

cestitke i od mene

[quote name='BaroN' date='04 October 2010 - 01:57 ' timestamp='1286153869' post='399584']
Jes cuo kad covjek kaze da prilozis :lol:
[/quote]

Zar ne vidite, dragi kolega, da sam mu vec 'prilozio' :D - u vidu odgovora koji je isti kolega dao na jedno od pitanja postavljeno ovdje na forumu :) Samo, zaboravio sam znakove interpunkcije staviti ili barem navesti da se radi o citatu. Da nebi 'lupali' glavom, pretrazite po njegovim postovima pa ce vam biti sve jasno. :D

Svim drugovima i drugaricama u SDP-u cestitam na pobjedi i doprinosu na istoj. Glasacima ( bez obzira za koga glasali ) i simpatizerima zahvaljujem na odvojenom vremenu da izadu na izbore. Sad preostaje zasukati rukave i raditi. Drugarski pozz iz crvenog Sarajeva
  • Upvote 1

[quote name='Chroono_targer' date='04 October 2010 - 16:15 ' timestamp='1286201702' post='399659']
Svim drugovima i drugaricama u SDP-u cestitam na pobjedi i doprinosu na istoj. Glasacima ( bez obzira za koga glasali ) i simpatizerima zahvaljujem na odvojenom vremenu da izadu na izbore.[color="#FF0000"][b]aSd preostaje zasukati rukave i raditi.[/b][/color] Drugarski pozz iz crvenog Sarajeva
[/quote]

Druže hvala na ovim lijepim riječima. Istakao sam stvari koje su u ovome trenutku najvažnije. Povjerenje građana se ne smije iznevjeriti. Preuzeta je velika odgovornost i mi moramo dati najbolje od sebe da je i opravdamo. Edited by jedancoek

Tek smo sad u vraga otisli.

Vi ste ostvarili rezultat takav kakav jeste jer su oni koje gradjani zele da budu vlast (svi okupljeni oko ideje Alije Izetbegovica) podijeljeni. Matematika je neumoljiva. Njihov zajednicki rezultat govori da ste vi, koji ce te upravljati (necete vladati) naredne cetiri godine, u manjini.

Dakako, ne prilici Vam cestitati :D

ps

Sarajevo nije crveno, osim ako nemate kakvu ocnu bolest :D

[quote name='Falcon' date='04 October 2010 - 17:02 ' timestamp='1286204547' post='399662']
Tek smo sad u vraga otisli.

Vi ste ostvarili rezultat takav kakav jeste jer su oni koje gradjani zele da budu vlast (svi okupljeni oko ideje Alije Izetbegovica) podijeljeni. Matematika je neumoljiva. Njihov zajednicki rezultat govori da ste vi, koji ce te upravljati (necete vladati) naredne cetiri godine, u manjini.

Dakako, ne prilici Vam cestitati :D

ps

[/quote]

A jbga tebe ne moze niko pobijediti buduci da si ti bio i u SBiH i u SDA i u a-SDA i u SBB...ti si apsolutni pobjednik izbora kad se sve tvoje stranke zbroje
  • Upvote 3

[quote name='Incubus' date='04 October 2010 - 17:10 ' timestamp='1286205036' post='399665']
A jbga tebe ne moze niko pobijediti buduci da si ti bio i u SBiH i u SDA i u a-SDA i u SBB...ti si apsolutni pobjednik izbora kad se sve tvoje stranke zbroje
[/quote]

I dao je veliki doprinos upravo onim podjelama o kojima je maloprije govorio :)

[quote name='Incubus' date='04 October 2010 - 17:10 ' timestamp='1286205036' post='399665']A jbga tebe ne moze niko pobijediti buduci da si ti bio i u SBiH i u SDA i u a-SDA i u SBB...ti si apsolutni pobjednik izbora kad se sve tvoje stranke zbroje[/quote]

:D Drugim riječima, sam sa sobom mo

Bio sam clan SBiHa i ponosim se time. 2006 godine sam se uclanio u SDA i ponosim se time. Stojim iza svojih zivotnih izbora. Bujrun obnavljati to gradivo koliko god puta zelite, nista se nece promijeniti :) Nijedan od mojih izbora ne mijenja da ste manjina u odnosu na cjelokupno glasacko tijelo, i sve se nadam da necete imati priliku da upravljate Bosnom i Hercegovinom dok vasi celni ljudi ne odgovore pred pravosudnim organima ove drzave na pitanja oko afera u koje ste upleteni, dok se ne odreknete i ne distancirate od SKJ ciji ste danas ponosni baštinici, i dok ne prestanete djelovati antinacionalno na Bosnjacki nacionalni identitet. Vi, komesari, mozda ste odmakli vremenski od diktature jednoumlja ali ste i dalje sve sto ste bili prije 1991. godine, i demokratija vam nije jaca strana. Da vidimo koliko ce vremena proci prije nego pokrenete cistke i pocnete proganjati one koji misle drugacije nego vi.

Ovo ste vi, bahati i samodopadni, razumijete samo argument sile, vase je misljenje jedino vazno, postojano i ispravno...

http://www.youtube.com/watch?v=3Ll3PzFE3IY

http://www.youtube.com/watch?v=Wd7XsFASYCM&feature=related

ama brate koalicija SDP i SBB i bolje nam ne treba, po meni najbolja opcija :)

Realno, po pitanju matematike si upravu. Euforiji jo

[quote name='Vento' date='04 October 2010 - 17:43 ' timestamp='1286207003' post='399677']
Realno, po pitanju matematike si upravu. Euforiji jo

[quote name='Falcon' date='04 October 2010 - 17:02 ' timestamp='1286204547' post='399662']

[/quote]

Izadi vani u realan svijet i pogledaj dosta se je stavri promjenilo a pogtovo nakon jucerasnjih izbora.

Ostale tvoje postove nema potrebe da komentarisem standardna prica al sportskim zargonom receno" svatko je kriv porazenom". Bolje da izvriste analizu pa ispravite do narednih izbora svoje greske a mi cemo do tad da pokusamo podici drzavu na noge. Sto se tice kriminala, optuzbi postoji pravosude BiH koje ce odluciti da li ima sta za pravosudno gonjenje ili ne. Do tad uzivaj u oktobarskoj recoluciji jer crvena je IN ;)

ja sam sebi cak i crvene cipelice kupila :P :D
mada je kod mene u gradu crvena vec odaaaaaaavno u trendu :)

u Sarajevu kisa pada ...

cestitam SDP-u ...

Čestitam svim pripadnicima,članovima,simpatizerima i onima koji su glasali,stvarno odličan rezultat. Mislim da ni oni nisu očekivali da će biti ovako dobar :)

Oko 300.000 glasova za SDP je svakako pozitivno iznenadjenje :)

[quote name='jedancoek' date='04 October 2010 - 21:53 ' timestamp='1286222002' post='399719']
Oko 300.000 glasova za SDP je svakako pozitivno iznenadjenje :)
[/quote]

Bom' brete ima tih glasova ma