Jump to content
[I-B-R-O]

Socijaldemokratska Partija - Bosne i Hercegovine

Recommended Posts

[quote name='zahid' date='10 July 2009 - 02:01 ' timestamp='1247184119' post='332766']
a i cerka od marsala novog precjednika sdp cazin je zaposlena u elektrometalu kojeg drzi hrle a jel to slucajnost a nevjerujem
[/quote]
Slucajnost ili ne to je ipak jedan od faktora koji moze mijenjati situaciju kod odlucivanja sadasnjeg predsjednika SDP-a.

[quote name='pingvin' date='10 July 2009 - 00:28 ' timestamp='1247178504' post='332763']
Hahahahhaha kamo srece da oni ikoga zaposle ali nema od te ljubavi nista.Sad se oni bave krpljenjem rupa u budzetu.Kazu stigla ih ona bolest sto je zovu RECESIJA a ponasali su se ko da su nedodirljivi. Na sva zvona zvonilo da ce udariti finansijska kriza a oni pricali da je opcina finansijski stabilna.Ja jedno vrijeme mislio da zivim u Lithenstajnu kad ono ispade da nije tako [img]http://forum.cazin.org/public/style_emoticons/default/biggrin.gif[/img]

Vazda su govorili ako Bog da i eto navukose da im bas treba.Nek im je Bog u pomoci a i nama sa njima.
[/quote]

Sad ti hoces da reces da je meni jasmin slago da ceme zaposliti kod mimara ili tog hrle.Vidis i ta se mala zaposlila,samo jasmin kaze da previse pametuje zato sto joj je babo presjednik sdpa ali da ce je on spustiti na zemlju.

Ispade da taj hrle moze sve pa i presjednika sdpa postaviti,a govorili da ce onaj razim biti presjednik.

[quote name='radilica' date='10 July 2009 - 23:10 ' timestamp='1247260239' post='332804']
Sad ti hoces da reces da je meni jasmin slago da ceme zaposliti kod mimara ili tog hrle.Vidis i ta se mala zaposlila,samo jasmin kaze da previse pametuje zato sto joj je babo presjednik sdpa ali da ce je on spustiti na zemlju.

Ispade da taj hrle moze sve pa i presjednika sdpa postaviti,a govorili da ce onaj razim biti presjednik.
[/quote]
Je li ti stvarno mislis da se s tobom ozbiljno razgovara :D Ubaceni elementu koji se krijes iza vela svog nicka spusti se malo na zemlju.Ako hoces da te ozbiljno shvatimo moraces promijeniti pristup diskusiji.Ne pasu svi travu :D :D

[quote name='pingvin' date='11 July 2009 - 08:02 ' timestamp='1247292174' post='332818']
Je li ti stvarno mislis da se s tobom ozbiljno razgovara [img]http://forum.cazin.org/public/style_emoticons/default/biggrin.gif[/img] Ubaceni elementu koji se krijes iza vela svog nicka spusti se malo na zemlju.Ako hoces da te ozbiljno shvatimo moraces promijeniti pristup diskusiji.Ne pasu svi travu [img]http://forum.cazin.org/public/style_emoticons/default/biggrin.gif[/img] [img]http://forum.cazin.org/public/style_emoticons/default/biggrin.gif[/img]
[/quote]

Pasem ja pa sta,a sta ti pases neznam,mozda led na kojem si vec odavno,vidim predstavljas se ko pingvin hahaha,znas ono neke ptice nikad nepolete,samo pricas u prazno,ajd zaradi kruh pa onda doci na porciju razgovora.

Ti bi prvi da mozes malo u zrak ali ti ime neda.

Neka meni trgovine i moga tate,ja sam cvrsto na zemlji.

Ajd sad nazad u svoju carsiju,carsijaneru jedan.

[quote name='radilica' date='11 July 2009 - 14:08 ' timestamp='1247314098' post='332840']
Pasem ja pa sta,a sta ti pases neznam,mozda led na kojem si vec odavno,vidim predstavljas se ko pingvin hahaha,znas ono neke ptice nikad nepolete,samo pricas u prazno,ajd zaradi kruh pa onda doci na porciju razgovora.

Ti bi prvi da mozes malo u zrak ali ti ime neda.

Neka meni trgovine i moga tate,ja sam cvrsto na zemlji.

Ajd sad nazad u svoju carsiju,carsijaneru jedan.
[/quote]
Hahahhahaa ti me uvijek slatko nasmijes.

1. Imam zaradjenog kruha i da hranim okolo :)

2. Na visoko ne treba ici jer zna se omaknuti, eno ti SDP-a za primjer

3. Davno sam spao sa sise :D

4. Ja sam dijete sa sela

Zivio Jasmin :D

ja sam za sdp uvijek bio i nadao se da je to ona ista strakna koja je preporodila tuzlu pa i bihac i uvijek davao glas u nadi da ce im pomoci i da ce zazivti ideje koje su zazivile u ovim gradovima.zadnji dogadjaji u sdp su razocarali i unistili ideju demokratije.nemam rjeci da opisem stanje koje je danas u ovoj stranci zbog nacina koji je izabran precjednik i na koji i dalje ova stranka propada.moj glas vise nikad dobiti nece

[quote name='radilica' date='09 July 2009 - 15:53 ' timestamp='1247147604' post='332734']
E sta ja da kazem nakon ovog zahidovog,pa vidis da taj neki hrle sto ima firmu upravlja sa svime,kaze jasmin da je on glavni,ali dobro onaj ko ima pare taj i vlada, cujem sad on dogovara neku koliciju u ime sdpa sa asda,eh nasta je sdp spao,ja mislio dervic najgori a ono svi isti.

Sad i azra ispade fina nece koliciju,ali mislim da ce i ona popustiti,pare sviju kupe treba vracati kredit sto joj je dervic namjestio.

Ali gore je to sto je Ekrem izabran dizanjem ruku ko je za,nije bilo tajnog glasanja,pa to je u sdpu uvijek bilo,neznam sta nam se desava,a kazemo nesto ovima iz sda,oni su za nas amerika,majke mi.

Evo i onaj razim izgubio,sta ces svi njegovi pajdasi ispadose,a nisu bili losi,ali da su nesto znacili prosli bi.
[/quote]

uvazena @radilica hvala na trudu da napises post u kom mi pojasnjavas situaciju u sdp-u Cazin ... nadam se da ces smoci snage da zajedno sa Fikom i Hakijom pokrenes vjetar kojim ce te unijeti promjene u sdp Cazin ... al promjene na bolje ... barem da ima vise kandidata na izborima za razna tijela stranke ...

[quote name='lucky' date='13 July 2009 - 09:40 ' timestamp='1247470831' post='333025']
uvazena @radilica hvala na trudu da napises post u kom mi pojasnjavas situaciju u sdp-u Cazin ... nadam se da ces smoci snage da zajedno sa Fikom i [b]Hakijom[/b] pokrenes vjetar kojim ce te unijeti promjene u sdp Cazin ... al promjene na bolje ... barem da ima vise kandidata na izborima za razna tijela stranke ...
[/quote]
Hakija je protiv vjetra u ledja A-sda :D a bojim se da kod jekod njh mecava koja ce im otpuhati kuce ko u prici o tri prascica :D

Dervic je imao slamnatu koja je odletjela visoko u nebo, Ekrem je trenutno u ovoj od grancica a ko ce napraviti onu zidanu vidjecemo :D Edited by pingvin

[quote name='pingvin' date='13 July 2009 - 09:55 ' timestamp='1247471700' post='333028']
Hakija je protiv vjetra u ledja A-sda [img]http://forum.cazin.org/public/style_emoticons/default/biggrin.gif[/img] a bojim se da kod jekod njh mecava koja ce im otpuhati kuce ko u prici o tri prascica [img]http://forum.cazin.org/public/style_emoticons/default/biggrin.gif[/img]

Dervic je imao slamnatu koja je odletjela visoko u nebo, Ekrem je trenutno u ovoj od grancica a ko ce napraviti onu zidanu vidjecemo [img]http://forum.cazin.org/public/style_emoticons/default/biggrin.gif[/img]
[/quote]

E da znas da neki zidaju kucu upravo sad ali svojim parama a ne tudjim,kako pricate da su neke mlade ljude kupili pa pristaju na dogovor u vjecu.

Znam ja na koga ti pucas.

Znas ono ko ima pare taj vlada,zivio fiko i jasmin.

[quote name='radilica' date='13 July 2009 - 18:28 ' timestamp='1247502491' post='333098']
E da znas da neki zidaju kucu upravo sad ali svojim parama a ne tudjim,kako pricate da su neke mlade ljude kupili pa pristaju na dogovor u vjecu.

Znas ono ko ima pare taj vlada,zivio fiko i jasmin.
[/quote]
Hahahhaha i treba svi da zidaju sa svojim parama.Ko se je prodao a ko nije vidjecemo kad se sve okonca.Ja zelim reci da interesi pojedinaca nisu dobri za one gradjane na koje se svi pozivaju.

Hajd ti meni odgovori sta je, po tebi, rezultat podrske cetiri vijecnika SDP-a predsjedavajucem iz A-sda???Sta ko dobija nakon takvog glasanja i ko profitira u cijeloj toj prici???

Nadam se iskrenom odgovoru.

[quote name='pingvin' date='13 July 2009 - 23:44 ' timestamp='1247521485' post='333130']
Hahahhaha i treba svi da zidaju sa svojim parama.Ko se je prodao a ko nije vidjecemo kad se sve okonca.Ja zelim reci da interesi pojedinaca nisu dobri za one gradjane na koje se svi pozivaju.

Hajd ti meni odgovori sta je, po tebi, rezultat podrske cetiri vijecnika SDP-a predsjedavajucem iz A-sda???Sta ko dobija nakon takvog glasanja i ko profitira u cijeloj toj prici???

Nadam se iskrenom odgovoru.
[/quote]

Ma sta ja ti znam nisam ja politicar vazno da se jasmin pita u tom vjecu,reko me je zaposliti kod svog sefa a i sa nacelnikom je razgovaro ako nista da pocnem kod mimara navodno ce njegova firma dobiti neki posao ili taj mimar pa da uskocim treba im radnika za taj poso.Ja mu vjerujem kaze da je neku noc sjedio sa nacelnikom i sve dogovorio.Valda ce biti nesto od toga,a sta ce on dobiti sa glasanjem neznam nepetljam se u to,on kaze da se on skoro za sve pita,kome se nesvidja nek ide iz stranke,tako i dođe pametan je on,a i veze ima.

[quote name='radilica' date='14 July 2009 - 22:18 ' timestamp='1247602681' post='333163']
Ma sta ja ti znam nisam ja politicar vazno da se jasmin pita u tom vjecu,[b]reko me je zaposliti kod svog sefa a i sa nacelnikom je razgovaro ako nista da pocnem kod mimara navodno ce njegova firma dobiti neki posao ili taj mimar pa da uskocim treba im radnika za taj poso.Ja mu vjerujem kaze da je neku noc sjedio sa nacelnikom i sve dogovorio.Valda ce biti nesto od toga,a sta ce on dobiti sa glasanjem neznam nepetljam se u to,on kaze da se on skoro za sve pita[/b],kome se nesvidja nek ide iz stranke,tako i dođe pametan je on,a i veze ima.
[/quote]
Hajd dobro.Onda cekaj da te zaposle ako su ti obecali mada sam ja mislio da se ti drzis babe i prodavnice dok cvrsto stojis na zemlji mada si ti samo blizu prodavnice a babo ti nema nista sa njom :D

[quote name='radilica' date='14 July 2009 - 22:18 ' timestamp='1247602681' post='333163']
Ma sta ja ti znam nisam ja politicar vazno da se jasmin pita u tom vjecu,reko me je zaposliti kod svog sefa a i sa nacelnikom je razgovaro ako nista da pocnem kod mimara navodno ce njegova firma dobiti neki posao ili taj mimar pa da uskocim treba im radnika za taj poso.Ja mu vjerujem kaze da je neku noc sjedio sa nacelnikom i sve dogovorio.Valda ce biti nesto od toga,a sta ce on dobiti sa glasanjem neznam nepetljam se u to,on kaze da se on skoro za sve pita,kome se nesvidja nek ide iz stranke,tako i dođe pametan je on,a i veze ima.
[/quote]

znaci uvazeni kolega/ica @radilica tako stoje stvari u cazinskom sdp-u ? hvala ti na izvdojenom vremenu da nas upoznas sa situacijom u sdp-u ...
po

[quote name='lucky' date='15 July 2009 - 09:24 ' timestamp='1247642644' post='333189']
znaci uvazeni kolega/ica @radilica tako stoje stvari u cazinskom sdp-u ? hvala ti na izvdojenom vremenu da nas upoznas sa situacijom u sdp-u ...
pošto niko drugi nece da odgovori na pitanje na ovoj temi osim tebe ... mozemol ocekivati da ce se na slijedecoj sjednici OV izabrati predsjedavajuci vijeca ?
[/quote]

U toku su razgovori...nikad se nezna cekaju se neki odbori da se izaberu,tako sam razumjela.

Takođe jasmin se sad sve pita,neki su to svatili pa napustili sdp,nikad nisu ni trebali dolaziti ako su to mislili raditi,uci pa izaci iz sdpa. Edited by radilica

[quote name='radilica' date='15 July 2009 - 11:36 ' timestamp='1247650597' post='333211']
U toku su razgovori...nikad se nezna cekaju se neki odbori da se izaberu,tako sam razumjela.

Takođe jasmin se sad sve pita,neki su to svatili pa napustili sdp,nikad nisu ni trebali dolaziti ako su to mislili raditi,uci pa izaci iz sdpa.
[/quote]

po tebi , jel dobro da se jasmin pita za sve ? hocel biti bolje za rastela ako se jasmin pita ?

a sta ti kazu izvori ko bi mogo biti presjedavajuci ? da nece jasmin biti predsjedavajuci ?

zbog aktivnog ucesca u raspravi spreman sam te kolegice @radilica castiti kafom ... samo reci kada i gdje ...

[quote name='lucky' date='15 July 2009 - 11:45 ' timestamp='1247651117' post='333212']
po tebi , jel dobro da se jasmin pita za sve ? hocel biti bolje za rastela ako se jasmin pita ?

a sta ti kazu izvori ko bi mogo biti presjedavajuci ? da nece jasmin biti predsjedavajuci ?

zbog aktivnog ucesca u raspravi spreman sam te kolegice @radilica castiti kafom ... samo reci kada i gdje ...
[/quote]

Pa bice i za rastela,i jasmina i naseg fiku su neki htjeli skinutu sa liste za vjece ali im nije uspjelo,zato su sad fiko i jasmin pravo dobro,dogovaraju neke projekte za rastela reko je i nacelnik pomoci.

Nepita se samo jasmin pitaa se i njegov sef gdje radi i onaj ekrem presjednik.

Nece jasmin biti presjedavajuci,nije vise vazno ko ce biti,vazno da se izaberu ti odbori i onda koga ce se podrzati za presjedavajuceg nije vazno.Jasmin hoce da se samo to odblokira da krene posao,eto kaze da ce se gore ono raskrsce raditi kod opstine.

[quote name='radilica' date='15 July 2009 - 12:21 ' timestamp='1247653260' post='333215']
Pa bice i za rastela,i jasmina i naseg fiku su neki htjeli skinutu sa liste za vjece ali im nije uspjelo,zato su sad fiko i jasmin pravo dobro,dogovaraju neke projekte za rastela reko je i nacelnik pomoci.

Nepita se samo jasmin [b]pitaa se i njegov sef gdje radi i onaj ekrem presjednik[/b].

Nece jasmin biti presjedavajuci,nije vise vazno ko ce biti,vazno da se izaberu ti odbori i onda koga ce se podrzati za presjedavajuceg nije vazno.Jasmin hoce da se samo to odblokira da krene posao,eto kaze da ce se gore ono raskrsce raditi kod opstine.
[/quote]
Znaci SDP-om vlada neko ko nije u tijelima SDP-a.Nije ni cudno sto neki napustaju SDP :D

[quote name='radilica' date='15 July 2009 - 11:21 ' timestamp='1247653260' post='333215']

Nepita se samo jasmin pitaa se i njegov sef gdje radi i onaj ekrem presjednik.

[/quote]

Da hoće brate da se dogovore SDA i ASDA u vijeću, kao što su na kantonu, pa da se krene naprijed. Svi se razvijaju i napreduju, a mi stagniramo.

[quote name='jedancoek' date='15 July 2009 - 13:20 ' timestamp='1247656857' post='333224']
Da hoće brate da se dogovore SDA i ASDA u vijeću, kao

[quote name='pingvin' date='15 July 2009 - 13:24 ' timestamp='1247657064' post='333225']
Ma nece @jedancoek.Oni se dogovaraju sa Jasminom kako radilica kaze.Po meni bi bilo bolje da se dogovaraju sa Azrom ali eto kako smo culi Jasmin je glavni [img]http://forum.cazin.org/public/style_emoticons/default/biggrin.gif[/img]
[/quote]

Da znas da i jes glavni,kakva azra ona je u kuruzima nema je ni pod razno.

Pa ona je prva tjela da jasmin nebude na listi za vjece ali joj to nije proslo.

I sad je fulala nije usla u opstinski odbor sdpa,hoce ona da drzi predavanja jasminu,nek sad vidi koje gazda.

I da znate da ce dogovor biti u vjecu nadati se je,kaze jasmin da je njegova firma dobila poso da gradi raskrsce i da cu dobiti poso kod njega u firmi,da me uskoro zove u firmu.

Samo neznam sto ste vi ljubomorni na jasmina,neki u sdpu skocili na njega koda je on izdajnik.

[quote name='radilica' date='15 July 2009 - 18:09 ' timestamp='1247674165' post='333258']

I sad je fulala nije usla u opstinski odbor sdpa,hoce ona da drzi predavanja jasminu,nek sad vidi koje gazda.

I da znate da ce dogovor biti u vjecu nadati se je,kaze jasmin da je njegova firma dobila poso da gradi raskrsce i da cu dobiti poso kod njega u firmi,da me uskoro zove u firmu.

Samo neznam sto ste vi ljubomorni na jasmina,neki u sdpu skocili na njega koda je on izdajnik.
[/quote]

Ti u najmanju ruku ako nebi bio

[quote name='radilica' date='13 July 2009 - 17:28 ' timestamp='1247502491' post='333098']

Znas ono ko ima pare taj vlada,[b]zivio fiko i jasmin.[/b]
[/quote]

a gdje hakija?

[quote name='radilica' date='14 July 2009 - 21:18 ' timestamp='1247602681' post='333163']
Ma sta ja ti znam nisam ja politicar[b] vazno da se jasmin pita u tom vjecu[/b],reko me je zaposliti kod svog sefa a i sa nacelnikom je razgovaro ako nista da pocnem kod mimara navodno ce njegova firma dobiti neki posao ili taj mimar pa da uskocim treba im radnika za taj poso.Ja mu vjerujem kaze da je neku noc sjedio sa nacelnikom i sve dogovorio.Valda ce biti nesto od toga,a sta ce on dobiti sa glasanjem neznam nepetljam se u to,on kaze da se on skoro za sve pita,kome se nesvidja nek ide iz stranke,tako i dođe pametan je on,a i veze ima.
[/quote]

a gdje onih ostalih 29 u vijecu???

[quote name='radilica' date='15 July 2009 - 17:09 ' timestamp='1247674165' post='333258']

[/quote]

:D

mozel koja stranka mom bratu naci posao preko veze??[img]http://forum.cazin.org/public/style_emoticons/default/icon_cheesygrin.gif[/img] ono da uskoci negdje ko security ili vozika kojeg glavesinu,jede malo janje i tako obucen u kosulju vazda cist??[img]http://forum.cazin.org/public/style_emoticons/default/smile.gif[/img]

[quote name='x-men' date='16 July 2009 - 09:56 ' timestamp='1247730984' post='333297']
mozel koja stranka mom bratu naci posao preko veze??[img]http://forum.cazin.org/public/style_emoticons/default/icon_cheesygrin.gif[/img] ono da uskoci negdje ko security ili vozika kojeg glavesinu,jede malo janje i tako obucen u kosulju vazda cist??[img]http://forum.cazin.org/public/style_emoticons/default/smile.gif[/img]
[/quote]

u principu to moze uvjek ona koja je na vlasti..
pa bujrum pucati :lol: