Jump to content
Asmir_ZG

Brisanje mojih postova...

Recommended Posts

hmm i moje neke postove u zadnjih 10-ak dana brise pa ako nije problem da mi privatnom porukom napise ko je i koji je razlog ili da ovdje odgovori. Unapred Hvala

svaka cast adminu ovog foruma samo brisite glupe postove ja se slazem na to ali ako se nadje koja budala i psuje cetnicku majku nekom nek mu taj ostavi mobil.broj i nek se nadju pa nek se onda raspravljaju pa cemo vidjeti oceli imati mjuda lahko je preko foruma vrijedjati clanove i nemoj te se buniti ako su vam postovi izbrisani nisu dzabe iztbrisani ali neki od vas to ne kapiraju
svaka cas svim adminstatorima jer mi se jedino cazinski forum svidja sve najboljeee... :(

rio sta je s tobom kakve ti cetnike spominjes samo pitam jel neko brise sto se zajebava i sali na moj racun il ima stvarno neki razlog jer ne znam da sam ikog uvrjedio il napisao nesto sto je zabranjeno

de belay tebe spomeno nisam ja sam jednom bas naletio kad je jedanpsovo mater cetnicku i mislim da je ovaj forum za sviju dobro dosao ili je samo za svadjanje
i bas vas admina ima puno nek se to smanji!!!

samo tri administratora,ovi roze boje :D

mene ne zanima ko brise moje postove,ja jednostavno nekad napisem posta za koji znam da ce biti obrisan,al ga napisati moram !

peace

ako znas gdje tacno napisi..svaki chat...il pocetak chata se brise...zato ne se brigati sve u korist foruma..vama ionako niko ne skida broj vasih postova al komentari koji su po misljenju moderatora za brisati ce se brisati i obrisani su :rolleyes:

ako znas gdje tacno napisi..svaki chat...il pocetak chata se brise...zato ne se brigati sve u korist foruma..vama ionako niko ne skida broj vasih postova al komentari koji su po misljenju moderatora za brisati ce se brisati i obrisani su  :rolleyes:

ipak broj postova se skida brisanjem, mozda je zato deckima kriza, jer smatraju ako imaju veci broj postova da imaju neke privilegije.

Za chatanje postoji Shoutbox

forum je za diskusiju.

ako nemate pametan komentar, onda posjetite disko urnabes, dok na ostalim temama, brisemo svako nevezano dobacivanje i svaki chat.

Eh bas mi taj chat i ide na zivce tu na forumu!!
Nemozes dati neki komentar, da ti nece neko sta reci i to bas ono; kao da te licno zna!!!
Svaki chat koji pocne nek se brise!!!! :rolleyes:
Ovde je pocelo tako, da se samo jos daju kimentari da jim se broje postovi!!!!
Ma de malo doci te sebi i razmislite, dosadni ste stime!!!! :angry:

kad obrises nekom komentar, unidji na drugi browser i vidjeces da fali :D

meni kad ko obrise ja ga ponovo napisem pa tako opet i onda ostaje :D to kad nema razloga da se obrise