Jump to content
Asmir_ZG

Brisanje mojih postova...

Recommended Posts

Jel bi ja mogao znati koji admin stalno brise moje postove na forumu?
vec mi je obrisano najmanje 20-30 poruka...
ako nekome smetam neka to napise ovdje i gotovo, jer ne vidim logiku u tome da sam prisutan ovdje ali kad nesto napisem netko ide zamnom i brise...cupaj pa sadi...
a bilo bi i fer da taj koji to radi obavjesti i mene emailom ili priv porukom, zar ne? Ovako se osjecam ko neki idiot vise...Fakat glupost nista vise.
molim odgovor :roll:

ja sam izbriso onaj post. Sto su hostani linkvi od severine. To sam morao izbrisati, jer mi je glavni administrator od dodji.de to reko. I zato sorry. Morao sam. I da ga je neko drugi napiso. Morao bi ga izbrisati.

A to sa drugim postovima, neznam, i mislim da nebi trebalo brisati postove bez razloga.

Pozdrav
makcode

ja sam obrisao najmanje 5 tvojih postova za koje si moga predpostavljati da ce biti obrisani, nakon toga upucena ti je opomena privatnom porukom.

obrisani postovi su vrijedjali ostale clanove foruma i bili su ne vezani za temu. sjecas se svadje sa hunterom??

zar te moram obavijestit svaki put kad brisem tvoj post tipa "j... ti cetnicku majku" ??? (ili u rubrici "ljubav, sex i ziovt" raspravljati o politici -nema smisla)

i ne samo tvoji postovi, svaki post koji ne sadrzava uvredu, samo uvredu, brise se... :!:

naravno imaju granice do kojih se moze tolerisati

psovke se cenzurisu, a ne brisu...ono tri tacke itd.

neke teme su prebacene u durgu rubriku, a nije ostavljena poruka da je to uradjeno...

ne mozes pisati o hajduku u rubrici muzika.... :wink:

dobro OK...neki postovi...
ali ne kuzim brisanje par mojih poruka koje nemaju veze sa nekim uvredama ili slicno i to.
i dali na ovom forumu vrijedi ko jaci taj kaci jer neznam zasto onda ne prigovarate na poruke nekih clanova koji kopiraju skoro cijeli sajt i zatrpavaju nas sa spamom i otvaraju neke provocirajuce threadove?
npr. zar nije hunter zasluzio vec ako sam i ja da mu se brisu postovi tipa:
---svi znamo o kojim idiotarijama taj pise---
pa onda poruke tipa: novi hrvatski jezik i u kojem me pita tko zivi u samovoznici(ulici!!!) stevilka(kucni broj na slovenski!!!) 20?!
i itd. tipa provokacije odredjenih clanova...
ako cemo vec biti tako racionalni i sluzbeni na ovom forumu...
ja sam mu odgovorio u replyju "samovoznice! i "stevilke" da neznam tko je tamo i to je netko obrisao a ovo njegovo nije...
al glavno je da smo mi vrlo sluzbeni jel tako :?

P.S. zasto niste otvorili temu za "FLAME" u koji bi prebacivali teme u kojima se vrijedja a ne isli ih brisati? Koliko ja znam to postoju u svakom forumu, a vi to nemate jer imate samo nesto slicno na Disko Ludnica temi ali to nije to.

ali zasto prebacivati temu u kojoj raja normalno raspravlja, zbog par komentara koji ne dolikuju istoj...

kada sam brisao tvoje komentare, brisao sam i od huntera (vrijedejanje je bilo obostrano)

neke teme sam prebacivao u drugu rubriku, jer su bile u pogresnoj (ja mislim da si to primjetio)

ako mislis na linkove za severinu, to se moralo obrisati -cito si vjerovatno

Zanima me tko je zbrisao moje postove iz Ljubav,zivot, sex vise njih. I iz skola malo vise postova.. Koji vam je vrag?!

Ljuta, da li su ti izbrisani neki stari postovi ili noviji?

Raidere, imas li ti prostup podforumu moderatori?

Mislim da bi svi moderatori to trebali pratiti, i pratiti sta se tamo dogovaramo.

Uglavnom, jos uvijek cekam odgovor od Ljute da nadjemo rjesenje toga problema :)

Men je vala tako scheiss egal, svejedno hocel ko obrisati moje postove ili ne,...
jebe se meni za tim... nekad i sama zamolim nekog admina i mod.. da mi izbrise...

pa zasto pises onda ikako, ako ti je svejedno :)

pa zasto pises onda ikako, ako ti je svejedno :)

<{POST_SNAPBACK}>

ne kazem da mi je svejedno ako neko izbrise moje kom. gdje ja vrijedjam druge.. jer ima i toga.. :)

Ljuta, da li su ti izbrisani neki stari postovi ili noviji?

<{POST_SNAPBACK}>

NOVI POSTOVI... Stavim comm, svaki wekend i uvijek fali na nekim temama! Tko je odgovoran za to????

i ti dok odgovoris, ispadnemo iz kalupa.

vidjecemo

i ti dok odgovoris, ispadnemo iz kalupa.
vidjecemo

<{POST_SNAPBACK}>

Ah.... :D:blink:
sta se ljutis odmah? :D

ko god da je obriso halal mu majoneza..

<{POST_SNAPBACK}>

[/quot
Senfu jedan

danas sam se uvjerio da se moji postovi brisu na temi LJUBAV ZIVOT I SEX..

posto je jedino Sabina od moderatora tu bila, zamolio bih samo objasnjenje zasto ***

danas sam se uvjerio da se moji postovi brisu na temi  LJUBAV ZIVOT I SEX..

posto je jedino Sabina od moderatora tu bila, zamolio bih samo objasnjenje zasto ***

<{POST_SNAPBACK}>

post: "hehe" nije odg..tako da mislim da se moze to obrisat

objasnjenje napisano jos sta ademe

ps: pitala sam ibru ako se takav post moze obrisat i kaze da moze

pozz

post: "hehe" nije odg..tako da mislim da se moze to obrisat
objasnjenje napisano jos sta ademe

ps: pitala sam ibru ako se takav post moze obrisat i kaze da moze

pozz

<{POST_SNAPBACK}>

ahh, de pusti te baljezgarije, svaki post koji tebi ne odgovara izbrises ga.. * jesi ti spala na to halal ti pita!!!

znas sta je ademe! neobtuzivaj nikog da je briso postove,jer do sad sam samo ovaj tvoj izbrisala..a unapred cu brisat postove sve koji nebudu odgovarali temi na koju je stavit odg..kome nepase nek se kontrolira kod postova koje pise,pravila vaze za sve..desilo se da si se potrefio ti sa tim: hehe..

i moji postovi neki budu obrisani jer su takvog tipa,tako da se nefrci sad tuda ko horoz neki,jer me briga ti i budo..

ps: al hvala bogu nisam spala na taj vas nivo da saljem raji pvp sa onakvim rjecima..dzabe sto ste tako pamtni tuda..

i pozz..

ako imas sta za raspravljat znas dje me nadjes jer ovo preko foruma je vec postalo bezvezno nemam vremena za te fore

znas  sta je ademe! neobtuzivaj nikog da je briso postove,jer do sad sam samo  ovaj tvoj izbrisala..a unapred cu brisat postove sve koji nebudu odgovarali temi na koju je stavit odg..kome nepase nek se kontrolira kod postova koje pise,pravila vaze za sve..desilo se da si se potrefio ti sa tim: hehe..

i moji postovi neki budu obrisani jer su takvog tipa,tako da se nefrci sad tuda ko horoz neki,jer me briga ti i budo..

ps: al hvala bogu nisam spala na taj vas nivo da saljem raji pvp sa onakvim rjecima..dzabe sto ste tako pamtni tuda..

i pozz..

ako imas sta za raspravljat znas dje me nadjes jer ovo preko foruma je vec postalo bezvezno nemam vremena za te fore

<{POST_SNAPBACK}>

da nebi ko pomislio da ti saljem privatne poruke (sacuvaj Boze)!!! ako sam poslao citiraj da vide svi, nema problema, izbrisala si pa izbrisala, hadj izbrisi onda i malenin i mnoge druge ondje, cak i svoj gdje vrijedjas druge!!!

s tobom ja nemam sta raspravljat,osim ovako javno i to vezano za posao koji treba da obavljas (a sve mi se cini da ga ne obavljas kako treba)!!!

NEMOJ BITI SUBJEKTIVNA, BUDI OBJEKTIVNA I REALNA!!!

toliko od mene... (ovo vec mi pateticno!!!)

da nebi ko pomislio da ti saljem privatne poruke (sacuvaj Boze)!!! ako sam poslao citiraj da vide svi, nema problema, izbrisala si pa izbrisala, hadj izbrisi onda i malenin i mnoge druge ondje, cak i svoj gdje vrijedjas druge!!!

s tobom ja nemam sta raspravljat,osim ovako javno i to vezano za posao koji treba da obavljas (a sve mi se cini da ga ne obavljas kako treba)!!!

NEMOJ BITI SUBJEKTIVNA, BUDI OBJEKTIVNA I REALNA!!!

toliko od mene... (ovo vec mi pateticno!!!)

<{POST_SNAPBACK}>

ma neda maka svojih pametnih :)